Jak pobierać filmy z VK. Jak pobrać wideo z kontaktu

 1. Aby pobrać wideo z VC na komputer bez programów, możesz użyć dwóch metod poniżej.
 2. Drugi sposób
 3. Wizualna demonstracja sposobu pobierania wideo z VC do komputera
 4. SaveFrom - najlepszy asystent
 5. Pobieranie usługi - VK-Video
 6. Darmowe aplikacje
 7. VKMusic
 8. Ręczna metoda pobierania wideo z VKontakte
 9. Krok 1. Zainstaluj VideoMASTER.
 10. Krok 2. Dodawanie linku z kontaktu.
 11. Krok 3. Pobierz film.
 12. Krok 4. Konwersja wideo
 13. Krok 5. Edycja wideo
 14. Niezastąpiony SaveFrom
 15. „Wideo dla VK” na Androida
 16. VKMusik - nie tylko dla muzyki
 17. Pobieramy filmy z VK bez programów

Cześć wszystkim. Dzisiaj poznasz dwa sposoby pobierania filmów z VC na komputer. Pierwszy, być może wiesz, jest za pośrednictwem strony innej firmy Savefrom, a tutaj jest drugi ręcznie, za pośrednictwem przeglądarki.

Przed rozpoczęciem recenzji powiem od razu, że staram się nie używać różnych programów lub wtyczek sieci społecznościowe , ponieważ bez nich wszystko działa dobrze. A ty też odniesiesz sukces. Ponadto komputer będzie działał bardziej stabilnie, jeśli nie umieścisz w nim czegoś, bez czego możesz to zrobić))

Aby pobrać wideo z VC na komputer bez programów, możesz użyć dwóch metod poniżej.

Metoda pierwsza

To znaczy, po prostu przejdź do strony Savefrom, wstaw link do pola i naciśnij przycisk - DOWNLOAD.


To znaczy, po prostu przejdź do strony Savefrom, wstaw link do pola i naciśnij przycisk - DOWNLOAD

2. Wstaw link do klipu wideo od kontaktu w Zapisz od

Teraz wybierz żądany format wideo i kliknij go. Następnie rozpocznie się pobieranie.

Zwróć uwagę! Co wysoka jakość , będzie dostępny tylko wtedy, gdy sam film został pierwotnie pobrany przez autora w jakości HD. A jeśli wideo zostanie nagrane za pomocą zwykły telefon wtedy proponowane opcje będą odpowiednie.


A jeśli wideo zostanie nagrane za pomocą  zwykły telefon  wtedy proponowane opcje będą odpowiednie

3. Wybierz jakość i pobierz wideo

Zajmowałem się tą metodą. A teraz na następny ...

Drugi sposób

Dla tej metody przygotowałem klip wideo. On jest poniżej. Ponieważ za pierwszym razem może nie działać, ale uwierz, że spodoba ci się tak bardzo do pobrania))

Tak Znajdujemy klip wideo i uruchamiamy go, aby go wdrożyć, tak jak mój. Następnie prawy przycisk myszy nie znajduje się na samym wideo, ale gdzieś na krawędzi strony (oznaczonej krzyżykiem) kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz - „ZOBACZ KOD ELEMENTU”.


Następnie prawy przycisk myszy nie znajduje się na samym wideo, ale gdzieś na krawędzi strony (oznaczonej krzyżykiem) kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz - „ZOBACZ KOD ELEMENTU”

Większość klipów wideo pobranych w kontakcie ma rozszerzenie „.mp4”. Dlatego w otwartym kodzie naciśnij kombinację klawiszy - Ctrl + F, a pojawi się pole wyszukiwania, w którym wpisujemy „mp4”.

Zobacz obraz:


Należy zauważyć, że znaleziono kilka opcji, a obok każdej z nich znajdują się liczby „... 360.mp4”, „... 480.mp4”, „... 720.mp4”. Jak się domyśliłeś - jakość wideo.

Wystarczy PODWÓJNIE kliknąć lewym przyciskiem myszy, skopiuj link o żądanej jakości, zaczynając od „http ………” i kończąc na…. „... 720.mp4” (na przykład wybrałem jakość 720, ale nie wszystkie filmy mogą ją mieć)


mp4” (na przykład wybrałem jakość 720, ale nie wszystkie filmy mogą ją mieć)

https% 3A% 2F% 2Fcs508308.vk.me% 2F5% 2Fu158166670% 2Fvideos% 2F87b079b2db.720.mp4

Konwertuj na następujący formularz, zastępując:

„% 3A” - „:”
„% 2F” - „/”

Oto co otrzymujemy:

https: // cs508308.vk.me/ 5 / u158166670 / videos / 87b079b2db.720.mp4

a teraz wkładamy go do pasek adresu przeglądarka, a prawym przyciskiem myszy wybierz - „Zapisz jako ...”


To jest to! Jeśli masz pytania, upewnij się, że w komentarzach poniżej.

Wizualna demonstracja sposobu pobierania wideo z VC do komputera

Sieć społecznościowa VKontakte przechowuje ogromną ilość filmów. I na pewno przynajmniej raz chciałeś pobrać wideo, które lubisz, na swój komputer lub smartfon. Nie było go jednak: miejsce takiej możliwości nie daje nam zwykłych śmiertelników. Chociaż ...

Istnieje wiele sposobów obejścia tego zakazu. Porozmawiajmy o tym, jak pobierać filmy z VK za pomocą bezpłatnej usługi, aplikacji i gołych rąk.

SaveFrom - najlepszy asystent

Czy znasz tę usługę? Jeśli nie, powiem ci: ten zasób internetowy jest przeznaczony do pobierania treści multimedialnych z różnych witryn, które nie mają własnej funkcji pobierania. Takich jak YouTube, Facebook, OK.ru, VK.com i wiele innych.

Przed przejściem na VKontakte przy nowym projekcie łatwo było pobrać wideo za pomocą Savefrom.net. Wystarczyło wstawić link do filmu w formularzu na strona główna i kliknij przycisk Idź. Niestety, ta metoda nie działa teraz, ale jest inna - przeglądarka „ SaveFrom. asystent sieci .


asystent sieci

Po instalacji „ SaveFrom Assistant ” doda przycisk „ Pobierz ” bezpośrednio do odtwarzacza wideo VK. Kliknij na nią, wybierz odpowiednią rozdzielczość - a film przejdzie do folderu „ Pobrane ”.


Kliknij na nią, wybierz odpowiednią rozdzielczość - a film przejdzie do folderu „ Pobrane ”

W przypadku problemów (przycisk „ Pobierz ” nie pojawia się lub nie działa), spróbuj ponownie zainstalować asystenta, pobierając najnowszą wersję z SaveFrom.net lub użyj metod, które omówię poniżej.

Pobieranie usługi - VK-Video

Usługa internetowa jest wygodna, ponieważ nie wymaga rejestracji ani autoryzacji VK. Po prostu przejdź do witryny VK, skopiuj link do potrzebnego filmu, wklej go w polu „Wprowadź link VK ... ” (zaznaczony na zrzucie ekranu) i kliknij „ Pobierz MP4 ” lub „ Pobierz MP4 HD ” (jeśli chcesz pobrać materiał najlepsza jakość wybierz ten drugi).


Po 3-5 minutach film zostanie zapisany w folderze „ Pobieranie ”.

Niestety, Pobierz-VK-Video może pobierać tylko filmy, które są w publiczny dostęp . Prywatne treści dla niego niedostępne.

Darmowe aplikacje

YouTube By Click

Aplikacja YouTube By Click to także bardzo wygodny sposób pobierania wideo i audio z różnych zasobów internetowych. Aby użyć go do pobierania materiałów z VKontakte lub nowszego: w poprzednich przypadkach ta funkcja może nie działać.

Bezpłatna opcja YouTube By Click pozwala wybrać:

 • Folder, w którym zapisana zostanie pobrana zawartość.
 • Format to MP4 (wideo z dźwiękiem) lub MP3 (tylko dźwięk). Inne formaty są dostępne tylko dla użytkowników premium.
 • Jakość jest zwyczajna. Wybór innych uprawnień jest także przywilejem właścicieli płatnej licencji.
 • Liczba jednoczesnych pobrań jest nieograniczona.

Pierwsze trzy opcje są konfigurowane w górnym menu (wyróżnione na zrzucie ekranu). Czwarty znajduje się w sekcji ustawień. Aby przejść do ustawień, kliknij przycisk z obrazem kół zębatych w lewym dolnym rogu.


Aby pobrać wideo z VK, skopiuj jego adres do schowka i kliknij w oknie programu „ Wklej adres URL ” (oznaczony jednostką na zrzucie ekranu). Jeśli znasz dokładną nazwę filmu, na przykład „Deep Chicago Pizza”, wprowadź go w polu „ Pobierz według nazwy filmu ” (oznaczonym dwoma) i kliknij przycisk „ Pobierz ”.

Trzecia opcja pobierania to automatyczne wykrywanie łącza do wideo w schowku. Działa, jeśli opcja oznaczona jako 3 jest aktywna na zrzucie ekranu.Kiedy skopiujesz link, na ekranie pojawi się okno z prośbą o pobranie pliku.

Kiedy skopiujesz link, na ekranie pojawi się okno z prośbą o pobranie pliku

Zalety YouTube By Click w porównaniu z podobnymi aplikacjami to duża prędkość pobierania i dostęp do wszelkich materiałów, w tym materiałów prywatnych.

VKMusic

Program VKMusic upraszcza strony osobiste użytkowników, a także strony przyjaciół i społeczności, do których należą. Logując się do konta VK, możesz wyświetlać zawartość z sekcji „ Moje filmy wideo ” i „ Nagrania wideo przyjaciół / grup ” w programie (obie opcje znajdują się w menu „ VKontakte ”), a następnie przenieść to, co chcesz, na swój komputer.

Aby to zrobić, zaznacz jeden lub więcej filmów na liście (przytrzymując klawisz Ctrl) i kliknij przycisk „ Dodaj do pobrania ”. Następnie określ poziom jakości wideo i obserwuj postęp pobierania, jeśli chcesz.


Następnie określ poziom jakości wideo i obserwuj postęp pobierania, jeśli chcesz

Ponadto VKMusic może znaleźć zawartość wideo według nazwy - linia wyszukiwania znajduje się w górnej części głównego okna, a także pobiera pliki przez bezpośrednie łącza. Okno do wstawienia tego ostatniego znajduje się w lewym dolnym rogu.

Ręczna metoda pobierania wideo z VKontakte

Ta metoda jest dobra, ponieważ nie wymaga instalacji aplikacji i zawsze działa - z dowolnym projektem i dowolnymi wersjami odtwarzacza wideo na stronie VK.

Więc otwórz niezbędną stronę VK w przeglądarce i załaduj wideo do odtwarzacza. Na tej samej stronie otwórz narzędzia programistyczne: naciśnij Shift + Ctrl + i na klawiaturze lub znajdź odpowiedni element w menu przeglądarki.


Na tej samej stronie otwórz narzędzia programistyczne: naciśnij Shift + Ctrl + i na klawiaturze lub znajdź odpowiedni element w menu przeglądarki

W menu narzędzi programisty, które otwiera się w prawej połowie okna, przejdź do sekcji „ Sieć ”. Kliknij przycisk odtwarzania wideo. Następnie rekordy pojawią się w tabeli po prawej stronie: jeden z nich będzie bezpośrednim łączem do pliku. Można się przekonać, że to właśnie dzięki dwóm znakom:

 • typem nagrania (w kolumnie Typ) będą „ media ” lub „ wideo ”;
 • rozmiar pliku (rozmiar) poinformuje o rozmiarze rzeczywistego wideo, czyli o kilku megabajtach.


typem nagrania (w kolumnie Typ) będą „ media ” lub „ wideo ”;  rozmiar pliku (rozmiar) poinformuje o rozmiarze rzeczywistego wideo, czyli o kilku megabajtach

Gdy wideo otworzy się w nowej karcie przeglądarki, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz „ Zapisz wideo jako ”.


Gdy wideo otworzy się w nowej karcie przeglądarki, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz „ Zapisz wideo jako ”

Następnie pozostaje wskazać lokalizację zapisu i przypisać plikowi przyjazną nazwę. Klaszcz w dłonie i tańcz: teraz ma pełną moc.

Dobre pobieranie!

VKontakte to nie tylko uniwersalny środek komunikacji, ale także popularny hosting multimediów. Co minutę są przesyłane tysiące klipów wideo, plików muzycznych i zdjęć. Z tego powodu użytkownicy często się zastanawiają: jak pobierać filmy z Kontaktów? Jest to bardzo łatwe do zrobienia nowa wersja Oprogramowanie VideoMASTER. Aby pobrać film z kontaktu, musisz wykonać kilka prostych kroków. Poniżej przedstawiamy je w porządku i szczegółowo na każdym. Zastosuj wskazówki w praktyce i możesz pobrać dowolny film z sieci społecznościowej i zapisać go na swoim komputerze!

Krok 1. Zainstaluj VideoMASTER.

Przede wszystkim VideoMASTER i zainstaluj go na swoim komputerze. VideoMASTER to nie tylko uniwersalne narzędzie do konwersji wideo, ale także przydatne narzędzie do pracy z wideo. W szczególności program pozwala szybko i sprawnie pobierać filmy z Kontaktów i YouTube. Po zakończeniu pobierania uruchom plik VideoMASTER.exe. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Wybierz folder, w którym chcesz zainstalować i utwórz skrót do programu na pulpicie. Następnie poczekaj, aż archiwum zostanie rozpakowane i zacznij pracować w programie.

Krok 2. Dodawanie linku z kontaktu.

Kolejny krok polega na dodaniu łącza do wideo w VideoMASTER. Aby to zrobić, przejdź do menu Plik> Pobierz wideo z witryn. Następnie wybierz ikonę witryny VKontakte. W wyświetlonym oknie przeglądarki otwórz stronę za pomocą właściwy film wałek. Zaznacz i skopiuj adres URL strony na pasku adresu przeglądarki. Następnie w programie VideoMASTER kliknij przycisk Wstaw łącze. Pojawi się okno dialogowe, w którym zostanie określony adres strony i nazwa pliku wideo. Wybierz typ rozdzielczości wideo i folder, aby zapisać wideo. Następnie kliknij przycisk Pobierz.

Krok 3. Pobierz film.

Pobieranie pliku z kontaktu zajmie trochę czasu, po czym możesz natychmiast obejrzeć pobrany plik wideo. Aby to zrobić, kliknij przycisk Otwórz folder i uruchom zapisany film. W razie potrzeby możesz w każdej chwili przerwać pobieranie wideo, klikając odpowiedni przycisk po prawej stronie, podświetlony na czerwono. Możesz również śledzić proces pobierania: odpowiednie informacje są wyświetlane w procentach na ekranie.

Krok 4. Konwersja wideo

Czasami pobierane z wideo kontaktowego wymagają dalszej konwersji. Na przykład niektórzy gracze nie mogą odtwarzać wideo FLV. Konwertuj klip na żądany format lub na konkretne urządzenie, które możesz bezpośrednio w programie. Aby to zrobić, kliknij przycisk Dodaj pliki do konwersji. Następnie w katalogu formatu wybierz AVI (DivX) lub dowolny inny żądany format. Program obsługuje większość znanych formatów wideo, a także umożliwia: iPod, iPad, telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne.

Krok 5. Edycja wideo

Z pomocą VideoMASTER można łatwo edytować filmy pobrane z Kontaktów: wyodrębnić dźwięk z filmu lub dokonać wymiany, wyciąć i skleić części filmu, dodać podpisy itp. Instalując VideoMASTER na swoim komputerze, nie tylko będziesz mógł łatwo pobierać filmy z Kontakt, ale także uzyskać uniwersalne narzędzie do pracy z plikami wideo. W aplikacji istnieje wiele efektów, które pomogą radykalnie zmienić dowolny pobrany plik wideo z Internetu. Użycie narzędzi wbudowanych w program pozwoli ci uzyskać zupełnie inny plik na wyjściu, czasami kilka razy lepszy niż ten, który został pierwotnie pobrany.

VideoMASTER to popularny konwerter wideo, po pobraniu na komputer pytania: „jak pobrać wideo VKontakte?” Przestanie Ci przeszkadzać raz na zawsze. Możesz nie tylko zapisać wideo na komputerze, ale także powrócić do jego oglądania, nawet jeśli na komputerze nie ma Internetu. Za pomocą wygodnego programu pobierz dowolne wideo z sieci World Wide Web, dokonaj żądanych zmian na wyświetlaczu za pomocą specjalnych funkcji oprogramowania i zapisz wynik w dowolnym wygodnym formacie!

VKontakte to magazyn nie tylko rzadkiej muzyki, ale także unikalnego wideo. Wiele z zapisanych tutaj filmów wideo jest godnych „rozwiązania” na komputerze lub w komputerze gadżet mobilny . Ale zgodnie ze starą i niezbyt dobrą tradycją nie można ich pobrać.

Podobnie jak w przypadku muzyki „nie” oznacza „brak funkcji”. Ale jest szansa! Ku naszej wielkiej radości, narzędzia, które pozwalają nam szybko i łatwo uzyskać to, czego chcemy. Przeczytaj, jak pobierać wideo z VC do komputera i telefonu za pomocą programów i tylko zręcznie.

Jak pobierać filmy z VC do komputera i telefonu

Niezastąpiony SaveFrom

Jestem pewien, że usługa jest znana wielu z was. A teraz znowu spieszy nam na ratunek. Pobierz go za pomocą dowolnego wideo z 10 sekund:

 • Przejdź do VK i otwórz żądany film. Skopiuj link z paska adresu.
 • Następnie przejdź do witryny SaveFrom.net i wklej ją w polu „ Po prostu wstaw link ”. Naciśnij Enter lub przycisk skoku.


Naciśnij Enter lub przycisk skoku

 • Czekamy na kilka sekund i pobierz wideo. To jest to!


To jest to


„Wideo dla VK” na Androida

Do pobrania interesujących filmów na smartfonie lub tablecie z Androidem dostępny jest niewielki program „ Video for VK ”, który można bezpłatnie pobrać z Google Play.


Jak go używać, nie musisz nawet wyjaśniać. Oprócz deklarowanej funkcji nie ma w niej niczego, co mogłoby cię zmylić.

Po uruchomieniu aplikacja otwiera się, gdzie jak zwykle wpisujemy login i hasło do Twojego konta. Następnie wybierz folder, w którym zapisujesz filmy.


Następnie wybierz folder, w którym zapisujesz filmy

Następnie przejdź do sekcji „Wideo” lub znajdź żądany klip na stronach innych użytkowników. Podgląd każdego filmu jest wyposażony w przycisk pobierania. Kliknij na nią i wybierz jakość oglądania i ostateczny rozmiar pliku. Następnie rozpocznie się pobieranie.

Podczas procesu pobierania przycisk strzałki pokazany na zrzucie zmienia widok na skalę procentową. Na nim możemy śledzić postęp pobierania.


Program jest dobry, z wyjątkiem stale pojawiających się i strasznie irytujących reklam. Dzięki niemu deweloperzy są wyraźnie przesadzeni, ale za darmo - są za darmo.

VKMusik - nie tylko dla muzyki

Inną znaną aplikacją jest VKMusik , przeznaczony do instalacji na komputerze PC. Dzięki niemu możemy uzyskać dostęp, nawet bez dostępu do witryny w przeglądarce: wystarczy zalogować się do samego programu. Ważną różnicą między VKMusik a narzędziami, które omówiliśmy powyżej, jest funkcja pobierania wielu plików - jednoczesne ładowanie kilku klipów.

Po wprowadzeniu loginu i hasła przejdź do menu VKontakte i otwórz wideo ze strony lub ze stron przyjaciół i grup (musisz ręcznie określić link do profilu lub grupy).


Po wprowadzeniu loginu i hasła przejdź do menu VKontakte i otwórz wideo ze strony lub ze stron przyjaciół i grup (musisz ręcznie określić link do profilu lub grupy)

Lista klipów zostanie wyświetlona w górnej połowie okna VKMusik. Aby dodać film do arkusza pobierania, kliknij go dwukrotnie. Jak wszędzie, program zakłada wybór kilku dostępnych opcji jakości oglądania.


Jak wszędzie, program zakłada wybór kilku dostępnych opcji jakości oglądania

Ponadto VKMusik pobiera wybrane najlepsze teledyski z sieci (przycisk „Klipy”), które można również pobrać, przeglądając przeglądarkę.


Ponadto VKMusik pobiera wybrane najlepsze teledyski z sieci (przycisk „Klipy”), które można również pobrać, przeglądając przeglądarkę

Pobieramy filmy z VK bez programów

Osoby, które nie mają możliwości instalowania programów na komputerze i mają ograniczony dostęp do SaveFrom.net, zostaną zapisane w następujący sposób. Nie potrzebuje niczego poza zręcznością własnych rąk.

Przejdźmy więc do strony VK, prześlij klip wideo i otwórz skrzynkę narzędzi programisty w menu przeglądarki. Lub naciśnij klawisze skrótu Shift + Ctrl + i, które są powiązane z tą funkcją w prawie wszystkich przeglądarkach internetowych.


Lub naciśnij klawisze skrótu Shift + Ctrl + i, które są powiązane z tą funkcją w prawie wszystkich przeglądarkach internetowych

Otwórz kartę „ Sieć ” w panelu programisty i uruchom odtwarzacz. Uważnie monitorujemy, które linie pojawiają się w kolumnie „ Nazwa ”. Jeden z nich zawiera link do pliku. Wygląda na to, że pokazano to na zrzucie ekranu poniżej:


Wygląda na to, że pokazano to na zrzucie ekranu poniżej:

Następujące funkcje pomogą Ci znaleźć odpowiedni kod wśród masy linii:

 • Wymień rozszerzenie .mp4.
 • Wpisz (kolumna Typ) - wideo.
 • Rozmiar (kolumna Rozmiar) - odpowiada rzeczywistemu rozmiarowi pliku wideo. W moim przykładzie - 4,0 MB.

Następnie całkowicie skopiuj znalezioną linię, wklej do paska adresu przeglądarki i kliknij „Idź”. Odtwarzacz wideo z wybranym wideo jest wyświetlany w oknie. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „ Zapisz wideo jako ” lub naciśnij klawisze skrótu Crtl + S. Określ folder do zapisania, zmień nazwę pliku na ludzki i ciesz się faktem, że wszystko, co zrobiłeś.


To było łatwe, prawda? Weź te metody do użytku, ciesz się ulubionymi filmami, a ja przygotuję dla Ciebie inne historie na interesujące i istotne tematy.

Z tego powodu użytkownicy często się zastanawiają: jak pobierać filmy z Kontaktów?
VideoMASTER to popularny konwerter wideo, po pobraniu na komputer pytania: „jak pobrać wideo VKontakte?
To było łatwe, prawda?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о