Jak sprawdzić, ile razy iPhone został naładowany. Jak ustalić, czy twój iPhone lub iPad musi wymienić baterię. Definicja modelu komputerowego.

  1. Określ przyczynę rozładowania
  2. Sprawdź stan baterii za pomocą baterii
  3. Dodatkowe informacje o baterii
  4. Jak przedłużyć żywotność baterii iPhone'a i iPada

W sieci istnieje wiele instrukcji opisujących proces określania liczby cykli ładowania dla iPhone'a i iPada. Jednak prawie w każdym z tych artykułów mówi o sposobie użycia, który wymaga komputera Mac. Ale to jest opcjonalne wymaganie. Sprawdź liczbę cykli ładowania iPhone'a i iPada oraz określ, czy nadszedł czas, aby pomyśleć o wymianie baterii na komputerze pod działające okna .

Określ przyczynę rozładowania

Poprzez „Edytuj” i „Kopiuj numer seryjny” możesz również przenieść numer do schowka. To zachowanie jest szczególnie powszechne w zimie. Tekst, którego wprowadzenie można już udekorować nagłówkiem „czytelny”. Ale oczywiście urządzenia nie są używane, więc nie powinny być używane. Aby ustalić, czy urządzenie zmaga się z bezprzewodowym odkurzaczem, wykonaj następujące czynności. Teraz naciśnij przycisk zasilania w górnej części urządzenia, aby przełączyć urządzenie w tryb gotowości, ustaw zegar i odczekaj pięć minut.

Krok 1. Pobierz i zainstaluj narzędzie iTools na komputerze z systemem Windows. To ważne! Aby iTools działał poprawnie, iTunes musi być zainstalowany na Twoim komputerze, możesz pobrać najnowszą wersję na oficjalnej stronie Apple.

Krok 2. Uruchom iTools i podłącz iPhone'a lub iPada do komputera za pomocą kabla USB.

Spójrz na czas dokładnie 5 minut. Czas czuwania w trybie czuwania powinien być o około 5 minut dłuższy, ale czas wyświetlany w polu „Użyj” powinien wzrosnąć maksymalnie o jedną minutę. Jeśli zainstalowane są oba przełączniki, możliwe jest nawet gwałtowny wzrost procentu baterii. Bateria # 2: aktualizacja tła. . Wyłącza aktualizacje w tle dla wszystkich aplikacji, które nie są dla Ciebie ważne, lub dla tych aplikacji, które nie zawsze wymagają aktualizacji przed rozpoczęciem, ale także mają 10 sekund na uruchomienie aktualizacji.

Krok 3. Poczekaj, aż urządzenie zostanie określone w programie.


Krok 4 Krok 4. Kliknij przycisk z baterią, która znajduje się pod urządzeniem.

Krok 5. Kolumna FullCycle dostarczy informacji o liczbie cykli ładowania dla iPhone'a lub iPada.

Numer baterii 3: nie uruchamiaj aplikacji ręcznie. . Nie używaj wygodnego fotografowania wybranych aplikacji. Ten zwyczaj zjada więcej energii niż oszczędza. Powtarza test baterii i sprawdza, czy zostały wprowadzone jakiekolwiek ulepszenia. Wskazówka dotycząca baterii nr 6: Wyłącz wyświetlanie procentu. . Przestań się martwić i ciesz się życiem. Są ważniejsze rzeczy, o które należy się martwić niż żywotność baterii urządzenia.

Bez względu na to, jakie masz elektroniczne urządzenie mobilne - ważny punkt to czas ładowania. Z biegiem lat poprawiło się to dzięki zaawansowanej technologii i optymalizacji. oprogramowanie ale na razie nie jest doskonały. Tym bardziej interesujące jest przeglądanie własnej konsumpcji. System operacyjny daje ci jeszcze więcej pełna informacja o zużyciu baterii w aplikacjach.


Również w otwartym menu należy zwrócić uwagę na kolumny Rzeczywista pojemność i Pojemność projektowa Również w otwartym menu należy zwrócić uwagę na kolumny Rzeczywista pojemność i Pojemność projektowa . Wskazują one odpowiednio aktualną i deklarowaną pojemność baterii. Innymi słowy, pojemność obliczeniowa to pojemność baterii urządzenia w nowym stanie, a pojemność rzeczywista to pojemność, którą ma teraz iPhone lub iPad.

Pokażemy ci, gdzie ukrywa się ekran do używania baterii. Przewiń nieco w dół, aż zobaczysz sekcję „Bateria”, a wyświetlenie informacji o zużyciu baterii może zająć trochę czasu. Po tych cyklach bateria powinna nadal działać jak zwykle, chociaż jeśli przyszłość będzie krótsza, wiemy, że jest to spowodowane współczynnikiem cyklu ładowania. Urządzenie zapamiętuje je w postaci cykli. Otworzyliśmy aplikację i udaliśmy się do lewego dolnego okna „Urządzenia”.

Wybierz, gdzie znajduje się nasza nazwa urządzenia, a my otworzymy panel z kilkoma parametrami po prawej stronie. Wybraliśmy dodatkowe informacje. Przedstawimy nowe okno z kilkoma funkcjami i naszym urządzeniem, z których pierwszym jest bateria. Wskazuje również ogólny stan baterii w stanie. Nieźle, co?

W ten prosty sposób możesz określić liczbę cykli ładowania Twojego iPhone'a lub iPada. Średnio ponad 500 cykli ładowania zmniejsza pojemność akumulatora o 20%. Już w tym przypadku możesz pomyśleć o wymianie baterii na nową.

W jednej z naszych poprzednich instrukcji rozmawialiśmy o tym, jak się dowiedzieć. bateria iPhone'a lub iPad za pomocą specjalnego narzędzia do komputera. W tym samym przewodniku opiszemy metodę określania stopnia zużycia baterii. urządzenia mobilne Apple bez konieczności podłączania ich do komputera.

Aby to zrobić, dobrze jest znać stan baterii i sprawdzać jej cykle ładowania. Cykle ładowania to liczba, podczas której urządzenie może być w pełni naładowane. Aby uzyskać wszystkie informacje o stanie naszej baterii, porozmawiamy o fantastycznej aplikacji, która oprócz tego, że oferuje nam bezpłatnie wszystko, co musimy wiedzieć.

Sprawdź stan baterii za pomocą baterii

Po pierwsze, ta aplikacja poinformuje nas o poziomie zużycia naszej baterii. Jest to mierzone w procentach, gdzie 0% to minimalny poziom zużycia, przy którym można oczekiwać, że bateria będzie działać przez długi czas. W ten sam sposób, ponieważ zużywamy baterie, poziom zużycia zaczyna wzrastać procentowo.

Uwaga: należy zauważyć, że aplikacje takie jak Żywotność baterii dość często usuwane przez redaktorów App Store ze sklepu z aplikacjami za łamanie zasad. Tak więc aplikacja Battery Life, którą podkreśliliśmy w instrukcji dopiero w styczniu 2017 r., Powróciła do App Store po długiej nieobecności.

Krok 1. Zainstaluj bezpłatną aplikację Battery Life z App Store. Aplikacja ma wbudowane zakupy, jednak w celu określenia stopnia zużycia baterii (i śledzenia jej w przyszłości), nie są wymagane żadne wydatki.

Dodatkowe informacje o baterii

Żywotność baterii to świetna aplikacja. Nadal stawiają pierwsze kroki na rynku, a wciąż mamy o nich wiele wątpliwości. Oznacza to, że obudowa może ładować słuchawki prawie pięć razy. Aby aktywować widget, musimy wykonać następujące kroki. Przenosimy widżety Centrum powiadomień na koniec wszystkiego i klikamy przycisk „Zmień”.

Aktywujemy widget baterii, jeśli jest wyłączony. Od tego momentu możemy zobaczyć stan baterii bezpośrednio z Centrum powiadomień, kiedy tylko chcemy. Inną opcją jest użycie ekranu parowania urządzenia. Aby to zrobić, musimy wykonać następujące kroki.

Uwaga: alternatywą są dwie aplikacje o tej samej nazwie - Żywotność baterii: lekarz baterii i żywotność baterii - szczegóły dotyczące baterii.

Krok 2. Uruchom baterię .

Krok 3. Żywotność baterii pokaże stopień zużycia baterii na ekranie startowym. Aby uzyskać więcej informacji, wybierz pozycję menu „ Aktualne dane ”.

Baterie dowolnego urządzenia elektronicznego prędzej czy później ulegną awarii. Będą z nich korzystać lub nie, i zazwyczaj szybciej, jeśli podasz im gazetę, jak w przypadku każdego smartfona. Wynika to z faktu, że technologia baterii litowo-jonowych, która jest powszechnie stosowana na smartfonach, tabletach i komputerach, ma żywotność, która jest zwykle obliczana na podstawie liczby cykli ładowania i rozładowywania, które cierpią.

Pierwszym objawem baterii, która ma już dużą liczbę ładunków i rozładowań, jest jej czas trwania. Wewnątrz baterii znajduje się szereg komórek lub naczyń, dlatego tak zwana jest bateria; Komórki te umieszczono w skrzynce na baterie, zamontowanej z boku lub ułożonej w stos. Przedziały te mogą się komunikować, jeśli utracą swoją pierwotną strukturę, co zwykle ma miejsce w przypadku wcześniejszego lub późniejszego użycia. Możemy go ponownie włączyć, ale prawdopodobnie wkrótce ponownie się wyłączy, a może wskaźnik ładowania spadnie nagle z 20% do 5%. Z jakiegokolwiek powodu lub z podanych powodów, bateria traci prawie całą swoją moc i trwa tylko kilka minut, zasilając samochód lub nie może go włączyć bezpośrednio.

  • Jeśli tak się stanie, są uszkodzone, a bateria nagle traci nośność.
  • Tak dzieje się prędzej czy później z większością baterii i przez lata.

Ponadto otrzymasz bardzo przydatną gwarancję na tę naprawę.


W ten prosty sposób można określić stopień zużycia baterii na iPhonie lub iPadzie bez używania komputera i instalowania specjalistycznych narzędzi W ten prosty sposób można określić stopień zużycia baterii na iPhonie lub iPadzie bez używania komputera i instalowania specjalistycznych narzędzi. Zauważ, że Battery Life ma możliwość przeglądania historii żywotności baterii. Karta Historia wyświetla najnowsze pomiary i ich daty.

Jak przedłużyć żywotność baterii iPhone'a i iPada

Jest usuwany przez przesunięcie go w pionie o kilka milimetrów i pociągnięcie. Najpierw odkręć wtyczkę, którą podłączasz płyta główna Dbając o to, aby śruba trzymała kawałek, mały przedmiot wspiera złącze, ale nie został utracony. W wielu przypadkach widziałeś baterie, które się paliły i trochę eksplodowały. Cóż, to prawda, baterie mogą to zrobić, ponieważ reakcje chemiczne, które mogą powodować wewnątrz składniki chemiczne, mogą być bardzo niebezpieczne. Jak tylko wyjęliśmy baterię, umieściliśmy ją na miejscu.


Zobacz także Zobacz także.

Nieźle, co?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о