Jak stworzyć dzwonek dla aytyunów. Jak utworzyć dzwonek dla iPhone'a za pomocą iTunes

 1. Dodaj własny dzwonek za pomocą iTyuns
 2. Jak zrobić dzwonek dla iPhone'a za pośrednictwem iTunes.
 3. Jak zrobić dzwonek dla iPhone'a za pomocą specjalnych programów (iRinger, GarageBand)
 4. Jak zrobić dzwonek dla iPhone 3gs
 5. Jak samodzielnie wykonać dzwonek na iPhone / iPhone
 6. Sposoby tworzenia dzwonka na iPhone / iPhone
 7. Najważniejsze cechy dzwonka iPhone'a
 8. Tworzenie dzwonka na iPhone'a / iPhone'a za pomocą mp3DirectCut
 9. Tworzenie dzwonka dla iPhone / iPhone online w Mp3cut.ru

Najprostszym sposobem uzyskania interesującego dzwonka jest pobranie go z Internetu. Szczególnie gotowe dzwonki są naprawdę ogromne. Jeśli jednak nie możesz znaleźć jednego z nich, możesz go uzupełnić przez iTunes z części piosenki, którą lubisz. A teraz powiemy ci, co trzeba.

W rzeczywistości proces jest niezwykle prosty. Wszystko jest rozwiązane za pomocą kilku kliknięć myszą komputerową. Nawet jeśli jest to twój pierwszy iPhone i nic nie wiesz o urządzeniach Apple, nie będzie żadnych problemów!

Dodaj własny dzwonek za pomocą iTyuns

Lokalizacja elementów w iTunes może się różnić w zależności od wersji, ale instrukcje są nadal aktualne. Bez względu na to, jakiego telefonu iPhone używasz, może to być co najmniej 4S, co najmniej 7 Plus - proces tworzenia dzwonka dla połączenia jest absolutnie identyczny. Zacznijmy więc:

Nie patrz na to, że w tym podręczniku jest zbyt wiele punktów - tak naprawdę nie ma nic skomplikowanego. Podzieliliśmy go na najbardziej szczegółowe części, dzięki czemu nie masz żadnych problemów i pytań.

Wszystkie iPhone'y, jak każdy inny telefony komórkowe , komplet z zestawem standardowe melodie . Ale to jest istota pojęcia „standard” - oznacza to, że każdy je ma. Oczywiście można po prostu kupić dzwonek, wysyłając wiadomość SMS o określonym numerze. Ale jest inny sposób, bardziej atrakcyjny: porozmawiajmy o tym, jak samodzielnie wykonać dzwonek dla iPhone'a.

Jak zrobić dzwonek dla iPhone'a za pośrednictwem iTunes.

Standardowy iTunes jest stałym towarzyszem wszystkich pokoleń iPhone'ów. Jest on pobierany i instalowany na etapie aktywacji urządzenia. Dlatego, aby rozpocząć, po prostu otwórz go na komputerze.

1. Znajdź element Plik w menu.

2. Naciśnij przycisk „Dodaj do biblioteki”, a następnie dodaj swoją ulubioną piosenkę, z której zrobimy dzwonek.

3. Kliknij kliknij prawym przyciskiem myszy w zakładce „Informacje”.

4. Znajdź zakładkę „Parametry”, zaznacz „Start” i „Stop Time”. Przerwa musi być określona nie więcej niż 30 sekund. Kliknij OK

5. Kliknij prawym przyciskiem myszy melodię, wybierz „Konwertuj na ACC” - po tej procedurze, pod oryginalną piosenką, sekcja melodii pojawi się na 30 sekund o tej samej nazwie.

6. Kliknij prawy przycisk i wybierz z okna „Show in Windows Exporer”. Folder zostanie otwarty, powinien zawierać jeden plik ważący około 500 kilobajtów, w formacie m4a. Ten format należy zmienić na m4r. Sprawdź, czy nazwa pliku jest w języku angielskim. Lokalizacja pliku do zapamiętania.

7. Wróć do iTunes, aby usunąć nasz segment melodii z folderu muzycznego, zamknij program.

8. Otwórz ponownie iTunes, znajdź „Plik” - „Dodaj do biblioteki”. Wybierz nasze w „Dzwonki”.

9. Podłącz iPhone'a, kliknij zakładkę „Dzwonki”, wybierz żądane melodie i kliknij „Zastosuj” lub „Synchronizuj”. Jeśli utworzony plik znajduje się w Bibliotece multimediów i nie można go przenieść do telefonu, najprawdopodobniej problem dotyczy długości ścieżki. Dlatego, jeśli melodia trwa dłużej niż 30 sekund, należy spróbować ją skrócić.

10. W zakładce „Ustawienia” - „Dźwięki” - „Melodia” ustawiamy nasz nowy dzwonek dla połączeń przychodzących (lub dla SMS-ów, MMS-ów, budzika - zgodnie z życzeniem twojego serca).

Jak zrobić dzwonek dla iPhone'a za pomocą specjalnych programów (iRinger, GarageBand)

Wcześniej ustawiłeś własną melodię, nawet zakupioną iTunes Store To było bardzo, bardzo problematyczne. Twórcy zewnętrzni stopniowo wprowadzali własne programy, które umożliwiają samodzielne tworzenie dzwonków na iPhone'a. Z czasem twórcy „jabłek” poczynili ustępstwa. Począwszy od iTunes 7.5, możesz łatwo nagrywać nawet „lewe” dzwonki do telefonu, a pakiet melodii iLife jest domyślnie dostępny na każdym Macu.

Pozwólcie, że wyjaśnię szczegółowo, jak zrobić dzwonek dla iPhone'a, korzystając z przykładu korzystania z GarageBand z iLife.

1. Uruchom program, wybierz „Dzwonek dla iPhone'a” - „Przykładowy dzwonek” w wyświetlonym kreatorze „Dzwonek dla iPhone'a”.

2. Gotowy dzwonek utworzony przez GarageBand jako próbka pojawia się w głównym oknie. Usuń ten przykład za pomocą polecenia Usuń.

3. Przeciągnij utwór, z którego zrobimy melodię na telefon, do okna GarageBand.

Wskazówka: sprawdź właściwą część programu - jest przeglądarka z doskonałymi gotowymi melodiami i sygnałami SMS.

4. Dzwonek dla iPhone'a nie powinien brzmieć dłużej niż 40 sekund. W naszym programie długość ścieżki, którą wycinasz, jest pokazywana przez żółty pasek umieszczony bezpośrednio nad nazwą. Rozmiar paska można zwiększyć lub zmniejszyć.

5. Kiedy nasz dzwonek jest gotowy, wybierz zakładkę „Eksportuj” i „Wyślij dzwonek do iTunes”, a następnie synchronizujemy nasz telefon z komputerem Mac.

Jak zrobić dzwonek dla iPhone 3gs

Dla wszystkich pokoleń iPhone'ów dzwonki są wykonane dokładnie tak samo. Spróbuj użyć jednej z powyższych metod.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że producenci starają się w jak największym stopniu uprościć ich rozwój, więc nie obawiaj się, że nie masz wystarczających kwalifikacji lub wiedzy, aby z nich korzystać. Instrukcje, które zaproponowaliśmy, będą wystarczające, aby spróbować stworzyć własną unikalną melodię dla iPhone'a. Miło jest stworzyć dzwonek własnymi rękami i wybrać telefon od wielu innych.

Każde urządzenie użytkownika Apple prędzej czy później dochodzi do pytania: jak zrobić (stworzyć) dzwonek iPhone / iPhone (4s, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus, SE) własnymi rękami. Ustawiając indywidualną melodię, smartfon staje się naprawdę wyjątkowy.

W bezpośrednim tłumaczeniu dzwonka terminowego używane są dwa słowa - pierścień (pierścień) i akcent muzyczny (dźwięk). Obecnie słowo to stało się bardzo popularne i jest produktem rynkowym, który generuje wysokie dochody, sprzedając użytkownikom te same popularne kompozycje, które później zmieniają się na nowe. Po ustanowieniu dzwonka dla iPhone'a oferowanego przez usługi reklamowe nie powinieneś mieć nadziei, że będzie on naprawdę indywidualny. Częściej zdarza się, że na przykład w pojazdach, z różnych zakątków, to samo Dzwonki iPhone na połączenie przychodzące.

Jak samodzielnie wykonać dzwonek na iPhone / iPhone

Tworzenie własnej niestandardowej melodii zawsze daje indywidualność właścicielowi smartfona i raczej przyciąga jego uwagę. Słysząc ciekawą kompozycję na wezwanie nieznajomego, natychmiast zakłada się preferencje osoby - w muzycznej kompozycji ludzie próbują zidentyfikować pewne wspólne znaki charakteru właściciela. W każdym razie czas spędzony na nauce procesu tworzenia dzwonka na iPhone'ie / iPhonie własnymi rękami, w przyszłości, przyspieszy czas późniejszej selekcji i instalacji piosenki, którą naprawdę lubisz.

W rzeczywistości tworzenie dzwonka z wybranego utworu nie jest takie trudne, wystarczy znać program lub aplikacje online , umożliwiając szybkie wykonanie wszystkich czynności w celu utworzenia segmentu utworu lub melodii, a następnie za pomocą za pomocą iTunes , przejdź w żądanym formacie na iPhone.

Sposoby tworzenia dzwonka na iPhone / iPhone

Przepraszam z wyjściem Aktualizacje iTunes wersja 12.4, możliwość utworzenia dzwonka na iPhone za pomocą iTunes jest niemożliwa ze względu na brak funkcji danych. Jaka jest tego przyczyna, nie jest jeszcze jasne, być może w przyszłych wersjach aktualizacji opcje te zostaną ponownie dodane. Ponieważ duża liczba osób korzystała z tej aplikacji do tworzenia dzwonków na telefonie iPhone do połączenia.

Najważniejsze cechy dzwonka iPhone'a

 1. Czas trwania dzwonka nie powinien przekraczać 30 sekund .
 2. Format utworu załadowanego na urządzenie (jako dzwonek) powinien mieć format „m4r”

Możesz utworzyć dzwonek w dowolny sposób, za pośrednictwem programu lub usługi online na przykład w popularnym formaciemp3 ” i później, używając iTunes do pobierania i synchronizacji plików muzycznych, format zostanie przekonwertowany na „m4r”, którego potrzebujemy. Ale o długości przekraczającej 30 sekund urządzenie po prostu odmawia użycia go jako połączenia.

Tworzenie dzwonka na iPhone'a / iPhone'a za pomocą mp3DirectCut

Na przykład, aby wykonać dzwonek na samym telefonie iPhone, wybraliśmy program mp3DirectCut. Ponieważ jest to jeden z najczęstszych wolne oprogramowanie do edycji kompozycji muzycznych, z możliwościami cięcia wybranych segmentów, łączenia bez utraty jakości, tworzenia płynnego wzrostu poziomu dźwięku na początku i tłumienia na końcu oraz innych możliwości.

Ten program stał się bardzo powszechny, najprawdopodobniej dzięki temu, że ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs, który pozwala nawet początkującym użytkownikom zrozumieć, mimo że nie ma bardziej skomplikowanych operacji edycji funkcji muzycznych. Zasadniczo, w naszym przypadku, aby tworzyć dzwonki na iPhone / iPhone, jest to dla nas więcej niż wystarczające.

Aby dzwonek na iPhone był potrzebny:

 • i zainstaluj na komputerze. Po zainstalowaniu programu uruchom go, klikając skrót wyświetlany na pulpicie. Wraz z głównym oknem pojawi się dodatkowe okno, w którym należy wybrać język rosyjski, klikając kartę ze strzałką.


 • Po zainstalowaniu języka rosyjskiego kliknij poniżej „ Użyj i uruchom ponownie ”. Po tym program zostanie uruchomiony ponownie i otwarty w języku rosyjskim.


 • Kliknij kartę „ Plik ” i wybierz opcję Otwórz.


 • Otworzy się okno z wykresem i skalą czasu trwania pliku audio. Poniżej wybieramy przycisk „ Play ” i słuchamy piosenki do początku polędwicy.


 • Po określeniu miejsca cięcia wciskamy przycisk „ Start ” (patrz zdjęcie).


 • Użyj przycisku „ Koniec ”, aby ustawić punkt końcowy segmentu utworu.


 • Długość wyciętego segmentu kompozycji dla dzwonka nie powinna przekraczać 30 s . Liczba wskazuje miejsce, w którym wskazany jest czas trwania wybranego segmentu. Jeśli wycinasz więcej niż 30 sekund, możesz zmniejszyć segment, przesunąć kursor do wcześniejszego miejsca i ponownie nacisnąć przycisk zakończenia.


 • Program ma wiele dodatkowe przyciski i funkcje, po najechaniu kursorem pojawi się krótkie wyjaśnienie ich funkcji. Wśród nich znajduje się przycisk „ Posłuchaj od początku wyboru ”.


 • W opcjach programu dostępne są funkcje (w menu „ Edycja ”) prostego i dwupoziomowego tłumienia wybranego segmentu kompozycji dla dzwonka.


 • Aby zapisać wycięty dzwonek, otwórz zakładkę „ Plik ” i wybierz „ Zapisz wybór”, wybierając folder do przechowywania pliku.


Dla tych, którzy zastanawiali się: jak zrobić dzwonek na iPhone / iPhone (4s, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus, SE) niezależnie, ten program będzie dobrym pomocnikiem w tej sprawie. Pozostanie tylko z pomocą Oprogramowanie iTunes pobierz go na urządzenie i ustaw jako dzwonek na telefonie iPhone.

Tworzenie dzwonka dla iPhone / iPhone online w Mp3cut.ru

Ta strona została wybrana jako przykład, jeśli korzystanie z niej jest niewygodne, istnieją inne witryny w Internecie, które tworzą dzwonek dla połączenia iPhone'a online (bez instalowania oprogramowania na komputerze).

 • Aby włączyć dzwonek iPhone online zrób to sam rękami idź do strony Mp3cut.ru (otwiera się w nowej karcie) i kliknij przycisk „ Otwórz plik ”. Wybierz utwór na komputerze (jeśli nie ma na nim komputera, pierwsze pobranie w Internecie).


 • Naciśnij przycisk „ Dzwonek na iPhone ”, a następnie przycisk „ Odtwórz ” i posłuchaj utworu przed rozpoczęciem dzwonka.


 • Poniżej wykresu dźwiękowego znajdują się dwa suwaki początku i końca segmentu, przesuwając je, wybieramy część piosenki niezbędną do dzwonka.


 • Tutaj znajdują się również przyciski „ Smooth start ” i „ Smooth attenuation ”, które można włączyć zgodnie z potrzebami.


Długość segmentu kompozycji nie powinna przekraczać 30 sekund .

 • Teraz po zakończeniu segmentu dzwonka iPhone'a kliknij „ Przytnij ”.


 • Zostanie otwarta strona, oferująca łącze do pobrania i zapisania pliku.


Utworzony dzwonek po kliknięciu przycisku „Dzwonek na iPhone” na początku procesu jest zapisywany w żądanym formacie „ m4r ”. Teraz za pomocą iTunes możesz wrzucić go na iPhone'a.

Znacznie łatwiej jest znaleźć i pobrać gotowy dzwonek do połączenia niż samemu go utworzyć, ale wykonując go później, zrobisz to znacznie szybciej. Jeśli zdecydujesz się zrobić dzwonek na iPhone (4s, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus, SE), zacznij teraz. Zwłaszcza, że ​​w tej chwili są wszystkie narzędzia i instrukcje do szybkiego opanowania tego procesu . W związku z tym prawdopodobieństwo tych samych melodii na połączenia innych ludzi będzie znacznie niższe. W każdym razie ręcznie wykonana melodia będzie znacznie przyjemniejsza.

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о