Jak wyciąć piosenki. Jak przycinać muzykę na iPhone'a

 1. Usługi online do tworzenia dzwonków
 2. Mp3cut
 3. I-ringthone
 4. Dzwonek
 5. Która usługa jest lepsza?
 6. Jaki format jest potrzebny do połączeń dzwonkowych?
 7. 1. MP3Cut
 8. 2. MP3 Maker
 9. Cięcie muzyki za pomocą iTunes
 10. Twórz dzwonki na iPhone'a, korzystając z usług w Internecie
 11. Wideo, jak zrobić dzwonek na iPhone w iTunes
 12. Usługi online
 13. MP3Cut.ru
 14. Korzystanie z edytorów audio

System operacyjny iOS oferuje użytkownikom iPhone'a różne standardowe dzwonki. Niektórzy ludzie zawsze z nich korzystają, a niektórzy w końcu się nudzą. Jeśli chcesz ustawić swoją ulubioną piosenkę dla połączeń przychodzących, będziesz zainteresowany przeglądem trzech usług online w celu utworzenia własnego dzwonka.

Usługi online do tworzenia dzwonków

Jeśli chcesz zainstalować ulubiony utwór z utworu na dzwonku, musisz go wyciąć. Możesz to zrobić na swoim komputerze za pomocą usługi online.

Mp3cut

MP3Cut to proste i wygodne narzędzie do cięcia piosenek. Dzięki niemu możesz szybko stworzyć własny dzwonek dla iPhone'a. Aby rozpocząć pracę z nim, wejdź na stronę mp3cut.ru. Wcześniej pobierz na komputer utwór, z którego chcesz wykonać dzwonek.

Możesz rozpocząć pracę od strony głównej usługi. Kliknij przycisk „Otwórz plik”. Jeśli nie ma możliwości pobrania ścieżki na komputer, możesz użyć innych opcji oferowanych przez tę usługę. Pobierz utwory za pośrednictwem Dysku Google, Dropbox lub linku.

Po załadowaniu utworu pojawi się jego ścieżka dźwiękowa. Maksymalna długość dzwonka wynosi 3 minuty dla wszystkich urządzeń. Dla iOS limit wynosi 40 sekund, ale lepiej ograniczyć segment do 30-32 sekund.


Aby segment był jak najbardziej dokładny, możesz użyć strzałek sterujących na komputerze, aby podświetlić segment. Jedno naciśnięcie klawisza przesuwa suwak o dwie dziesiąte sekundy. Możesz także wybrać płynny początek i koniec dzwonka - aby to zrobić, musisz przesunąć odpowiednie suwaki.

Po skonfigurowaniu dzwonka należy wybrać format, w którym chcesz go zapisać. System oferuje standardowe rozszerzenia muzyczne, a także gotową wersję „Dzwonka na iPhone'a”. Wybierz, aby dzwonek można było ustawić w ustawieniach smartfona. Na koniec kliknij „Przytnij”.

Proces tworzenia dzwonka trwa kilka sekund. Następnie możesz zapisać go na swoim komputerze, Dysku Google lub Dropbox. Usługa jest bezpłatna, możesz nieograniczoną liczbę dzwonków.


Główne zalety MP3Cut:

 • Intuicyjny interfejs;
 • Szybka i wygodna praca - odtwarzanie rozpoczyna się natychmiast od początku;
 • Możliwość szybkiego zapisywania w żądanym formacie dla iOS;
 • Interakcja z przechowywanie w chmurze ;
 • Brak opłaty za korzystanie z usługi.

Usługa MP3Cut ma prawo być nazywanym najlepszym narzędziem do tworzenia muzyki do połączenia nie tylko na iPhone, ale także na innych smartfonach.

I-ringthone

Ta usługa służy do tworzenia dzwonków tylko dla systemu iOS. Zapisz cięcie wykonane tylko w jednym formacie, bez innych rozszerzeń muzycznych.

Możesz także rozpocząć pracę bezpośrednio ze strony głównej (i-ringthone.ru). Serwis jest ciekawy zaprojektowany w formie smartfona od Apple. Aby rozpocząć, musisz pobrać żądany utwór z komputera.


Aby rozpocząć, musisz pobrać żądany utwór z komputera

Po pobraniu pojawi się utwór muzyczny. Aby ułatwić edycję, można zmienić skalę. W tym celu wbudowany jest specjalny suwak. Również pod ekranem edycji znajduje się blok z głównymi informacjami o utworze.


Również pod ekranem edycji znajduje się blok z głównymi informacjami o utworze

Po wybraniu odpowiedniego segmentu, aby go odsłuchać, możesz kliknąć przycisk „Góra” lub przesunąć suwak na ekranie w odpowiednie miejsce. Dla wygody lepiej jest użyć tego przycisku. Po zakończeniu edycji należy kliknąć przycisk „Dalej”.

Konwersja nowego dzwonka trwa kilka sekund. Jeśli podczas ostatniego przesłuchania znalazłeś niedociągnięcia, możesz kliknąć przycisk „Wstecz” i edytować moment, który nie jest lubiany. Przed zapisaniem możesz upewnić się, że ścieżka jest zapisana w prawidłowym formacie, a także znać jej rozmiar. Aby zapisać dzwonek, kliknij przycisk „Pobierz”.


Zalety usługi I-Ringthone:

 • Projekt interfejsu w postaci iPhone'a;
 • Zapisywanie dzwonka we właściwym formacie;

Ten projekt jest gorszy od pierwszego pod względem stylu i szybkości pracy (nieco). Nie ma też obsługi innych formatów muzycznych.

Dzwonek

Ringer to międzynarodowe narzędzie do cięcia muzyki online. Obsługuje ponad 10 języków, w tym rosyjski. Nie wyróżnia się głębokim wyglądem interfejsu - wykorzystuje minimum elementów graficznych.

Możesz pobrać utwór już na stronie głównej. Usługa obsługuje 8 rozszerzeń muzycznych. Możesz rozpocząć pobieranie po kliknięciu przycisku „Pobierz” lub po przeciągnięciu żądanego utworu z pulpitu (lub dowolnego innego folderu) do okna przeglądarki przy otwartym Ringer.


Możesz rozpocząć pobieranie po kliknięciu przycisku „Pobierz” lub po przeciągnięciu żądanego utworu z pulpitu (lub dowolnego innego folderu) do okna przeglądarki przy otwartym Ringer

Ładowanie i przetwarzanie ścieżki zajmie nie więcej niż 10 sekund. Należy zauważyć, że szybkość dzwonka jest gorsza od dwóch poprzednich narzędzi. Podobnie jak w innych przypadkach, po pobraniu pojawia się utwór muzyczny. Aby wybrać segment, możesz użyć suwaków lub pól tekstowych „Start” i „Koniec”.


Aby wybrać segment, możesz użyć suwaków lub pól tekstowych „Start” i „Koniec”

Po zakończeniu ustawień należy wybrać żądany format (w przypadku iOS - M4R) i kliknąć przycisk „Make ringtone”. Przetwarzanie i konwersja potrwa kilka sekund, po czym można pobrać dzwonek.


Przetwarzanie i konwersja potrwa kilka sekund, po czym można pobrać dzwonek

Zalety narzędzia Ringera:

 • Łatwy interfejs;
 • Możesz edytować wiele ścieżek jednocześnie;
 • Brak opłat za korzystanie z programu.

Jeśli nie masz szybkiego Internetu lub Sieć Wi-Fi jest daleko od ciebie, możesz skorzystać z dzwonka. Jego praca nie jest potrzebna wysoka prędkość praca z Internetem.

Która usługa jest lepsza?

Narzędzie MP3Cut jest najlepsze. Ma najprostszy i najnowocześniejszy interfejs, najwyższą prędkość i ogromną liczbę obsługiwanych formatów. Dzięki niemu możesz tworzyć i przesyłać dzwonki bezprzewodowo : obsługuje pracę z magazynami w chmurze.

Jaki format jest potrzebny do połączeń dzwonkowych?

Jeśli masz dzwonek w rękach w formacie mp3 lub innym formacie Windows, nie będzie on działał z systemem iOS. IPhone i wszystkie inne urządzenia Apple obsługują tylko własne rozszerzenia. Dokładniej, Yablochnik obsługuje tylko M4R.

Jak widać, tworzenie własnego dzwonka nie jest trudne. Wystarczy mieć pod ręką komputer, smartfon iPhone i kilka minut wolnego czasu. Te spędzone minuty są warte wyniku - za każdym razem połączenie przychodzące Usłyszysz swoją ulubioną piosenkę.

Z pewnością każdy użytkownik iPhone'a przynajmniej raz stanął przed pytaniem, jak zadzwonić do iPhone'a. Jednak w iPhonie nie można po prostu odebrać i przypisać żadnego mp3 jako połączenia. Najpierw potrzebujesz od prawej strony plik muzyczny zrób dzwonek. Dzwonek, ten sam plik .mp3, ale czas ograniczony do 40 sekund i przekonwertowany na format AAC. To znaczy trzeba przygotować utwór muzyczny z kompozycji, a następnie.
Możesz wykonać dzwonek z pliku muzycznego .mp3 bezpośrednio w samym telefonie za pomocą lub na komputerze za pomocą edytorów muzycznych. Ale prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z usługi online.
Poniżej znajduje się opis dziesięciu najlepszych serwisów internetowych do tworzenia lub konwersji dzwonków iPhone'a.

Informacje są aktualne w chwili pisania tego tekstu. Z biegiem czasu pojawiają się nowe usługi, a stare pojawiają się i stają się płatne. Jeśli zauważysz nieścisłość w opisie lub znasz inne dobre strony z podobnymi usługami, napisz w komentarzach. Sprawdzimy i naprawimy materiał.

1. MP3Cut


MP3Cut

Prawdopodobnie najbardziej wygodna usługa spośród wszystkich recenzowanych w recenzji. Nie zawsze podoba ci się, gdy twój ulubiony utwór, wybrany jako dzwonek, zaczyna się nagle od samego początku, gdy dzwonisz do iPhone'a. W rosyjskojęzycznej usłudze MP3Cut można bezproblemowo rozpocząć i łagodnie tłumić rozmowę. Nawet początkujący użytkownicy Internetu tego narzędzia internetowego będą mogli wyciąć niezbędne elementy, aby stworzyć idealny, ich zdaniem, dzwonek. Usługa jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu, a ponadto bezpłatna i dostępna 24 godziny na dobę. Dla właścicieli iPhone'ów jest specjalny przycisk, który konwertuje plik do formatu dzwonka m4r. Potem pozostanie tylko.
Odniesienie:

2. MP3 Maker


MP3 Maker

Jest to kolejne rosyjskojęzyczne narzędzie online, które można wykorzystać do „wycinania” dzwonków, chociaż pierwotnie zostało ono stworzone dla Nokii, ale jak zrobić dzwonek na iPhone'ie, nie powoduje żadnych specjalnych pytań. Jest również bardzo łatwy w użyciu - wystarczy pobrać plik z rozszerzenia .mp3 i usunąć cały nadmiar. Serwis jest wyposażony szczegółowe instrukcje , który wyjaśnia dokładnie, jak wycinać fragmenty utworów muzycznych i pobierać gotowe dzwonki. Wytnij pliki mp3 są dostępne do pobrania z usługi w ciągu 5 godzin od utworzenia.
Odniesienie:

Dzisiaj każdy użytkownik mobilny może samodzielnie utworzyć dzwonek iPhone online . Wynika to z faktu, że współczesna młodzież stara się wyróżniać z tłumu i moda na smartfona to oryginalny sposób .

Jednak często użytkownicy próbują wyciąć lub wyciąć wybraną melodię i ustawić swój ulubiony moment na swojej iPhone.

Cięcie muzyki za pomocą iTunes

Wcześniej tworzenie dzwonka na własną rękę było trudne, do tego trzeba było zainstalować specjalne programy które były trudne do zarządzania. Teraz możesz tworzyć własne, unikalne połączenia online bezpośrednio na swoim telefonie iPhone.

2. Teraz musisz wybrać fragment piosenki, którą lubisz. W tym celu wybierz element menu Szczegóły - Ustawienia. To na tej karcie musisz ustawić czas trwania melodii.

Wskazówka! Należy pamiętać, że długość przejścia nie powinna przekraczać trzydziestu sekund. Aby upewnić się, że segment został wybrany prawidłowo, możesz go odsłuchać. 1. Po wybraniu czasu kompozycji należy kliknąć kompozycję prawym przyciskiem myszy i wskazać, że wersja powinna zostać utworzona w formacie AAC.
  Nieco później aplikacja wyda sygnał dźwiękowy, co oznacza, że ​​program przetworzył melodię i nowe połączenie jest gotowe.


Nieco później aplikacja wyda sygnał dźwiękowy, co oznacza, że ​​program przetworzył melodię i nowe połączenie jest gotowe

 1. Następnie musisz znaleźć prawy przycisk myszy gotowy dzwonek w Finderze lub Eksploratorze.


Następnie musisz znaleźć prawy przycisk myszy  gotowy dzwonek  w Finderze lub Eksploratorze

 1. Nowo utworzona melodia powinna zostać przemianowana z formatu m4a na m4r.


Nowo utworzona melodia powinna zostać przemianowana z formatu m4a na m4r

 1. Teraz możesz ustawić ścieżkę na dzwonku.
 2. W aplikacji należy usunąć utworzony fragment w formacie AAC. Ponadto, jeśli program poprosi o usunięcie pliku lub pozostawienie go, należy kliknąć drugą opcję.


Ponadto, jeśli program poprosi o usunięcie pliku lub pozostawienie go, należy kliknąć drugą opcję

Zastąpienie nazwy utworzonego pliku

Twórz dzwonki na iPhone'a, korzystając z usług w Internecie

Aby zobaczyć cały proces tworzenia melodii, możesz obejrzeć film:

Wideo, jak zrobić dzwonek na iPhone w iTunes

Jak utworzyć dzwonek na iPhone'a? Najlepszy usługi online

Jeśli chcesz utworzyć dzwonek z fragmentu ulubionego utworu lub usunąć pewną część z pliku audio (na przykład pauza), przydatne będzie nauczenie się przycinania utworu. Poniżej przyjrzymy się kilku wygodnym usługom online i prostym edytorom komputerowym, które pozwalają szybko zapisać utwór muzyczny jako osobny plik.

Usługi online

Jeśli wpiszesz frazę „wyciąć utwór online” w polu wyszukiwania, a następnie nad wyjściem zobaczysz linki do usług MP3Cut.ru i Audiorez.ru. Zobaczmy, jakie możliwości oferują te witryny do pracy z plikami audio.

MP3Cut.ru

Przejdź do witryny usługi i prześlij do niej piosenkę, którą chcesz wyciąć. Plik można otworzyć za pomocą Eksploratora Windows, dodanego z Google Drive, DropBox, VK lub dowolnej innej witryny, jeśli istnieje link. Jeśli dodasz wideo, ścieżka audio zostanie z niego automatycznie wyodrębniona.

Po otwarciu pliku pojawi się jego wyświetlacz graficzny. Za pomocą dwóch niebieskich etykiet musisz wybrać początek i koniec wyciętego fragmentu. Możesz ustawić płynne tłumienie lub rozpocząć, aby na przykład dzwonek nie zaczął natychmiast odtwarzać z maksymalną głośnością.
Po otwarciu pliku pojawi się jego wyświetlacz graficzny

Domyślny format to MP3, ale możesz zapisywać dzwonki dla iPhone'a lub WAV, AMR i plików AAC.

Po kliknięciu przycisku Przytnij pojawi się link do wyciętego fragmentu. Możesz pobrać plik na swój komputer lub zapisać do usługi w chmurze Dysk Google i Dropbox.

Serwis Audiorez.ru działa na tej samej zasadzie co MP3Cut.ru, ale pozwala na dokładniejsze określenie czasu rozpoczęcia i zakończenia. Dokładność uzyskuje się dzięki funkcji skalowania, ale najpierw najważniejsze:


Dokładność uzyskuje się dzięki funkcji skalowania, ale najpierw najważniejsze:

Kiedy wszystko będzie gotowe, kliknij „Przytnij”. Wybierz format - MP3 lub m4r (dla iPhone'a). Kliknij przycisk Pobierz, aby zapisać plik na komputerze.

Korzystanie z edytorów audio

Pobierz i zainstaluj edytor audio mp3DirectCut na swoim komputerze. Uruchom program i wybierz interfejs języka rosyjskiego, aby nie pomylić funkcji programu narzędziowego. Otwórz utwór, z którego chcesz wyciąć i zapisz fragment.
Pobierz i zainstaluj edytor audio mp3DirectCut na swoim komputerze

Za pomocą przycisków „Rozpocznij wybór” i „Zakończ wybór” wybierz część utworu, którą chcesz zapisać jako osobny plik. Aby uzyskać większą precyzję, możesz użyć przycisków na górnym panelu, które umożliwiają przesuwanie etykiet o jedną klatkę.
Za pomocą przycisków „Rozpocznij wybór” i „Zakończ wybór” wybierz część utworu, którą chcesz zapisać jako osobny plik

Po ustawieniu znaków i sprawdzeniu fragmentu otwórz menu „Plik” i wybierz element „Zapisz wybór”.

Określ nazwę inną niż oryginalny plik audio, w przeciwnym razie pełna piosenka zostanie zastąpiona wyciętym fragmentem.

Jeśli chcesz usunąć fragment utworu, a nie zapisać go, po prostu naciśnij przycisk w formie nożyczek lub użyj kombinacji Ctrl + X. Te same operacje można wykonać za pomocą Audacity lub Wave Editor, ale w mp3DirectCut wszystko jest zaimplementowane trochę łatwiejsze do zrozumienia.

Jaki format jest potrzebny do połączeń dzwonkowych?
Która usługa jest lepsza?
Jaki format jest potrzebny do połączeń dzwonkowych?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о