0525 wiadomość głosowa. Jak słuchać wiadomości głosowej

 1. Usługa „Kto dzwonił +” operatora mobilnego Megafon
 2. Ile to jest?
 3. Jak się połączyć?
 4. Jak wyłączyć?
 5. Wiadomości głosowe na megafonie
 6. Wiadomości głosowe na Beeline
 7. Wiadomości głosowe na Tele2
 8. Wiadomości głosowe w MTS
 9. Jak słuchać poczty głosowej w Megafonie?
 10. Jak wyłączyć?
 11. Koszt słuchania wiadomości głosowej z Megafonu
 12. Opis usługi Kto nazwał Megafon
 13. Koszt usługi Kto zadzwonił do Megafon
 14. Jak wyłączyć usługę Megafon Zawsze w kontakcie

Artykuł opisuje usługę „Kto dzwonił +” Megafon, jak się łączyć i rozłączać.

Nawigacja

Usługa „Kto dzwonił +” operatora mobilnego Megafon

Każdy subskrybent najprawdopodobniej stanął w obliczu sytuacji, w której został popełniony ważne połączenie , a jego telefon został odłączony lub zakłócał połączenie. W takich przypadkach Megafon zapewnia dodatkowa usługa - „ Kto dzwonił + ”. Ta opcja pozwala abonentom zawsze otrzymywać informacje o wszystkich przychodzących i nieodebranych połączeniach.

Ponadto dzwoniący może zostawić swój wiadomość głosowa jakby dzwonił na telefon stacjonarny z automatyczną sekretarką. Informacje o odebranej wiadomości głosowej (a także nazwie / numerze dzwoniącego, liczbie połączeń i czasie, w którym zostały odebrane) są wysyłane jako SMS na telefon abonenta, z którym nie zostały wybrane, po czym można wysłuchać tę wiadomość pod numerem 0525

Jeśli nie ma potrzeby słuchania wiadomości głosowych, możesz natychmiast oddzwonić do abonenta, a informacje na ten temat pojawiły się w wiadomości SMS. Pamiętaj, że możesz słuchać tylko dziesięciu ostatnich wiadomości głosowych odebranych w ciągu 24 godzin. Reszta jest automatycznie usuwana z systemu.

Musisz również wiedzieć, że tylko dwie minuty są przeznaczone na nagranie jednej takiej wiadomości. Jeśli abonent korzysta z roamingu, podobna funkcja nie zadziała na jego telefonie.

Ile to jest?

Usługa „Who Called +” jest domyślnie instalowana na każdej karcie SIM MegaFon i do niedawna była bezpłatna. Teraz ta opcja jest naładowana opłata abonamentowa - 60 kopiejek dziennie.

Połączenie z 0525 do słuchania wiadomości głosowych jest bezpłatne, jeśli abonent znajduje się w twoim regionie. Poza strefą twojego regionu zostanie naliczona opłata zgodnie z aktualnym planem taryfowym.

Jak się połączyć?

Jak wspomniano powyżej, usługa „Kto dzwonił +” jest już domyślnie instalowana przy zakupie karty SIM. Jeśli został wyłączony z tego lub innego powodu, ale konieczne było ponowne połączenie, należy wybrać jedną z następujących akcji:

 1. Wybierz numer telefonu * 581 * 1 # Połączenie
 2. Połącz się z „Moje konto” na oficjalnej stronie „Megafon”

Uwaga: podczas aktywacji usługi „Kto dzwonił +” opcja „ Poczta głosowa „Wyłącza się automatycznie.

Jak wyłączyć?

Po opłaceniu usługi „Kto dzwonił +” wielu subskrybentów może ją wyłączyć. Aby to zrobić, wybierz:

 1. Wybierz numer telefonu * 581 * 3 # Zadzwoń
 2. Wyłącz w „Moje konto” na stronie „Megafon”

Wideo: Jak wyłączyć usługi płatne na „Megafon”

Korzystanie z komunikacja mobilna na ten moment to nie tylko proste połączenia przyjaciele i rodzina, ale także mobilny internet i gry i wiele innych ciekawe programy . W przypadku korzystania z tak wielu opcji opłata za telefon szybko siada i istnieje możliwość pominięcia połączenia. Operatorzy telefonii komórkowej wzięli pod uwagę tę wadę, teraz jest usługa „Wiadomość głosowa”. Mówiąc najprościej, jest to prosta automatyczna sekretarka, na którą napisane jest powitanie lub dodatkowy numer , w przypadku gdy abonent jest niedostępny.

Każdy operator używa własnej metody lub określonego zestawu liczb. Jest też szczegółowa instrukcja jak słuchać wiadomości głosowej. Ale w większości przypadków SMS dociera do telefonu komórkowego w przybliżeniu z taką treścią: „Została Ci wiadomość głosowa. Aby go posłuchać, wybierz numer 1111 ”. Być może tak będzie krótki numer lub numer centrum kontaktowego. Po wybraniu numeru możesz odsłuchać lewą wiadomość.

Wiadomości głosowe na megafonie

Dla użytkowników tego sieć komórkowa Aby odsłuchać wiadomość głosową Megafon, należy wybrać 0525, a następnie nacisnąć przycisk połączenia, a następnie 1. Ale przed tym musisz aktywować funkcję wiadomości głosowych. Możesz także przeczytać wiadomość głosową i wysłać wiadomość MMS. Aby go wysłuchać, usługa internetowa musi być aktywowana. Ponieważ wiadomość zostanie pobrana z serwera. Również firma komórkowa Megafon zapewnia usługę słuchania wiadomości głosowej za pomocą telefon stacjonarny . Koszt takiego połączenia należy sprawdzić u operatora.

Wiadomości głosowe na Beeline

Operator Beeline, wiadomość głosowa pozostaje w specjalnym skrzynka pocztowa . Dostęp, który odbywa się przez wybranie krótkiego numeru 600. Czas trwania wiadomości wynosi około 2 minut i jest przechowywany w skrzynce pocztowej przez dwa tygodnie. Podobnie jak w przypadku operatora Megafon, możesz słuchać wiadomości z prostego telefonu.

Wiadomości głosowe na Tele2

Aby odsłuchać wiadomość głosową od operatora Tele2, należy również wybrać numer 600. Powiadomienie otrzymane w telefonie komórkowym zawiera nie tylko informacje o tym, kto dzwonił, o której godzinie, liczba wiadomości pozostawionych abonentowi. Zawiera również krótki numer i numer telefonu stacjonarnego, dzwoniąc z którego można go słuchać. Opłaty za połączenia należy sprawdzać u operatora, ponieważ cena może się różnić w zależności od regionu.

Wiadomości głosowe w MTS

Możesz odsłuchać wiadomość głosową MTS, wybierając krótki numer 0860, w regionie, w którym numer został zarejestrowany. Ta firma może korzystać z dodatkowych środków uwierzytelniających w postaci loginu i hasła dostępu do poczty głosowej. Te dane są tworzone podczas łączenia ta usługa . Możesz także zadzwonić pod numer publiczny dostęp , czego można się dowiedzieć od operatora firmy MTS.

Firma zapewnia wygodną usługę odbierania połączeń przychodzących, gdy użytkownik nie odpowiada lub smartfon jest poza zasięgiem. Usługa jest świadczona przez całą dobę. Wielu zastanawia się: jak się połączyć i ile kosztuje słuchanie wiadomości głosowej Megafon. Rozważ to w porządku.

Aby zamówić usługę, możesz skontaktować się z najbliższym biurem lub zrobić to zdalnie, dzwoniąc bezpłatny numer 0500. Oczywiście, najbardziej szybki sposób Łączenie wiadomości głosowej z Megafon - wybierz * 845 # i klawisz połączenia. W ciągu kilku minut zostanie podłączony asystent osobisty.

Jak słuchać poczty głosowej w Megafonie?

Użytkownicy zastanawiają się: jak możesz słuchać wiadomości głosowej na Megafonie, jeśli liczba 0525 nie powiedzie się. Istnieją trzy sposoby:

 1. Jeśli smartfon włączy się lub złapie sieć, pojawi się sms, na którym znajdują się wszystkie nieodebrane połączenia. Aby odsłuchać SMS, abonent musi wybrać kogoś z listy i słuchać.
 2. Zadzwoń pod 222 i posłuchaj wszystkich wiadomości SMS. Pamiętaj, że jeśli opuściłeś kraj, zadzwoń pod numer +79262000222.
 3. Jeśli potrzebujesz, możesz słuchać poczty z urządzenia stacjonarnego. Aby to zrobić, wybierz 4955025222, a następnie wprowadź osobisty numer i hasło.

Oczywiście taka usługa nie zawsze jest potrzebna, więc można ją łatwo wyłączyć.


Jak wyłączyć?

Możesz przestać korzystać z możliwości słuchania na dwa sposoby:

 1. Z pomocą specjalny zespół * 105 * 602 * 0 # i klawisze połączeń.
 2. Wyłączenie usługi odbywa się również za pomocą „Przewodnika serwisowego” na oficjalnej stronie firmy.


Wyłączenie usługi odbywa się również za pomocą „Przewodnika serwisowego” na oficjalnej stronie firmy

Koszt słuchania wiadomości głosowej z Megafonu

Opłata miesięczna w wysokości 1,7 rubli dziennie. Pamiętaj, że usługa jest podłączona za darmo. Większość ludzi nie korzysta z tej funkcji, ponieważ rzadko wykonują połączenia. Usługa jest odpowiednia dla biznesmenów, ponieważ oszczędza dużo czasu i pozwala zawsze pozostać w kontakcie.

Przypomnij sobie, że jeśli „dźwiękowa poczta” jest połączona, usługa „kto dzwonił” jest automatycznie wyłączana i odwrotnie. Jednocześnie nie można ich używać.

Nierzadko zdarzały się sytuacje, gdy ktoś z przyjaciół, znajomych lub innych osób próbował do nas dotrzeć, ale nigdy im się to nie udało. Jest wiele powodów:

 • Brak zasilania.
 • Znajdowałeś się w miejscu, w którym nie ma sieci.
 • Byłeś w trakcie rozmowy, gdzie miałeś wyłączyć urządzenie komórkowe itp.

Co więc robić w tych sytuacjach, gdy abonent nie może się z tobą skontaktować? Odpowiedź jest prosta. Połącz się ze smartfonem specjalna usługa od firmy Megafon - „Zawsze w kontakcie”.

Opis usługi Kto nazwał Megafon

Operator komunikacja komórkowa Megafon dla wygody swoich użytkowników wydał opcję, która pozwoli Ci zawsze być na bieżąco z tym, kto dzwoni do Ciebie, gdy telefon został odłączony.

Nazwa tej opcji to „Kto dzwonił”. Nie pozwoli on użytkownikowi przegapić żadnych połączeń od innego abonenta.

W takim przypadku w tym czasie, gdy telefon chciał się z tobą skontaktować, telefon był wyłączony, a usługa „Kto dzwonił” ostrzeże Cię o nieodebranym połączeniu. Alert pojawi się w momencie włączenia telefonu.

Ogromną zaletą usługi jest to, że każdy, kto chce się z Tobą skontaktować, będzie mógł nagrać wiadomość głosową trwającą 2 minuty. Możesz go słuchać, dzwoniąc pod numer - 0525.

Powinien to wiedzieć maksymalna kwota Jest 10 takich wiadomości, które mogą być przechowywane na twojej poczcie głosowej. W tym momencie, gdy liczba wiadomości przekroczy ten limit, każdy kolejny wymaże rekord pierwszego.

Musisz również wiedzieć, że długie wiadomości głosowe w skrzynce odbiorczej nie są opóźnione. Po upływie 24 godzin każda wiadomość zostanie automatycznie usunięta. Aby słuchać wszystkich wiadomości, możesz tylko wtedy, gdy znajdujesz się w regionie macierzystym.

Koszt usługi Kto zadzwonił do Megafon

Dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z aktywacji usługi „Kto dzwonił”, powinieneś wiedzieć, że nie ma obowiązkowej opłaty miesięcznej za korzystanie z usługi. Będziesz jednak musiał zapłacić za odsłuchanie wiadomości głosowych. Płatność jest dokonywana według stawki, którą zainstalowałeś w danym momencie na numerze. Abonenci, którzy zdecydują się napisać wiadomość, będą musieli zapłacić za nagrywanie minut. Obliczanie kosztu połączenia odbywa się w takim tempie, jakie jest dla nich ustawione.

Jak wyłączyć usługę Megafon Zawsze w kontakcie

Ta usługa od operatora mobilnego Megafon jest już zawarta w podstawowym zestawie opcji przy zakupie karty SIM. Dlatego nie trzeba go podłączać.

Jeśli jednak chcesz wyłączyć opcję „Kto dzwonił”, możesz to zrobić na kilka sposobów:

 1. Pierwszym sposobem wyłączenia usługi jest użycie specjalny kod - * 105 * 2500 #. Należy wpisać na klawiaturze swojego urządzenia komórkowego i nacisnąć „Zadzwoń”.
 2. Po drugie, nie mniej skuteczny sposób odłączenie usługi polega na jej wyłączeniu za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, wpisz na urządzeniu komórkowym wiadomość SMS z tekstem „2500” i wyślij przez specjalny numer - 000105.
 3. Trzecim sposobem wyłączenia opcji jest użycie twojego Konto osobiste , który znajduje się na oficjalnej stronie Megaphone.

Powinieneś wiedzieć, że jeśli opcja poczty głosowej jest już zainstalowana na smartfonie, to po dezaktywacji usługi Who Called, zostanie ona również automatycznie wyłączona.


Jak się połączyć?
Jak wyłączyć?
Jak wyłączyć?
Ile to jest?
Jak się połączyć?
Jak wyłączyć?
Jak słuchać poczty głosowej w Megafonie?
Jak wyłączyć?
Co więc robić w tych sytuacjach, gdy abonent nie może się z tobą skontaktować?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о