Jak wyłączyć automatyczne ładowanie aplikacji na Androida? Jest proste rozwiązanie! Wyłącz programy startowe w Androidzie

 1. Skąd pochodzą pliki do pobrania?
 2. Wyłącz pobieranie
 3. Alternatywny sposób
 4. Jeśli to nie pomogło
 5. Jak wyłączyć programy autorun na Androidzie za pomocą modułu BootManager
 6. Jak usunąć programy z uruchamiania za pomocą Greenify
 7. Zarządzaj aplikacjami startowymi za pomocą Autostarts
 8. Odpowiedzi na pytania

Rok 2 już widzimy, jak wiele się zmieniło System Android i jak poważnie została sfinalizowana w Google, dzięki czemu jest wygodna, szybka, z płynnym interfejsem i świetnymi funkcjami. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że Android w niczym nie ustępuje głównemu konkurentowi iOS.

Czasami jednak można zauważyć, że smartfon lub tablet z Androidem zaczyna działać wolniej. Jest to szczególnie powszechne, jeśli urządzenie działa przez długi czas. Jeśli porównasz działanie urządzenia natychmiast po zakupie i po kilku miesiącach, możesz z przykrą niespodzianką rozpoznać różnicę. Przełączanie między uruchomionymi aplikacjami jest już powolne, uruchomienie aplikacji powoduje, że czeka kilka sekund, czego wcześniej nie było. Wszystko można ukryć z bardzo prostego powodu - zbyt wiele aplikacji działa z włączonym urządzeniem, a następnie kontynuują pracę tło uderzająca pamięć.

Często można to zobaczyć na smartfonach i tabletach z Androidem z 1 GB pamięci RAM lub nawet mniej, ponieważ dla Androida staje się niezbędnym minimum do normalnej pracy. Nie denerwuj się, ponieważ istnieje proste rozwiązanie problemu. Istnieje wiele aplikacji od niezależnych programistów, którzy aktywnie promują własne rozwiązania w celu optymalizacji działania systemu operacyjnego.

Zdecydowaliśmy się na przykład wybrać bardzo przydatna aplikacja BootManager, którego nazwa już mówi sama za siebie. Na początku możemy zarządzać wszystkimi aplikacjami, które są ładowane razem z systemem. W BootManager możesz ręcznie ustawić wybór tych aplikacji, które naprawdę muszą być ładowane, a które po prostu przejmują dodatkowa pamięć i zasoby. Edytując listę aplikacji do automatycznego ładowania, można całkiem rozładować system i poprawić wydajność.

Nie bój się pracować z programem BootManager. Najpierw musisz zainstalować framework Xposed, który można pobrać z tego linku. Do zainstalowania będziesz również potrzebował uprawnień roota. Warto się o to martwić.

Jak tylko zainstalujesz wszystko, czego potrzebujesz, uruchom program BootManager i zobaczysz pełna lista aplikacje, które automatycznie ładują się po włączeniu urządzenia z Androidem. Warto zauważyć, że w diabeł wersja płatna BootManager nie wyświetla aplikacji systemowych i możesz edytować listę startową tylko tych aplikacji, które zostały zainstalowane niezależnie.

Przekroczenie aplikacji z listy automatycznego pobierania jest bardzo proste - kliknij nazwę aplikacji i to wszystko, nie będzie już ładowane po włączeniu smartfona / tabletu z Androidem. Wszystkie wyłączone aplikacje z listy startowej będą podświetlone na czerwono.

Powyższa metoda oferuje narzędzie dostępne dla wielu, aby wyłączyć niepotrzebne aplikacje z automatycznego ładowania, co pomoże znacząco poprawić wydajność, będzie więcej wolnej pamięci RAM, która jest bardziej potrzebna do wielozadaniowości i do pracy z naprawdę niezbędnymi aplikacjami.

Pobierz aplikację BootManager w Google Play rynek na ten link.

Aktualizacja 2015.02.29: Autostarts to alternatywny program do wyłączania aplikacji systemowych. Z jego pomocą możesz także monitorować zużycie zasobów we wszystkich procesach i decydować, które z nich wyłączyć, a które zachować.


Warto zauważyć, że wszystkie działania podejmowane na własne ryzyko i ryzyko oraz konsekwencje z niewystarczającą wiedzą lub nieuwagą mogą być następujące: niestabilna praca system, błąd aplikacji zatrzymania, awaria aplikacji.

Znalazłeś błąd? Wybierz go i naciśnij Ctrl + Enter

Czasami plik może zostać „zablokowany” w bloku pobierania, przyczyny tego niepowodzenia są różne, ale wszystkie charakter programu . Sprawdzimy najwięcej aktualne sposoby rozwiązania tego problemu: dajemy instrukcje krok po kroku i analizować niestandardowe przypadki tego błędu.

Skąd pochodzą pliki do pobrania?

Głównym problemem systemu operacyjnego Android jest obecność dużej liczby procesów i danych w tle. System przechodzi przez ogromną liczbę plików i przetwarza je „w tle”. Wiele z tych procesów często nie jest wcale potrzebnych, dlatego programy ładowane przez menedżera pobierania zyskują na popularności, a tym samym rozładowują RAM i procesor. Wiele osób pyta: jak zatrzymać pobieranie na Androida?

Zwykle jest to symptomatologia: znany nam jest plik lub nieznany plik, który zawiesza się w zasobniku pobierania. Nic mu się naprawdę nie dzieje. Oprócz tego, że obciąża i dręczy system, a także może jeść ruch uliczny.

Wyłącz pobieranie

Pobieranie „wiszące” często pojawia się, gdy połączenie zostanie zerwane lub wystąpi błąd w aplikacji. Może przedstawiać gorączkową aktywność, ale nigdy się nie kończy, zresztą ponowne uruchomienie nie zawsze pomaga. Możesz umieścić nowy plik do pobrania, aby „przerzucić” zawieszony: ale czasami dostajemy dwie zawieszone linie. Zatrzymanie pobierania jest zwykle łatwe dzięki elementarnemu algorytmowi działań:


Zatrzymanie pobierania jest zwykle łatwe dzięki elementarnemu algorytmowi działań:

Pobieranie glitchów może również prowokować pewne typy wirusów rozprzestrzeniających się za pośrednictwem darmowych punktów Wi-Fi lub stron internetowych. Teraz dla Androida jest pełen darmowych i skuteczne antywirusy które niemal natychmiast radzą sobie z problemem.

Alternatywny sposób

Algorytm jest odpowiedni dla wersji systemu od 4.0. Daje to plus, ponieważ oszczędza czas: zmniejsza się liczba niezbędnych działań.

Daje to plus, ponieważ oszczędza czas: zmniejsza się liczba niezbędnych działań

Efekt jest podobny, nie są wymagane żadne dodatkowe działania.

Jeśli to nie pomogło

Prawie zawsze przedstawione schematy krok po kroku pozwolą wyeliminować błąd. W przeciwnym razie warto wypróbować inne podejścia:

 • Wyczyść pamięć podręczną rynku: wejdź do niej w aplikacjach i kliknij „Wymaż dane”. Ostrzeżenie: konieczne będzie ponowne wprowadzenie informacji o koncie.
 • Możesz spróbować zamknąć pobieranie za pomocą menedżera zadań nieczynnych. Jedną z popularnych dostępnych opcji jest oprogramowanie Omich, które może zabić wszystkie typy procesów, w tym korzystanie z praw roota.
 • W skrajnych przypadkach awaria może być spowodowana upuszczeniem oprogramowania układowego i błędy systemowe , takie problemy zwykle nie przychodzą same: są inne anomalie w pracy gadżetu. W tym miejscu najlepiej jest wykonać reset ogólny, stosując opcję wycofywania do ustawień fabrycznych.

Wszystkie rozwiązania są takie same dla smartfonów i tabletów, ponieważ interfejs systemu różni się tylko rozdzielczością elementów graficznych.

Przyjrzeliśmy się, jak wyłączyć aplikacje działające w tle na Androida. Jednak wyłączenie aplikacji nie gwarantuje, że po pewnym czasie nie zaczną się od nowa, a ponowne uruchomienie urządzenia całkowicie neguje wszelkie wysiłki. Wszystko dlatego, że niektóre aplikacje mają funkcję automatycznego ładowania i działają razem z systemem. W tym artykule przyjrzymy się kilku opcjom wyłączania programów autorun na Androida. Nie ma wbudowanych narzędzi do wyłączania automatycznego ładowania w systemie, więc będziemy potrzebować specjalne aplikacje i

Nawigacja według rekordu:

Jak wyłączyć programy autorun na Androidzie za pomocą modułu BootManager

BootManager to moduł dla Xposed Framework (), który ułatwia i ułatwia zarządzanie listą startową. Aby go użyć, będziesz potrzebować uprawnień roota (ROOT) i zainstalowany program Xposed Instalator.

Kroki, aby zainstalować BootManager:

 1. Uruchom aplikację Xposed Installer
 2. W sekcji „Pobierz” za pomocą wyszukiwania znajdź moduł BootManager i zainstaluj go
 3. W zasłonie powiadomienia pojawia się komunikat informujący, że moduł nie jest jeszcze aktywny. Kliknij na niego, a następnie w wyświetlonym oknie zaznacz pole obok BootManager
 4. Uruchom ponownie urządzenie

Możesz również pobrać moduł BootManager z Google Play, ale nadal musisz go aktywować i ponownie uruchomić system.

Następnie uruchom BootManager, skanuje aplikacje na urządzeniu i wyświetli listę. Jak usunąć programy z uruchamiania? Po prostu kliknij listę, która pojawia się na tych, którzy chcą odmówić autorunu. Wybrane programy będą podświetlone na czerwono - oznacza to, że automatyczne ładowanie jest dla nich wyłączone, nie zostaną uruchomione przy następnym włączeniu urządzenia.

Wybrane programy będą podświetlone na czerwono - oznacza to, że automatyczne ładowanie jest dla nich wyłączone, nie zostaną uruchomione przy następnym włączeniu urządzenia

Należy powiedzieć osobno, że w darmowej wersji programu wyświetlane są tylko aplikacje, które zostały zainstalowane. Lista aplikacji systemowych jest widoczna tylko w płatnej wersji programu.

Usunięcie aplikacji z autorun jest dość proste: wystarczy dotknąć żądanej aplikacji na liście. Wyłączone aplikacje zostaną podświetlone na liście na czerwono.

Jak usunąć programy z uruchamiania za pomocą Greenify

Greenify jest jednym z najlepsze programy usunąć aplikacje z tła i ograniczyć ich uruchamianie. Greenify może być używany bez praw ROOT, ale w tym przypadku będziesz musiał ręcznie spać aplikacje, za to jest wygodny widget. Jeśli urządzenie ma uprawnienia administratora, automatyczne ładowanie zostanie automatycznie wyłączone.

Kliknij znak plus na dole ekranu i wybierz z listy aplikacje, które chcesz uśpić, a następnie kliknij znacznik wyboru i potwierdź. Aktywność w tle i automatyczne ładowanie dla wybranych aplikacji zostanie wyłączone, dopóki ich nie potrzebujesz. W razie potrzeby po prostu skorzystaj z aplikacji jak zwykle, a po użyciu Greenefy ponownie ją „uśpisz”, uwalniając pamięć RAM z procesów w tle. W wersji płatnej możliwe jest odbieranie powiadomień push nawet z programów do spania.

Zarządzaj aplikacjami startowymi za pomocą Autostarts

Autostarts - jeden z najbardziej sprawdzonych programów do zarządzania automatycznym ładowaniem. Xposed nie jest potrzebny do jego działania, ale jednocześnie jego możliwości są znacznie szersze niż możliwości BootManagera. Dzięki Autostarts uzyskasz kontrolę nad dosłownie wszystkimi procesami, a nawet procesami systemowymi, co sprawia, że ​​korzystanie z tej aplikacji jest bardziej niebezpieczne, dlatego tylko doświadczeni użytkownicy powinni z niej korzystać. Program wymaga również praw ROOT.

Po instalacji Autostarts skanuje wszystkie aplikacje systemowe i użytkownika pod kątem obecności reguł automatycznego ładowania i wyświetla listę zdarzeń, które uruchamiają aplikacje. Każda linia zawiera ikonę informacji, klikając na której pojawi się lista aplikacji uruchomionych na tym wydarzeniu. Kliknij dowolny proces - otrzymasz krótka informacja o nim i przycisku zakazującym automatycznego ładowania. Nazwy aplikacji, dla których wyłączono automatyczne ładowanie, zostaną przekreślone.

Istnieje również program AutoStart - Brak roota, którego cechą jest możliwość wyłączenia programów autorun bez uzyskiwania praw ROOT. Zasada działania tego programu jest podobna do poprzedniej, tylko że nie wie, jak pracować z programami systemowymi.

Jeśli Twoje urządzenie miało problemy z szybkością pracy ze względu na dużą liczbę zainstalowane aplikacje potem po prawidłowe ustawienie Prędkość autostartu jest gwarantowana. Ponadto wyłączenie automatycznego ładowania ma pozytywny wpływ na żywotność baterii.

A jaka jest metoda kontroli automatycznego ładowania?

Odpowiedzi na pytania

Co należy zrobić, jeśli aplikacja na Androida nie jest zsynchronizowana lub pochodzą z niej powiadomienia?

Prawdopodobnie wyłączysz autoload lub zamkniesz procesy w tle. pożądana aplikacja . Aby aplikacja mogła zostać ponownie zsynchronizowana i wysłać powiadomienia, po prostu włącz dla niej automatyczne ładowanie.

Skąd pochodzą pliki do pobrania?
Znalazłeś błąd?
Skąd pochodzą pliki do pobrania?
Wiele osób pyta: jak zatrzymać pobieranie na Androida?
Jak usunąć programy z uruchamiania?
A jaka jest metoda kontroli automatycznego ładowania?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о