Jak zadzwonić przez telefon z komputera. Jak zadzwonić na telefon komórkowy przez Internet z komputera

 1. Jak dzwonić z komputera / laptopa przez Internet na telefony komórkowe / domowe?
 2. Wideo: Jak dzwonić z komputera na telefon za darmo i szybko?
 3. Jaxtr
 4. Evaphone
 5. Freecall
 6. Jak zadzwonić z komputera na telefon komórkowy za darmo za pomocą Viber
 7. Zadzwoń na telefon komórkowy z komputera za darmo za pomocą Whatsapp
 8. Bezpłatne połączenie z komputera do telefonu online

W tym artykule opisano sposoby nawiązywania połączeń z komputera do telefon komórkowy .

Dzwonienie z komputera przez Internet na telefony komórkowe lub domowe z pewnością będzie kosztować, ale można również znaleźć darmowe sposoby , jeśli nie rozmawiasz z abonentami długimi lub telefonicznymi za pomocą WhatsApp na swoim telefonie komórkowym. W tym przeglądzie krótko omówimy różne opcje umożliwiające wykonywanie takich połączeń.

Jak dzwonić z komputera / laptopa przez Internet na telefony komórkowe / domowe?

Z reguły można dzwonić z komputera lub laptopa na telefony komórkowe i domowe na dwa sposoby:

 • Z pomocą witryn
 • Z pomocą programów

W przypadku połączeń za pośrednictwem witryn wymienimy najpopularniejsze zasoby internetowe:

 • Call.online to specjalna strona, dzięki której możemy dzwonić do dowolnego regionu Rosji lub dowolnego kraju na świecie. W przypadku bezpłatnego połączenia dostępna jest jedna minuta rozmowy dziennie. Aby móc wykonywać połączenia, musimy mieć komputer, Internet, mikrofon, zestaw słuchawkowy, kamerę internetową, przeglądarkę Chrome zainstalowaną i zarejestrowaną na tej stronie. Podczas dzwonienia należy wybrać numery w formacie międzynarodowym
 • Zadarma.com - strona do nawiązywania połączeń z komputera do telefony stacjonarne Petersburg i Moskwa. W przypadku bezpłatnych połączeń 100 minut przez cały miesiąc. Po zarejestrowaniu tego zasobu otrzymasz pięćdziesiąt centów za połączenia z telefonami komórkowymi. Ponadto lista niektórych krajów jest okresowo aktualizowana na Zadarma.com , gdzie możesz również zadzwonić za darmo
 • TalkTube.ru - portal do połączeń z komputera do telefonów komórkowych. Pięć rubli bonusowych jest przyznawanych podczas rejestracji.
 • Call2friends.com to strona połączeń z komputera za pośrednictwem Internetu za granicą, w tym na Ukrainie. W przypadku bezpłatnych połączeń z telefonami komórkowymi przydzielane jest tylko 30 sekund.


W przypadku bezpłatnych połączeń z telefonami komórkowymi przydzielane jest tylko 30 sekund

Jeśli nie chcesz odwiedzać żadnych witryn, możesz zapoznać się z krótką listą programów, które pozwalają dzwonić na telefony z komputera:

 • Mail.Ru Agent to dobrze znany program w Rosji o różnych funkcjach. Dzięki niemu możesz otrzymywać powiadomienia o przychodzących listach do e-mail , czatuj i rozmawiaj przez wideo lub przez mikrofon z innymi użytkownikami. Możesz również zadzwonić na dowolny telefon w różnych krajach za pośrednictwem Mail.Ru Agent . Podczas pierwszej instalacji programu użytkownikom przydzielane jest 1 USD na wykonywanie połączeń wychodzących.
 • Skype to kolejny dobrze znany komunikator, dzięki któremu możesz nie tylko komunikować się za pośrednictwem wideo, ale także dzwonić na dowolne telefony
 • Bluestacks to najciekawsza bezpłatna oferta połączeń z komputera na telefony komórkowe z obsługą WhatsApp . Dzięki Bluestacks możesz komunikować się z dowolnymi subskrybentami operatorzy komórkowi , pod warunkiem, że aplikacja WhatsApp jest zainstalowana i uruchomiona na ich gadżecie. Aby to zrobić, po prostu zainstaluj ten program emulatora na komputerze lub laptopie, wprowadź swój numer telefonu komórkowego i zarejestruj się w Google Play . Możesz wtedy wykonywać połączenia wychodzące, jakbyś dzwonił z telefonu komórkowego.

Wideo: Jak dzwonić z komputera na telefon za darmo i szybko?

Bezpłatne rozmowy przez Internet z telefonem - to nie jest niespodzianka. Rozwój technologii telefonii IP zapewnił tę możliwość każdemu użytkownikowi Internetu.

Czołowe firmy w tym segmencie rynku zapewniają wyłącznie usługi płatne Istnieje jednak wiele programów i usług, które umożliwiają wykonywanie określonej liczby połączeń z komputera bez konieczności płacenia.

Następnie rozważamy siedem najczęściej używanych opcji z łączem wideo i bez niego.

Jaxtr

W większości jest to wygodna usługa, która pozwala na wysyłanie SMS-ów i wykonywanie połączeń przez Internet za darmo. Jednocześnie adresat wiadomości lub połączenia nie powinien mieć konto lub pobrany program aplikacji.

Aby móc, musisz zarejestrować konto na stronie, a następnie uzyskać osobę numer telefonu w serwisie. Po tym będziesz musiał wypełnić kilka dość uciążliwych formularzy.

Uwaga! On darmowe rozmowy Istnieje ograniczenie: abonenci muszą znajdować się w strefie Free Connect - jest to specjalna strefa, w której dostępne jest bezpłatne połączenie WiFi.

Aby wysłać SMS, musisz zainstalować aplikację. Pozostałe funkcje usługi są implementowane bezpośrednio w przeglądarce. Uzupełnienie konta to specjalna karta, która nie jest zbyt wygodna.

Taryfy mieszczą się w rozsądnych granicach, a dokładniej można znaleźć ceny bezpośrednio na stronie http://www.jaxtr.com/rate_checkers, wybierając kraj, z którego połączenie będzie realizowane. Klienci korporacyjni jednak problemy nie będą też miały charakteru prywatnego.

Zalety:

Adresat nie musi być użytkownikiem usługi;

Bezpłatny SMS do dowolnego kraju;

Funkcjonowanie z przeglądarki.

Wady:

Masywny formularz, aby zadzwonić

Archaiczny system płatności kartą;

Trudny proces rejestracji.

Evaphone


Evaphone

Łatwa w użyciu usługa VoIP. Aby nawiązać połączenie, przejdź do witryny i wybierz numer. Dwa połączenia dziennie będą nawet bezpłatne. Wywołanie absolutnie do dowolnego kraju jest teraz łatwe i proste, dzięki numerowi dowolnego operatora.

Problemem nie będzie wyczerpany limit i darmowe połączenia. Taryfy tutaj w każdym razie nie są tak wysokie jak w przypadku operatorów telefonii komórkowej i umożliwiają bezpłatne wykonywanie połączeń w Internecie na Ukrainie.

Komunikacja z abonentem „na końcu przewodu” może być zarówno głosowa, jak i wideo. Ponadto obsługiwane jest wysyłanie wiadomości SMS. Płatność jest organizowana na wiele wygodnych sposobów, wśród których jest karta Visa.

Charakterystyczną cechą Evaphone jest niezwykle prosty interfejs. Nawet najbardziej nieprzygotowani użytkownicy sieci bez żadnych problemów zrozumieją „gdzie nacisnąć”.

Skargi są czasami powodowane przez jakość komunikacji, ale można to przypisać względnej nowości pomysłu, a zatem słabej infrastrukturze.

Ze wszystkimi niedociągnięciami usługa jest doskonała, aby szybko poznać zdrowie krewnych i przyjaciół przebywających za granicą.

Zalety:

Połączenia na całym świecie;

Darmowe rozmowy;

Przyjazny interfejs;

Wiele sposobów zapłaty.

Wady:

Krótka bezpłatna rozmowa (2 minuty);

Nie najlepiej wsparcie techniczne .

Freecall


Freecall

FreeCall to program, użytkownicy narzędzia, możesz zadzwonić w dowolne miejsce na świecie. Możesz pobrać obsługę klienta za darmo, ale zawsze musisz mieć co najmniej 10 euro na swoim koncie, w przeciwnym razie nawiązanie połączenia będzie niemożliwe.

Nic dziwnego, że takie oprogramowanie jest produkowane na telefon stacjonarny (telefon stacjonarny). Biorąc pod uwagę, że darmowe połączenia można wykonywać tylko na dwa sposoby, sensowne jest zainstalowanie iCall tylko wtedy, gdy zachodzi potrzeba komunikacji ze Stanami Zjednoczonymi lub Kanadą.

Zalety:

Możliwość udostępniania plików;

12 bezpłatnych połączeń dziennie.

Wady:

Rosyjski język interfejsu nie jest obsługiwany;

Bezpłatne połączenia tylko w dwóch kierunkach.

Jeśli zabraknie pieniędzy na koncie telefonicznym, zwykle dzieje się to w niekorzystnym momencie, gdy trzeba wykonać ważne i pilne połączenie. Nie spiesz się do terminala, aby uzupełnić konto i nie korzystaj z usługi Extra Money, aby wziąć pożyczkę od operatora na drapieżny procent. Powiem ci, jak zadzwonić bezpłatnie z komputera na telefon. Będzie to wymagało dostępu do Internetu.

Jak zadzwonić z komputera na telefon komórkowy za darmo za pomocą Viber

Popularność programu prawdopodobnie przewyższa Skype. Wynika to z jakości komunikacji - jest na topie nawet przy użyciu technologii GPRS. Aplikacja jest wieloplatformowa, co oznacza, że ​​działa na urządzeniach przenośnych z Androidem, iOS i Windows Mobile. Prawdopodobnie abonent, z którym chcesz się skontaktować, używa Viber. Wersja programu na PC synchronizuje listę kontaktów z wersją mobilną, więc musi być również zainstalowana w telefonie.

Pobierz program, który możesz połączyć z www.viber.com. Po instalacji w wyświetlonym oknie wprowadź numer telefonu. Jeśli „VibER” w gadżecie jest już zainstalowany, SMS otrzyma kod aktywacyjny. Wprowadzisz go na komputerze. Klikając przycisk „Zaloguj się”, zobaczysz listę kontaktów Viber. Interfejs programu nie jest tak wygodny jak w telefonie. Początkowo jest to samo - aplikacja mobilna.

Aby wykonać połączenie, musisz przejść do karty kontaktów, wybrać żądaną, a następnie kliknąć ikonę słuchawki! Bezpłatne rozmowy mogą być wykonywane tylko dla tych, którzy zainstalowali tę aplikację. Istnieje więc możliwość połączenia się z dowolnym innym numerem, zarówno na telefonie komórkowym, jak i miejskim, ale będzie to już kosztować.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem programu, ponieważ nie można go zainstalować w telefonie (na przykład w budżetowym „dialerze” z latarką), musisz go zainstalować, aby wykonać bezpłatne połączenie z komputera do telefonu. Polecam używanie BlueStack - „lekkiego” emulatora z przejrzystym interfejsem.

Po zainstalowaniu programu w oknie wyszukiwania wpisz Viber. Najprawdopodobniej zobaczysz kilka alternatywnych linków, które umożliwiają pobieranie oprogramowania z różnych źródeł. Instalacja rozpocznie się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Tak jak w poprzednim przypadku, będziesz musiał podać swój numer telefonu i kod aktywacyjny, który pojawi się w wiadomości SMS. Lista kontaktów zostanie załadowana automatycznie. Niestety za połączenia z numerami telefonów trzeba zapłacić.

Zadzwoń na telefon komórkowy z komputera za darmo za pomocą Whatsapp

Nie mniej popularny komunikator międzyplatformowy. Możesz pobrać program na komputer, ale polecam korzystanie z wersji internetowej. Ponieważ nie różnią się od siebie, a wersja internetowa nie wymaga instalacji.

I tak idziemy na stronę www.whatsapp.com i klikamy z góry na stronę Whatsapp.


com i klikamy z góry na stronę Whatsapp

Na następnej stronie pojawi się osobny formularz autoryzacji z kodem QR. Aby przejść do telefonu komórkowego i przejść do programu, przejdź do karty czatu iw menu po lewej stronie wybierz element Whatsapp web i zeskanuj kod.


Aby przejść do telefonu komórkowego i przejść do programu, przejdź do karty czatu iw menu po lewej stronie wybierz element Whatsapp web i zeskanuj kod


Bezpłatne połączenie z komputera do telefonu online

Jeśli subskrybent, którego potrzebujesz, nie korzysta z powyższych dwóch programów (mało prawdopodobne, ale możliwe), możesz zadzwonić do jednej z usług online za darmo z komputera na telefon:

zadarma.com . Po zarejestrowaniu się na stronie otrzymasz 30 minut miesięcznie na połączenia z numerami sieci miejskiej. Musisz zainstalować program do telefonii VoIP.


Musisz zainstalować program do telefonii VoIP

freecall.com . Wymaga instalacji programu. Możesz zadzwonić do dowolnego kraju w ciągu 300 minut tygodniowo.


Możesz zadzwonić do dowolnego kraju w ciągu 300 minut tygodniowo

jaxtr.com Po zarejestrowaniu się na stronie użytkownik otrzymuje numer telefonu. Możesz wykonywać połączenia bezpośrednio w oknie przeglądarki.


Możesz wykonywać połączenia bezpośrednio w oknie przeglądarki

Jak widać, brak pieniędzy na koncie i drogie stawki za połączenia międzymiastowe - wcale nie stanowi przeszkody dla kogoś, kto wie, jak maksymalnie wykorzystać możliwości komputera. Nie zapomnij, że do wykonywania połączeń wymagany jest prawidłowo skonfigurowany mikrofon.

Jak dzwonić z komputera / laptopa przez Internet na telefony komórkowe / domowe?
Wideo: Jak dzwonić z komputera na telefon za darmo i szybko?
Jak dzwonić z komputera / laptopa przez Internet na telefony komórkowe / domowe?
Wideo: Jak dzwonić z komputera na telefon za darmo i szybko?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о