Jak dodać dzwonek do Androida. Jak umieścić melodię w kontakcie na Androida

 1. Zainstaluj dzwonek za pomocą menedżera plików
 2. W ustawieniach standardowych umieszczamy żądaną kompozycję
 3. Użyj bardziej zaawansowanego sposobu ustawiania dzwonka.
 4. Jak ustawić sygnał połączenia z określonego kontaktu
 5. Wniosek
 6. Kilka sposobów ustawiania dźwięków dla połączenia ogólnego
 7. Co zrobić, jeśli nie umieścisz melodii na smartfonie z systemem Android?
 8. W trakcie rozmowy (dzwonek)
 9. W kontakcie
 10. SMS i budzik
 11. Jak ustawić melodię na kontakcie w Androidzie 5.1
 12. Drugi sposób

Android to system operacyjny, który pozwala użytkownikowi zindywidualizować swoje urządzenie, w pełni dostosowując je do własnych potrzeb. Ale czasami właściciele telefonów komórkowych opartych na Androidzie mają trudności z zrozumieniem ustawień, które z początku nie wydają się takie trudne.

W systemie Android możesz umieścić oddzielny dzwonek na każdym wydarzeniu

Istnieje wiele opcji zmiany dzwonków na smartfonie. A dziś spojrzymy na większość z nich szczegółowo.

Wszystkie te metody są podzielone na 2 grupy:

 • przy użyciu standardowych aplikacji system operacyjny - takie jak budzik lub ustawienia;
 • za pomocą zaawansowanych metod - poprzez dystrybucję żądanej muzyki w niektórych folderach na karcie pamięci lub za pomocą dostępu roota.

Pierwszy i być może najbardziej łatwy sposób Zmień połączenie na smartfonie - zrób to za pomocą wbudowanego odtwarzacza muzyki. Aby to zrobić, musisz przejść do menu głównego i otworzyć kartę „Muzyka” lub „Odtwarzacz”. W różnych telefonach ten program może być wywoływany inaczej, ale powinien być obecny w każdym przypadku.

Znajdź na liście nagrań audio żądaną kompozycję, którą chcesz umieścić i przytrzymać. Pojawi się okno, w którym musisz wybrać element „On Call” lub coś w tym stylu. Być może ten element zostanie ukryty pod trzema kropkami, kliknij „Więcej” lub „Zaawansowane”.

Zainstaluj dzwonek za pomocą menedżera plików

Otwórz menu i znajdź ikonę z napisem „File Manager”. Następnie podążamy ścieżką, w której znajduje się kompozycja. Pamięć telefonu lub karty SD - wszystko zależy od miejsca przechowywania plików muzycznych. Następnie poszukaj katalogu Music i otwórz go. Znajdź żądany utwór i kliknij, aż zostanie zastosowany wybór automatyczny. Następnie otwórz menu kontekstowe i kliknij „Użyj jako sygnału”.


W ustawieniach standardowych umieszczamy żądaną kompozycję

Korzystając z menu, przejdź do ustawień. Dalej - na karcie dźwiękowej. Ale wtedy zaczyna się zabawa. W ustawieniach dźwięku jest funkcja zmiany połączenia, ale na pewno tak będzie, musisz to rozgryźć. Może to być „Wibracja i dzwonek” lub „Dzwonki telefonu” lub coś innego. Naciskamy na element „Call” i zmieniamy melodie, wskazując żądany skład w menedżerze plików.


Niestety, nawet teraz nadal istnieją takie modele telefonów, które umożliwiają ustawienie tylko standardowych melodii jako połączenia. Rozwiązaniem tego problemu jest specjalna aplikacja Pierścienie rozszerzone. Aplikacja jest bezpłatna, możesz ją pobrać z Android Market. Po zainstalowaniu jest dodawany do systemu. Przechodząc do ustawień i wybierając „Sygnał telefonu”, pojawi się przycisk „Rozszerzone pierścienie”. Po kliknięciu możesz umieścić dowolny utwór lub plik audio jako dzwonek.

Użyj bardziej zaawansowanego sposobu ustawiania dzwonka.

Jeśli poprzednie metody nie zadziałały, spróbuj bardziej zaawansowanej metody. Aby to zrobić, musisz przejść do karty pamięci w urządzeniu za pomocą menedżera plików i utworzyć tam kilka folderów. Pierwszy utworzony folder będzie nazywany nośnikiem. Następnie w katalogu multimediów utwórz folder audio.

Przechodząc do tego folderu, będziemy w katalogu sdcard / media / audio. Wewnątrz tworzymy cztery katalogi: alarmy, powiadomienia, dzwonki, ui. Pamiętaj, że katalogi są tworzone bez kropek i spacji, z małą literą. W ten sposób otrzymujemy:

 • sdcard / media / audio / alarmy - sygnały alarmowe;
 • sdcard / media / audio / powiadomienia - sygnały alarmowe i SMS;
 • sdcard / media / audio / dzwonki - dźwięki dzwonka dla telefonu;
 • sdcard / media / audio / ui - dźwięki interfejsu.


sdcard / media / audio / alarmy - sygnały alarmowe;  sdcard / media / audio / powiadomienia - sygnały alarmowe i SMS;  sdcard / media / audio / dzwonki - dźwięki dzwonka dla telefonu;  sdcard / media / audio / ui - dźwięki interfejsu

Teraz zainstalować żądany dzwonek , alarm, interfejs lub SMS, wystarczy umieścić żądaną melodię w odpowiednim katalogu. Nie musisz tworzyć wszystkich 4 folderów, jeśli, powiedzmy, chcesz zmienić tylko standardowy sygnał - po prostu utwórz ścieżkę sdcard / media / audio / dzwonki i umieść żądany utwór w katalogu dzwonków. Po zakończeniu wszystkich operacji uruchom ponownie urządzenie i spróbuj nawiązać połączenie za pomocą ustawień telefonu - zobaczysz, że przeniesione nagrania audio zostały dodane do asortymentu standardowych dzwonków.

Jeśli masz prawa roota , wtedy możesz zrobić jeszcze prostsze: skopiuj niezbędne melodie do odpowiednich katalogów w systemie / media / audio.

Jak ustawić sygnał połączenia z określonego kontaktu

Aby to zrobić, musimy przejść do książki telefonicznej smartfona. Następnie wybierz żądany kontakt i otwórz okno ustawień zaawansowanych. Następnie wybierz „Ustaw melodię”. Następnie wybierz żądany sygnał i zapisz ustawienia.


Ta metoda działa tylko wtedy, gdy kontakt jest zapisany pamięć wewnętrzna smartfona, a nie na karcie SIM. W przeciwnym razie umieszczenie dzwonka na konkretnej osobie nie będzie działać.

Wniosek

W rzeczywistości nie ma nic trudnego do samodzielnego nawiązania połączenia na Androidzie. Ale jeśli użytkownik napotka podobny system operacyjny po raz pierwszy, może po prostu nie być świadomy wszystkich jego możliwości. Wybierz dowolną z opisanych metod i ustaw muzykę, którą lubisz podczas rozmowy!

Każdy właściciel telefonu z systemem Android chce uczynić go bardziej zaawansowanym. Dlatego przydatne jest nauczenie się, jak umieścić utwór podczas połączenia na Androida. Nie wszyscy lubią standardowe dzwonki oferowane przez system. Wiele osób chce usłyszeć przyjemną melodię, gdy dzwonią. Każdy ma taką piosenkę, której słuchasz nieustannie i chcesz, żeby wszyscy ją usłyszeli.

Miło będzie usłyszeć ją dokładnie w momencie, gdy ktoś dzwoni. Ponieważ teraz jest tak wiele nowych utworów iw ten sposób każdy będzie mógł pokazać, że rozumie muzykę i jest zwolennikiem tego lub innego stylu. Możesz także wybrać dzwonek dla konkretnej osoby, budzika lub wiadomości. Telefony z Androidem różnią się tylko wersją systemu operacyjnego, mimo to sposób zmiany melodii dla połączenia jest identyczny dla wszystkich. Zmienia się tylko lokalizacja elementów w menu i ich nazwy.

Kilka sposobów ustawiania dźwięków dla połączenia ogólnego

Aby zmienić denerwujące standardowy dzwon i umieść swoją ulubioną piosenkę, nie musisz robić dużo wysiłku i marnować cennego czasu. Najpierw ustalmy, jak ustawić dzwonek dla połączenia lub alarmu za pomocą Menedżera plików. Weź telefon, otwórz menu. Powinieneś znaleźć menedżera plików, zwykle nazywanego „Files”, „File Manager” lub „My Files”. Idąc tam, poprowadzisz wiele plików i folderów. Muszą znaleźć folder ze swoją muzyką. Po wybraniu interesującej Cię melodii naciśnij i przytrzymaj, aż pojawi się okno. W tym oknie musisz wybrać „użyj jako sygnału”. Następnie wybierz z listy, co dokładnie chcesz umieścić melodię. Jeśli pożądany element Nie, następnie kliknij elipsę u dołu ekranu, która otworzy rozszerzoną listę funkcji. Na tej liście musisz znaleźć zmianę dźwięku.

Możesz ustawić dzwonek poprzez ustawienia i zrobić to nie mniej i szybciej. W takim przypadku musisz przejść do urządzenia „Ustawienia”. Kliknij „Dźwięk”, aw wyświetlonym menu zostaną wyświetlone wszystko, co można zmienić. Wybierz dzwonek, budzik lub cokolwiek potrzebujesz. Następnie z listy proponowanych dźwięków wybierz żądany utwór.

Istnieje jeszcze łatwiejszy sposób zmiany muzyki. Można go zastosować bez przechodzenia do „Ustawienia” lub „Menedżer plików”. Aby to zrobić, przejdź do odtwarzacza i po wysłuchaniu całej muzyki zatrzymaj wybrany utwór.

Na dole ekranu pojawią się opcje. Kliknij na nie, a zobaczysz napis „Ustaw dzwonek”. Kliknij na niego i nic więcej nie trzeba robić.


Kliknij na niego i nic więcej nie trzeba robić

Jak umieścić dzwonek na smartfonie z Androidem?

Jaki jest najważniejszy atrybut indywidualizacji telefon komórkowy ? Kolor ciała? Przekątna ekranu? Moc procesora? Nie, nie i nie! W większości przypadków telefon znajduje się w kieszeni lub torbie, więc wszystkie te cechy nie są widoczne dla Ciebie ani dla innych. Główną cechą, dzięki której można zidentyfikować urządzenie nawet przy zamkniętych oczach, są dźwięki, które wytwarza.

Oczywiście, jeśli wstępnie skonfigurowałeś je zgodnie z osobistymi preferencjami. Chodzi o ustawienie melodii alarmu, przypomnień, SMS-ów i, oczywiście, połączenia. Możesz oczywiście zostawić standardowe dźwięki systemu, ale wtedy komfort korzystania ze smartfona znacznie spadnie. Po pierwsze, w transporcie lub w innym zatłoczonym miejscu, niemożliwe będzie jednoznaczne określenie, co wywołuje konkretną sytuację, a po drugie, pozbawiasz się przyjemności regularnego słuchania swoich ulubionych piosenek.

Na pierwszy rzut oka instalacja dzwonków w nowoczesnych telefonach z systemem Android jest dość prosta. Ergonomia tego systemu operacyjnego jest dobrze przemyślana i intuicyjna. Jednak, co zaskakujące, na forach internetowych można spotkać wiele tematów, w których użytkownicy pytają, dlaczego melodia na telefonie z Androidem nie jest ustawiona.

Przyczyną problemów mogą być cechy konfiguracji systemu specyficzny model i przy braku minimalnej wiedzy użytkownika. W rzadkich przypadkach powodem, dla którego melodia nie jest umieszczana na dzwonku, mogą być „usterki” samego systemu operacyjnego.

Spróbujmy wymienić główne sposoby rozwiązania tego problemu, aby prawdopodobnie wybrać odpowiednią opcję.

Co zrobić, jeśli nie umieścisz melodii na smartfonie z systemem Android?

Przede wszystkim należy upewnić się, że format wybranego pliku jest odtwarzany przez system. Czasami po przesłaniu muzyki z jednego telefonu z Androidem na inny (lub z komputera na smartfon) utwór przestaje być odtwarzany. Wynika to z innego zestawu zainstalowanych kodeków różne urządzenia . Niektóre telefony są w stanie odtwarzać niemal każdy format, w tym wysokiej jakości muzykę bezstratną, podczas gdy inne nadają tylko skompresowane pliki mp3.

Jeśli utwór jest zwykle odtwarzany przez wbudowany odtwarzacz, wszystko jest w porządku i możesz rozpocząć wyszukiwanie opcji instalacji jako dzwonka dla połączenia.

Wymieniamy najbardziej wszechstronne i skuteczne sposoby.


Wymieniamy najbardziej wszechstronne i skuteczne sposoby

Zmień standardowe dźwięki Androida na swoje melodie

Kupując nowy smartfon na telefonie komórkowym System Android Wielu użytkowników natychmiast dostosowuje go „dla siebie”. Po pierwsze, tła, tapety są zmieniane, instalowane są nowe widżety, a potem kolej na wymianę melodii. Zaskakujące jest jednak stwierdzenie, że funkcja wymiany sygnałów ani przez dzwonek, ani przez budzik, ani nawet przez przychodzącą wiadomość nie jest dostępna. Oczywiście nie dotyczy to kilku standardowe melodie oferowane przez platformę Android na wszystkie okazje.

To prawda, że ​​nie należy rozpaczać w tym przypadku, istnieje rozwiązanie tego problemu i jest tak proste, że nawet uczeń może łatwo zainstalować własną melodię na smartfonie. Nawiasem mówiąc, jeśli na ogół chcesz dowiedzieć się więcej o nowościach smartfonów i ich producentów, radzę autorski projekt Artemiego Lenkova, w którym gromadzone są najnowsze i aktualne informacje ze świata smartfonów i wszystko z tym związane. Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami nowoczesnych osiągnięć makro technologii.

W trakcie rozmowy (dzwonek)

Jest bardzo prosty sposób na umieszczenie własnego dzwonka na rozmowie (dzwonku) w smartfonach z Androidem. Podłącz urządzenie do komputera i otwórz kartę pamięci urządzenia. Utwórz na nim nowy folder i nazwij go „media”. Otwórz go, utwórz w nim jeszcze jeden folder o nazwie „audio”. W tym folderze musisz utworzyć inną sekcję, nazywając ją „dzwonkami”. I to właśnie w nim musisz skopiować melodie, których chcesz użyć jako połączenia. Po ponownym uruchomieniu smartfona znajdziesz listę dzwonków wraz ze standardowymi.

W kontakcie

Aby dodać własny dzwonek do któregokolwiek z istniejących kontaktów, potrzeba jeszcze mniej wysiłku. W zależności od tego, która wersja Androida jest zainstalowana na smartfonie, działania będą się nieznacznie różnić. We wszystkich przypadkach musisz najpierw przejść do sekcji „Kontakty” i wybrać odpowiedni element. W przypadku systemów z wersją 2.3 należy następnie nacisnąć klawisz smartfona, który odpowiada za ustawienia wybranego parametru, aw wyświetlonym menu otworzyć zakładkę „Parametry”. Następnie w sekcji „Dzwonek” należy wybrać kartę „System Android” i przypisać jeden z wcześniej załadowanych utworów do kontaktu.

W przypadku systemów z Androidem w wersji 4 i nowszych jest to nadal łatwiejsze. Po wybraniu kontaktu kliknij ikonę ołówka w górnej części okna, a zobaczysz wszystkie dostępne ustawienia dla tego kontaktu, w tym wybór dzwonka dla połączenia.

SMS i budzik

Aby ustawić własną melodię na SMS-ie i na budziku, będziemy również musieli użyć wcześniej utworzonego folderu „audio”. Będzie musiał utworzyć dwa kolejne nowe foldery i nazwać je odpowiednio „alarmami” i „powiadomieniami” dla dźwięków budzika i wiadomości SMS, MMS, a także poczty. Załadujemy do nich nasze melodie, a następnie w odpowiednich ustawieniach po prostu oznaczymy je jako melodie dla tych aplikacji.

Cześć wszystkim. Często użytkownicy smartfonów zadają pytanie „Jak ustawić melodię dla kontaktu w Androidzie 5.1”. Faktem jest, że w poprzednich wersjach ustawienie dzwonka zostało przeprowadzone w podstawowych ustawieniach kontaktu. Za pomocą jednego przycisku możesz dodać zarówno standardowy dzwonek, jak i własną melodię.

W Androidzie 5.1 edycja kontaktu zawiera dużą listę informacji o samym kontakcie, a wszystko inne znajduje się w ustawieniach zaawansowanych. Dlatego zwykła zmiana dzwonka dla wielu użytkowników powoduje duże trudności.

Jak ustawić melodię na kontakcie w Androidzie 5.1

Pierwszy sposób

Zasadniczo ustawienie melodii różne modele dzieje się w standardzie. W przypadku niektórych modeli smartfonów mogą występować niewielkie odchylenia, ale są one niewielkie.

1. Aby dodać melodię do kontaktu, otwórz go do edycji.

Aby dodać melodię do kontaktu, otwórz go do edycji

Drugi sposób

Jeśli coś nie działa, istnieje inny sposób, który z pewnością pomoże ustawić melodię w kontakcie. Aplikacja Rington Meker pomoże Ci.

Aplikacja jest interesująca, ponieważ może nie tylko naprawić konkretną melodię do kontaktu, ale także utworzyć dzwonek ze ścieżki muzycznej.

W skrócie, przyjrzymy się, jak ustawić konkretną melodię dla połączenia i samemu sobie poradzić z innymi opcjami, jeśli Cię to interesuje.

  • Po uruchomieniu aplikacji i znalezieniu żądanego utworu wybierz funkcję „Załóż kontakt”

Po uruchomieniu aplikacji i znalezieniu żądanego utworu wybierz funkcję „Załóż kontakt”

  • otworzy się lista kontaktów, w której pozostaje kliknąć wybraną nazwę.

otworzy się lista kontaktów, w której pozostaje kliknąć wybraną nazwę

Jak widać, w aplikacji jest jeszcze łatwiej przejść przez wszystkie kroki, aby skonfigurować dzwonki dla kontaktu.

Jednak możliwości aplikacji są znacznie większe. Aplikacja działa również w trybie menedżera plików bez podłączania dodatkowych aplikacji. Dużym plusem jest to, że jest w języku rosyjskim.

PS Any zapewnia możliwość ustawienia melodii w kontakcie.

Teraz na pewno poradzisz sobie z instalacją melodii na kontakcie w Androidzie 5.1.

Jak umieścić dzwonek na smartfonie z Androidem?
Kolor ciała?
Przekątna ekranu?
Moc procesora?
Co zrobić, jeśli nie umieścisz melodii na smartfonie z systemem Android?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о