Jak pobierać wideo z serwisu YouTube - pobieranie plików wideo w prosty, szybki i łatwy sposób.

 1. Jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą rozszerzeń przeglądarki?
 2. Jakie inne rozszerzenia przeglądarki pomagają nagrywać i zapisywać plik wideo?
 3. Pobieranie filmów z YouTube na komputer za pomocą polecenia SS (vd)?
 4. Pobieranie filmów z serwisu YouTube na komputer za pomocą polecenia (magicznego)?
 5. Jak pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą specjalnych programów?
 6. Aplikacje podobne do komputerów stacjonarnych (dla komputerów PC):
 7. Dodatkowe aplikacje na Androida
 8. Jak za darmo pobierać wideo z YouTube na iPhone (iphone) lub iPad (ipad)?
 9. Więcej aplikacji dla Iphone lub Ipad:
 10. Jak pobierać muzykę z wideo na youtube w formacie mp3?
 11. Jak uzyskać muzykę z wideo na YouTube w formacie mp3?
 12. Poszczególne programy wyodrębniają plik audio z pliku wideo:

Potrzebujesz pobierać filmy z YouTube na swój komputer, Android, iPhone lub dysk flash USB

Potrzebujesz pobierać filmy z YouTube na swój komputer, Android, iPhone lub dysk flash USB? Więc masz rację - pomogę ci i opowiem Ci o najprostszych, najłatwiejszych, najbardziej przydatnych i zawsze dostępnych sposobach pobierania absolutnie każdego filmu z YouTube. Osobiście przetestowałem te metody i działają. Nie wierzysz? - Spójrz dalej! Na końcu artykułu pojawi się „Bonus” - i na pewno ci się przyda!

Sposoby:

Internet jest mocno osadzony i jest nierozerwalnie związany z życiem, prawie wszystkimi ludźmi na naszej planecie. Ktoś po prostu czyta pocztę i wiadomości, ogląda programy telewizyjne, komunikuje się w sieciach społecznościowych, ale dla kogoś może to być miejsce pracy lub jedyna możliwość komunikacji z bliskimi krewnymi. Tak czy inaczej, ale wszyscy użytkownicy Internetu wiedzą, co to jest platforma wideo Youtube.

Wszyscy użytkownicy tej sieci społecznościowej są zazwyczaj podzieleni na 2 typy:

 • kto tworzy kanały i umieszcza na nich wideo;
 • kto ogląda ten film.

Oprócz oglądania wideo, możesz zatrzymać i napisać swoje komentarze na temat tego, co było oglądane, ale niestety pobieranie nie jest możliwe. Czasami konieczne jest zachowanie żądanego pliku wideo na komputerze. Jak to zrobić? Jest sposób!

Pod każdym filmem znajduje się duża liczba przycisków, w tym możliwość subskrybowania kanału, udostępnienia wideo, oznaczenia lub nie, ale nie ma możliwości pobrania pliku wideo. Na szczęście twórcy aplikacji i rozszerzeń przeglądarki byli w stanie poradzić sobie z tym problemem, zgodnie z licznymi prośbami użytkowników odwiedzających te zasoby.

Jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą rozszerzeń przeglądarki?

Rozszerzenie „SaveFrom.net”

Jedną z najłatwiejszych i najpopularniejszych metod pobierania jest specjalny asystent - „savefrom.net”. Przechodząc do oficjalnego portalu, twórców programu, możesz natychmiast uzyskać maksymalną informację o tym asystencie.

Główną zaletą programu „savefrom.net” jest prostota samego oprogramowania i szybkość pracy z nim. Oficjalny portal oferuje możliwość zainstalowania specjalnego rozszerzenia przeglądarki, dzięki czemu pobieranie wideo zostanie maksymalnie uproszczone. Aby zainstalować wtyczkę, musisz zejść na stronę główną witryny.

Po pobraniu musisz go uruchomić i natychmiast pojawi się w menu rozszerzeń oraz w rogu przeglądarki jako strzałka zielonego. Po instalacji musisz wrócić do portalu YouTube, gdzie teraz pod każdym filmem, wśród standardowych przycisków, znajdziesz dodatkowy przycisk pobierania.

Użytkownik może niezależnie wybrać żądany format i jakość pobranego wideo w specjalnym menu rozwijanym, które można otworzyć, klikając obok zielonego przycisku pobierania pod filmem.

Po rozpoczęciu pobierania plik wideo zostanie pobrany do folderu określonego w ustawieniach przeglądarki. Często jest to „Downloads” lub „Download”.

Jakie inne rozszerzenia przeglądarki pomagają nagrywać i zapisywać plik wideo?

 1. FastestTube (dla wielu przeglądarek)
 2. Rozszerzenie vGet (dla Google Chrome)
 3. ClickToPlugin (dla Safari)

Jak pobierać filmy z serwisu YouTube bez programów na komputer z witryny?

Usługa online - strona internetowa GetVideo.org

Filmy z kanału YouTube można pobrać bez instalowania dodatkowych wtyczek i aplikacji. Aby to zrobić, sieć ma specjalne portale, które pozwalają to zrobić. Weźmy na przykład portal GetVideo. Jest to tak proste, jak to tylko możliwe do opanowania, dlatego nawet po dostaniu się do getvideo.org po raz pierwszy, będziesz mógł rozpocząć pobieranie od razu.

Istnieje specjalna linia, podobna do tej w przeglądarce. Musisz skopiować pasek adresu wideo z serwisu YouTube do niego, a następnie kliknij „Pobierz”. Następnie film zostanie przesłany do tego samego folderu, co w poprzedniej metodzie.

Przy okazji, usługa „savefrom.net” oprócz wtyczki oferuje bezpośrednią pomoc na swojej stronie internetowej. Możesz łatwo skopiować link do pliku wideo i wkleić go do specjalnej linii.

Oprócz powyższych istnieją inne usługi online:

 1. „Videograbby.com”
 2. KeepVid.com
 3. „Tubedld.com”
 4. „ClipConverter.cc”

Tak jak w powyższych przypadkach, musisz skopiować i wkleić link do filmu w odpowiednim polu, a następnie wybrać opcje - Wszystko.

Pobieranie filmów z YouTube na komputer za pomocą polecenia SS (vd)?

Oprócz powyższych dwóch metod pobierania filmów z dowolnego kanału YouTube możesz użyć specjalnych poleceń listowych. Aby to zrobić, w pasku adresu wybranego filmu wstaw dwa „ss”, przed słowem „youtube”, aby to zrobić: www.ssyoutube i kliknij „Enter”. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do «savefrom.net».

Adres z tym filmem pojawi się w pasku adresu, a użytkownik może po prostu wybrać format i jakość, a następnie pobrać wideo, które lubi, bez instalowania wtyczek bezpośrednio z witryny.

To najszybszy, najłatwiejszy i najłatwiejszy sposób!

A jeśli zamiast liter „ss” do zarejestrowania „vd”, zostaniesz przeniesiony do tej samej usługi online VDYouTube.

Często oprócz takich działań użytkownik chce zrobić zrzut ekranu - i dzięki temu mogę również pomóc: Jak zrobić zrzut ekranu ekranu na komputerze w dowolnym systemie Windows?

Pobieranie filmów z serwisu YouTube na komputer za pomocą polecenia (magicznego)?

Jest jeszcze jedno polecenie listowe, które pomoże ci pobrać niezbędne wideo na twój komputer. W takim przypadku należy napisać nie „ss”, ale „do” i zastąpić je nie na początku, ale na końcu, aby uzyskać to: „youtubeto”.

Po kliknięciu „Enter” zostanie otwarty portal programu ładującego, musisz także wybrać żądany format. Wkrótce, w zależności od rozmiaru, plik zostanie pobrany na komputer.

Oto drugi najprostszy i najszybszy sposób!

Jeśli wpiszesz słowo „magia” między tobą a tubą w pasku adresu, zostaniesz przeniesiony do innej użytecznej strony, Save-Video.com.

Jak pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą specjalnych programów?

Program „Free YouTube Download”

Twórcy stworzyli wiele różnych programów do pobierania filmów z portalu YouTube. Jednym z najpopularniejszych programów jest „Free YouTube Download”.

Ma kilka zalet w porównaniu z innymi podobnymi:

 • jest całkowicie darmowy;
 • w pełni zrusyfikowany;
 • nie ładuje procesora i zajmuje minimalną ilość miejsca na dysku;
 • ma multiboot;
 • łatwo integruje się z różnymi trybami pracy;
 • ma dodatkowe opcje, takie jak możliwość konwersji wideo.

Ponadto praca z programem jest ograniczona do minimum. Wystarczy pobrać z oficjalnej strony, zainstalować i uruchomić. Następnie adres wideo z Youtube musi zostać skopiowany i wklejony do linii programu.

Teraz pozostaje tylko wybrać odpowiednią jakość, a następnie kliknąć „pobierz”. Jedyną niedogodnością tego oprogramowania jest to, że za każdym razem musisz przejść do oficjalnego portalu YouTube i skopiować adres wideo, które lubisz.

Ale główną zaletą jest możliwość jednoczesnego pobierania wielu filmów.

Realistyczne jest również rozważenie innego podobnego programu, który może również uważać się za jedno z najlepszych programów do pobrania - „Youtube Downloader HD”. Nawet bez uwzględnienia faktu, że jest w języku angielskim, praca z nią jest bardzo prosta.

„Youtube Downloader HD” jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą pobrać wysokiej jakości wideo, zapewniając maksymalną przyjemność podczas oglądania wideo. Oprócz możliwości korzystania z niego w trybie wolnym, ma również inne zalety, w tym:

 • możliwość wyboru w określonym miejscu;
 • pełne informacje o przetwarzaniu plików wideo;
 • Możliwość konwersji wideo.

Możesz również zauważyć inne podobne oprogramowanie, takie jak „YTD Video Downloader”, „HD Youtube Downloader Free”, „YouTube Downloader” itp. Wszystkie mają swoje zalety, ale nie są też pozbawione wad, więc każdy użytkownik może sam wybrać odpowiedni i wygodny.

Aplikacje podobne do komputerów stacjonarnych (dla komputerów PC):

 1. 4K Video Downloader (Windows, Mac, Ubuntu)
 2. ClipGrab (Windows, Mac, Linux)
 3. Softorino YT Converter (Mac)

Jak pobierać filmy z serwisu YouTube na telefon lub tablet z Androidem?

Aplikacja „TubeMate”.

Dla użytkowników, którzy siedzą na portalu YouTube z tabletu lub telefonu, istnieje również kilka sposobów pobierania filmów na Androida.

Najpierw musisz otworzyć portal YouTube na swoim gadżecie. Ponadto, podobnie jak w przypadku pobierania na komputer, możesz użyć dwóch metod, jeśli korzystasz z tego samego wygodnego portalu „savefrom.net”. Wystarczy skopiować adres linku wideo, który Ci się podoba, i wkleić go do portalu.

Lub użyj drugiej metody i zastąp litery „ss” w pasku adresu wideo, a następnie przejdź do strony pobierania. Następnie będziesz musiał wybrać jakość i format, a następnie kliknij przetwarzanie.

Możesz także zainstalować specjalne programy na swoim gadżecie, tak jak te na komputerze osobistym, tylko musisz je wyszukać i pobrać z „Sklepu”. Więc dla Androida często używa się Google Play. Jedną z najpopularniejszych aplikacji do pobrania na Androida jest „TubeMate”. Jego główna zaleta polega również na tym, że umożliwia jednoczesne pobieranie kilku plików wideo jednocześnie.

Ta aplikacja korzysta z ogromnej liczby użytkowników na całym świecie. Oprócz możliwości jednoczesnego pobierania kilku plików wideo, użytkownik może również zdawać sobie sprawę z możliwości przesyłania plików. Jest to bardzo wygodne, jeśli w przypadku pobierania nastąpiło nagłe odłączenie od Internetu.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji wystarczy wejść do niej, znaleźć żądany film i kliknąć go. Ponadto na ekranie pojawi się strzałka, klikając na którą, możesz wybrać odpowiedni format, po czym rozpocznie się ładowanie pliku wideo.

Istnieje również możliwość przeglądania dodatkowych ustawień. Aby to zrobić, kliknij 3 punkty pionowe. Następny otworzy dodatkowe okno ze wszystkimi aplikacjami opcji.

Możesz zwrócić uwagę na inną popularną aplikację, np. „Videoder”.

Dodatkowe aplikacje na Androida

 1. Wonube
 2. Obserwuj później
 3. SnapTube
 4. YTD
 5. YouTube downloader

Zabawne rzeczy, które czasami chcesz stworzyć (pomiędzy przerwami w pracy):

Jak za darmo pobierać wideo z YouTube na iPhone (iphone) lub iPad (ipad)?

Aplikacja FileMaster

Nawet pomimo faktu, że platforma iOS obiektywnie ma więcej funkcji i możliwości w porównaniu z Androidem, podobnie jak w przypadku pobierania filmów z portalu YouTube, wszystko dzieje się w podobny sposób.

Najpierw musisz pobrać z AppStore aplikację FileMaster. Następnie otwórz go i przejdź do portalu YouTube. Teraz, przed pobraniem, musisz także wstawić „ss” w pasku adresu i przejść do serwera SaveFrom.net. Następnie musisz wykonać wszystkie te same manipulacje, jak w dwóch poprzednich przypadkach, a mianowicie: wybrać jakość i format, a następnie pobrać i cieszyć się oglądaniem z urządzenia.

Więcej aplikacji dla Iphone lub Ipad:

 1. Przepływ pracy
 2. SaveFrom.net + Dropbox
 3. Dokumenty 5

Jak pobierać filmy z serwisu YouTube na dysk flash USB za darmo - instrukcja krok po kroku

Aby zapisać plik wideo na karcie flash, możesz użyć specjalnego portalu «SaveDeo».

Pierwszy krok - Konieczne jest przejście na oficjalną stronę internetową iw proponowanym formularzu wystarczy wkleić adres linku do filmu, a następnie kliknąć - „Pobierz”.

Drugi krok - Teraz pozostaje tylko wybrać odpowiednią rozdzielczość, ale aby zapisać wideo bezpośrednio na karcie pamięci flash, należy wybrać go jako miejsce przechowywania.

Jak pobierać muzykę z wideo na youtube w formacie mp3?

Konwerter - „Flv2Mp3”

A teraz „Bonus” dla tych, którzy przeczytali mój artykuł do końca!

Ostatnio coraz więcej osób interesuje się tym tematem. „Wyciągnięcie” jednego dźwięku z filmu jest czasami bardzo wygodne. Na przykład istnieje duża liczba filmów, w których znajdują się przydatne informacje, ale sam mówca nic nie robi.

W takiej sytuacji oglądanie wideo nie ma sensu, ponieważ można po prostu pobrać z niego plik audio i po prostu posłuchać, co mówi, robiąc interesy.

Czasami można zrobić z klipami wideo, aby później zainstalować na telefonie piosenkę, którą lubisz, jako połączenie lub pobrać piosenkę dla dzieci z kreskówki dla dziecka itp., Ogólnie rzecz biorąc, temat jest naprawdę popularny. Jest to najwygodniejsze i bardzo łatwo pobrać plik MP3 z filmów z YouTube.

W tym celu musisz dodać specjalną wtyczkę do przeglądarki. To rozszerzenie znajduje się w sklepie internetowym GoogleChrome, ale są podobne do innych przeglądarek. Zainstaluj to nie jest trudne.

Wtyczka działa zgodnie z następującym algorytmem, użytkownik ogląda wideo na kanale YouTube, po czym, w razie potrzeby, kliknie ikonę rozszerzenia, a tam dźwięk zostanie zapisany na komputerze w formacie mp3.

W uczciwości warto zauważyć, że nie zawsze można pobrać dźwięk ze strony, na której użytkownik ogląda wideo. Czasami po kliknięciu ikony rozszerzenia program przekierowuje użytkownika na inną stronę, na której rzeczywiście nastąpi pobieranie.

Cokolwiek to było, w każdym razie jest znacznie szybsze niż pobieranie specjalnego konwertera, takiego jak „FormatFactory”, a następnie pobieranie wideo, a następnie konwertowanie. Jest to dość przestarzała i długa metoda.

Oczywiście w sklepach dla przeglądarek nie zawsze znajdzie się dokładnie te rozszerzenia i programy, które opisaliśmy w tym artykule, ale w każdym razie istnieje ogromna liczba analogów, z których zawsze możesz skorzystać.

Lepiej jest poświęcić czas i znaleźć odpowiednie rozszerzenie, a następnie pobrać wideo i audio jednym kliknięciem.

Jak uzyskać muzykę z wideo na YouTube w formacie mp3?

 1. Konwerter online - „online-audio-converter.com/ru/”
 2. Youtube mp3
 3. Usługa online - „flv2mp3.by/ru/”
 4. ListentoYoutube
 5. Peggo
 6. Inny konwerter - „convertio.co/ru/video-converter/”

Przy okazji, nasza ulubiona usługa „SaveFrom.net” radzi sobie z hukiem - wystarczy wybrać format „Audio MP4”.

Poszczególne programy wyodrębniają plik audio z pliku wideo:

 1. AVI-Mux GUI - dla formatu AVI;
 2. FLVExtract - dla plików FLV;
 3. Narzędzie MKVToolNix - z formatu klipów i filmów wysokiej jakości - MKV.

Teraz wiesz, jak łatwo i prosto, a co najważniejsze, „Free” i „Fast” pobrać przynajmniej wideo, nawet jeśli muzyka z wideo z kanału wideo Youtube. Jeśli znalazłeś inne metody i metody, których nie ma w moim artykule, uprzejmie prosimy o przedstawienie ich w komentarzach poniżej.

Jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą rozszerzeń przeglądarki?
Jakie inne rozszerzenia przeglądarki pomagają nagrywać i zapisywać plik wideo?
Pobieranie filmów z YouTube na komputer za pomocą polecenia SS (vd)?
Pobieranie filmów z serwisu YouTube na komputer za pomocą polecenia (magicznego)?
Jak pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą specjalnych programów?
Jak uzyskać muzykę z wideo na YouTube w formacie mp3?
Nie wierzysz?
Jak to zrobić?
Jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputer za pomocą rozszerzeń przeglądarki?
Jakie inne rozszerzenia przeglądarki pomagają nagrywać i zapisywać plik wideo?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о