Jaka jest premia gotówkowa na biline. Ile bonusów da i za co? Bonusy „Beeline”: jak korzystać?

 1. Co jest wyjątkowe
 2. Wszystko o „szczęśliwym czasie”
 3. Zmień numer bezpośrednio z aplikacji
 4. Jak zdobyć punkty
 5. Jak sprawdzić i wydać bonusy
 6. Jak połączyć bonusy na Beeline „Happy time”
 7. Jak sprawdzić saldo bonusów na Beeline
 8. Opis taryfy „Happy time”
 9. Jak aktywować „szczęśliwy czas”?
 10. Jak sprawdzić ilość zgromadzonych bonusów?
 11. Jak wydawać bonusy?
 12. Jak przenieść bonusy do innego subskrybenta?
 13. Jak płacić za bonusy Beeline inne usługi?

Większość operatorów w Federacji Rosyjskiej opracowuje różne programy motywacyjne dla swoich klientów. Dotyczy to również Beeline, która oferuje korzystanie z funkcji „Happy time” i po pewnym czasie otrzymuje premie pieniężne w wysokości do 15% kwoty zdeponowanej na saldzie. Oznacza to, że wydane pieniądze mogą zostać zamienione na bonusy do wykorzystania we własnych celach. Uwaga! Zniżka jest używana tylko w dniu komunikacja mobilna .

Co jest wyjątkowe

Po aktywacji usługi „Happy time” abonent pobiera odsetki od kwoty wydanej na usługi komunikacyjne, Internet i zakup usług Beeline. Liczba bonusów przypisanych do konta użytkownika zależy bezpośrednio od okresu korzystania z usług operatora komórkowego. Opis, w jaki sposób program Happy Time z Beeline łączy się i rozłącza, można również znaleźć na stronie specjalny numer 0559.

Warunki naliczania:

 • do 6 miesięcy - 5%;
 • 6 miesięcy - 1 rok - 8%;
 • 1-2 lata - 10%;
 • 2 - 3 lata - 12%;
 • 3 lata lub więcej - 15%.

Dzięki temu abonenci mogą przeglądać szczegółowe wyciągi z konta, łączyć lub rozłączać usługi i zmieniać taryfę za pomocą dwóch taśm bez otwierania przeglądarki. Pomimo solidnej funkcjonalności aplikacji, programiści nadal uzupełniają ją o nowe funkcje. Ostatnio w aplikacji „My Beeline” pojawiła się możliwość zarządzania programem bonusowym „Happy time”. Wszystkie pytania dotyczące liczby bonusów, procentu premii i czasu rejestracji zostaną rozwiązane w dwóch tapas.

Program „Happy time” pojawił się ponad rok temu. Prawdopodobnie wielu subskrybentów łączy się z programem, nie zagłębiając się w istotę: najważniejsze jest to, że nie musisz płacić i pobierać niektórych premii. Bonusy są zawsze dobre, ale tam, gdzie później pójdą i ile bonusów otrzymasz, w ogóle nie ma to znaczenia. Niechęć do wejścia konto osobiste , wyszukaj lub wyślij SMS-a z żądaniem.

Teraz nie musisz tego robić, ponieważ ta możliwość pojawiła się w aplikacji „My Beeline”. Poprzednio „Happy time” był wyświetlany tylko dla subskrybentów - uczestników programu, a teraz każdy może go zobaczyć bez wyjątku.

Przejdź do sekcji „Usługi”, zobacz element „Szczęśliwy czas” i połącz się. Tak, jeśli bierzesz udział w programie oszczędnościowym „Malina”, niemożliwe jest połączenie „Happy Time” - musisz wybrać. Przekonaj się, co jest dla ciebie najlepsze.

Po przeczytaniu (lub bardzo krótkim przeczytaniu) oferty i zaakceptowaniu warunków nic się nie dzieje przez kolejny miesiąc
Po przeczytaniu (lub bardzo krótkim przeczytaniu) oferty i zaakceptowaniu warunków nic się nie dzieje przez kolejny miesiąc. W tym przypadku nic nie tracisz, więc możesz poczekać.

Ale wtedy przychodzi najszczęśliwszy czas, gdy za każdą wpłatę na konto dostajesz punkty, które możesz wydać na komunikację (nie tylko w roamingu) lub Internet. Ponadto punkty są przyznawane automatycznie i wydawane w ten sam sposób - nie trzeba zapamiętywać i wprowadzać żadnych krótkich numerów ani potwierdzać czegoś SMS-em.

Zasadniczo istota programu jest prosta, ale wciąż ma własne problemy. Na przykład procent premii, który zależy od twojego „doświadczenia” z „Beeline” lub czasu, po którym punkty są przyznawane. Wszystkie te informacje są teraz w aplikacji.

Wszystko o „szczęśliwym czasie”

Jak napisałem powyżej, liczba bonusów zależy od tego, jak długo korzystasz z karty SIM Beeline. Na przykład, jeśli od trzech lat - 15%; jeśli od roku do dwóch lat - naliczanie 10% płatności; jeśli jest mniejszy, procent premii będzie mniejszy.

Ogólnie rzecz biorąc, najwierniejsi abonenci Beeline otrzymują największe bułeczki. Problem polega na tym, że wielu użytkowników nie wie, kiedy łączyło się z operatorem, po prostu nie pamiętają: może półtora roku temu, a może wszystkich trzech, to było dawno temu.

Teraz możesz zobaczyć te informacje w aplikacji, a nawet zobaczyć, ile dni pozostało do wzrostu procentowego.

Dodatkowo, widzisz bonusy, które wkrótce zostaną przelane na twoje konto, i od razu wiesz, kiedy Twoje połączenia, SMS i Internet staną się bezpłatne dzięki bonusom. Wszystkie te informacje znajdziesz w bloku „Finanse” - wygodniej będzie zaplanować wydatki na komunikację (poniżej ekranu Beeline dla Androida).

Ale to nie wszystko.

Zmień numer bezpośrednio z aplikacji

Teraz możesz zmienić numer bez dostania się do biura Beeline, ale po prostu przechodząc do żądanej sekcji aplikacji. Jeśli jesteś abonentem Beeline przez ponad 30 dni (i nie przełączasz się na Beeline od innego operatora komórkowego), nie masz długów, a masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, aby zapłacić za usługę zmiany numeru, wszystko pójdzie gładko i szybko.

Możesz wybrać liczbę według różnych parametrów: przez pamiętną datę lub grupę liczb, przez słowo lub stopień podobieństwa ze starym numerem (poniżej wersji ekranu dla Androida).

Jeśli nie zależy ci na tym, jak będzie wyglądał nowy numer, możesz wybrać opcję „Losowe liczby” i uzyskać nowy zestaw liczb, których nikt nie zna na razie, ale ty.

Dzięki najnowszym dodatkom monitorowanie konta stało się wygodniejsze. Teraz jest nie tylko szczegóły płatności i pełna historia uzupełniania, ale także liczba bonusów dla programu. A łączenie co najmniej dwóch usług stało się łatwiejsze.

Twórcy aplikacji „My Beeline” nie przestają o tym przypominać, rozszerzając jej funkcjonalność. Zobaczmy, jakie zmiany czekają na aplikację w przyszłości.

Wiele operatorzy komórkowi tworzenie interesujących programów bonusowych dla ich użytkowników. Premie są gromadzone poprzez uzupełnienie salda mobilnego, a także poprzez wydatki gotówka . Beeline wymyśliła także swój program „Happy Time”, który pozwala zaoszczędzić i wydać zgromadzone bonusy.

Jak zdobyć punkty

Ten program przewiduje gromadzenie punktów jako procent kwoty uzupełnienia konta. Po otrzymaniu użytkownik ma prawo wydać je na usługi komunikacyjne, płatności za dodatkowe funkcje, a także na zakup urządzenia tej firmy.

Bardzo łatwo jest zdobyć punkty, wystarczy systematycznie uzupełniać saldo. Same bonusy przychodzą na dodatkowe konto co miesiąc w dniu przystąpienia do programu. Największy odsetek to 15%. Średnio waha się od 5 do 15% i zależy od czasu korzystania z Beeline:

 1. Jeśli mniej niż sześć miesięcy, to 5%.
 2. Od sześciu miesięcy do roku - 8%.
 3. Od 1 do 2 lat - 10%.
 4. Od 2 do 3 lat - 12%.
 5. Ponad 3 lata - 15%.

Jeśli używasz przez długi czas, masz prawo do wysoki procent . Początkujący polegają na najmniejszym odsetku.

Jak sprawdzić i wydać bonusy

Zanim wydasz bonusy, musisz dowiedzieć się, ile się zgromadzili Zanim wydasz bonusy, musisz dowiedzieć się, ile się zgromadzili. Można to zrobić na dwa sposoby:

 • poprzez Konto Osobiste na stronie Beeline;
 • wybieranie numeru telefonu * 767 # i klawisza połączenia.

Jeśli nie korzystasz z żadnych opcji, ale po prostu porozmawiasz z przyjaciółmi i przejdziesz do trybu online, punkty są wydawane automatycznie. Jeśli to możliwe, możesz je aktywować w opcjach płatności. Aktywacja odbywa się również za pośrednictwem Konta Osobistego.

Wiele osób jest zainteresowanych: czy za mobilny Internet można płacić bonusami? Oczywiście, że możesz. Punkty zostaną po prostu wycofane z salda bonusowego. Najważniejsze, żeby mieć ich wystarczająco dużo.

Zwróć uwagę, że punkty można wysyłać do znajomych, którzy są również użytkownikami Beeline. Musisz wiedzieć, że nie można wysłać więcej niż 3000 punktów. Minimalna liczba to 10 punktów. Ogólnie rzecz biorąc, „Happy time” pozwala użytkownikom korzystać z punktów, które gromadzą się w trakcie rozmowy, wysyłania wiadomości SMS i korzystania z nich mobilny internet . Wskazane jest szczegółowe przeanalizowanie tych informacji, aby skorzystać z nagromadzonych w przyszłości.

Rozwinął się również operator mobilny Beeline specjalny program , który pozwala abonentowi na gromadzenie punktów na koncie bonusowym, na które można następnie wymienić różne typy towary i usługi. Redakcja postanowiła lepiej zrozumieć możliwości tego programu.

Jak się okazało, każdy, kto chce być ważnym subskrybentem, może wziąć udział, podczas gdy procent naliczonych premii będzie zależał od okresu korzystania z usług komunikacyjnych. Takie warunki zapewnia specjalna usługa „Szczęśliwy czas”.

Ta usługa umożliwia nawet przekazanie zgromadzonych premii innym subskrybentom. Odsetki uzyskane z kwoty wpłaty na konto

 • Jeśli abonent jest obsługiwany do 6 miesięcy, dostaje - 5%
 • Jeśli abonent jest obsługiwany od 6 miesięcy do 1 roku, otrzymuje - 8%
 • Jeśli abonent jest obsługiwany od 1 roku do 2 lat, otrzymuje - 10%
 • Jeśli abonent jest obsługiwany od 2 lat do 3 lat, otrzymuje - 12%
 • Jeśli abonent jest obsługiwany przez 3 lata lub dłużej, otrzymuje - 15%

Kwota zostanie przelana na specjalne konto bonusowe, które jest zawsze dostępne dla subskrybenta.

Jak połączyć bonusy na Beeline „Happy time”

Jak już napisano, wszyscy istniejący abonenci mogą łączyć się z tym programem. operator komórkowy Beeline, podczas gdy liczba naliczonych premii będzie zależała od tego, jak długo abonent korzysta z usług tego operatora.

Aby aktywować nowego członka, możesz użyć jednej z następujących metod:

 1. Możesz użyć specjalnego żądania USSD, które pozwala szybko aktywować tę usługę w telefonie. Aby to zrobić, wybierz kombinację * 767 # i naciśnij przycisk połączenia. Po aktywacji subskrybent zostanie wysłany komunikat informacyjny
 2. Możesz także aktywować tę usługę, dzwoniąc pod numer. Po nawiązaniu kontaktu z pracownikiem firmy, musi złożyć wniosek o aktywację programu motywacyjnego subskrybenta Happy Time .
 3. Możesz również skorzystać z bezpłatnego krótkiego numeru i niezależnie aktywować ten program. W tym celu należy wybrać numer telefonu 0767
 4. „” - ten system samoobsługi klienta ułatwia aktywację tej usługi. Korzystając z tej usługi, będziesz potrzebować dostępu do globalnego Internetu

Każdy może wybrać dowolną z dostępnych metod, wszystkie są równie skuteczne. Po podłączeniu tej usługi subskrybent natychmiast zacznie gromadzić bonusy za doładowanie konta swojego telefonu.

Jak sprawdzić saldo bonusów na Beeline

Wszyscy członkowie programu lojalnościowego gromadzą środki bonusowe na specjalne konto bonusowe. Środki te są automatycznie wykorzystywane do płacenia za różne usługi, takie jak połączenia wychodzące, wysyłanie wiadomości MMS, SMS i mobilny Internet.

Ponadto zgromadzone pieniądze bonusowe można przenieść na dowolną inną liczbę uczestniczącą w tym programie. Możesz sprawdzić ilość zgromadzonych bonusów na jeden z dostępnych sposobów:

 1. Możesz użyć specjalnego polecenia USSD. Aby to zrobić, w telefonie należy wybrać numer * 767 # i nacisnąć przycisk połączenia. W wyniku tego zapytania na wyświetlaczu urządzenie mobilne zostaną wyświetlone informacje o ilości zgromadzonych środków
 2. Możesz zobaczyć ilość zgromadzonych bonusów poprzez „”. W tym celu abonent musi zalogować się do systemu samoobsługowego i przejrzeć określone informacje.
 3. Możesz również zadzwonić i zadać pytanie pracownikowi firmy.


Możesz również zadzwonić i zadać pytanie pracownikowi firmy

Beeline oferuje kilka programów lojalnościowych dla subskrybentów, więc nie mieszkaj tylko w tej usłudze.

„Happy time” to program lojalnościowy, usługa dla subskrybentów Beeline, dzięki której możesz otrzymywać bonusy i wydawać je według własnego uznania (na przykład w innych usługach sieci komórkowej). Możliwe jest również, aby nie używać bonusów natychmiast, ale aby zgromadzić pewną ich ilość i otrzymać dużą nagrodę. Istnieje wiele korzyści, z których kluczem jest oszczędzanie na komunikacji do 15% środków.

Opis taryfy „Happy time”

Liczba punktów zależy bezpośrednio od „wierności” abonenta sieciowego Beeline (im dłużej karta SIM tej sieci jest używana, tym więcej ich liczby się gromadzą):

Jak aktywować „szczęśliwy czas”?

Aby aktywować ten program, możesz użyć kilku metod:

 1. Autoryzuj na stronie operatora, zarejestruj się (jeśli nie zostało to zrobione wcześniej), wprowadź osobiste konto użytkownika i naciśnij przycisk aktywacji usługi;
 2. Zadzwoń pod 767;
 3. wpisz polecenie - żądanie USSD * 767 #.

Wszystkie żądania, połączenia i inne polecenia aktywujące usługę są bezpłatne dla abonentów Beeline. Bonusy po akumulacji zostaną automatycznie wykorzystane po ich naliczeniu.

Korzystając z tego programu lojalnościowego, możesz złożyć wniosek, na który w ciągu ostatnich 3 miesięcy musisz wydać średnio ponad 1500 rubli na usługi komunikacyjne. Status ten jest aktywowany na 1 rok, a później jest automatycznie odnawiany, jeśli koszty odpowiadają tym samym cechom.

Jeśli abonent nie chce już być subskrybentem usługi „Happy time”, może wysłać zapytanie USSD * 767 * 0 # lub wejść na stronę w ustawieniach konta osobistego.

Jak sprawdzić ilość zgromadzonych bonusów?

Aby sprawdzić saldo bonusowe, musisz wpisać prośbę * 767 * 2 # lub przejść do portalu na swoim koncie.

Ważne jest, aby pamiętać, że bonusy nie są naliczane i nie będą otrzymywane za następujące operacje:

 • jeśli są płacone za usługi handlu mobilnego, w szczególności płatności za usługi komunalne i inne usługi osób trzecich);
 • Usługi informacyjne i rozrywkowe Beeline;
 • przelewy mobilne;
 • wiadomości i połączenia do innych stanów;
 • wiadomości i połączenia w roamingu;
 • podczas korzystania z usługi „”.

Jak wydawać bonusy?

Mogą być używane podczas korzystania z usług komunikacyjnych: dla połączeń, opłat abonamentowych, wiadomości, Internetu. Darmowe rozmowy są głównym zastosowaniem premii. Ponadto premie mogą być wypłacane w biurach Beeline przy zakupie sprzętu (część jego całkowitego kosztu). Ponadto premie mogą płacić za fakt przejścia na inny plan taryfowy lub przekazać je dowolnemu subskrybentowi.

Usługa jest ważna przez 30 dni, po czym wypłata premii zostaje zakończona i gromadzą się ponownie, dopóki opcja ponownego aktywowania nie zostanie ponownie włączona.

Jeśli bonusy się skończyły, usługi komunikacyjne są opłacane przez saldo konta. Jeśli przy włączonej funkcji debetu bonusowego ponownie się zgromadziły, są one automatycznie wydawane na usługi komunikacyjne.

Premie są odpisywane w kolejności ich naliczania, tj. te, które były wcześniej wyświetlane na koncie osobistym, są szybciej odpisywane. Ich oczekiwana długość życia wynosi 6 miesięcy po tym, jak znajdą się na koncie osobistym (spłoną po tym okresie, jeśli nie zostaną wydani).

Jak przenieść bonusy do innego subskrybenta?

 1. wybierz żądanie USSD * 767 #;
 2. określić numer telefonu adresat premii w formacie 90XXXXXXXX i kwota do przekazania;
 3. wprowadź tajny kod otrzymany przez SMS, aby potwierdzić operację transferu.

Jak płacić za bonusy Beeline inne usługi?

Dodatkowo wypłacane są punkty za następujące usługi:

 • „100 SMS-ów do roaming międzynarodowy »(Ważny przez 30 dni, koszt 295 bonusów): łączy się z numerem 06740487;
 • „1 GB” (koszt 250 bonusów): łączy się z numerem 06740488;
 • „Wydłuż prędkość 4 GB” (koszt 500 premii): łączy się z numerem 06740489.

Abonenci z kredytową metodą płatności mogą otrzymać rabat na fakturę miesięczną, która jest ważna przez 30 dni w odniesieniu do wydatków wyłącznie na komunikację mobilną: połączenia, abonament, SMS, Internet. Rabat musi zostać aktywowany przed fakturowaniem żądania USSD * 805 #, w tym samym czasie odnosi się do rachunku najbliższego fakturze. Nie musi być używany co miesiąc. Jeśli 3 miesięczne rachunki nie są opłacane ze zniżką, możesz otrzymać jeden z prezentów: 500 MB Internetu, 60 minut na sieć lokalną, 10% zniżki na zakup telefonów i smartfonów w biurze Beeline.

Jak sprawdzić ilość zgromadzonych bonusów?
Jak wydawać bonusy?
Jak przenieść bonusy do innego subskrybenta?
Jak płacić za bonusy Beeline inne usługi?
Wiele osób jest zainteresowanych: czy za mobilny Internet można płacić bonusami?
Jak sprawdzić ilość zgromadzonych bonusów?
Jak wydawać bonusy?
Jak przenieść bonusy do innego subskrybenta?
Jak płacić za bonusy Beeline inne usługi?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о