Olga Kopylova - 120 do 80. Książka opowiada o tym, jak pokonać nadciśnienie, a nie zmniejszać ciśnienie

Olga Kopylova

120 do 80. Książka o tym, jak pokonać nadciśnienie i nie zmniejszać nacisku

Wyrażam wdzięczność wspaniałym rosyjskim lekarzom, którzy dzielili się cennymi radami na temat leczenia nadciśnienia z moimi mentorami i kolegami na warsztatach dziennikarskich w celu uzyskania profesjonalnej pomocy, mężem za wsparcie duchowe i wszystkimi słuchaczami Radia Rosja, którzy zainspirowali mnie do napisania tej książki.

Wprowadzenie do serii porad lekarskich

Drodzy przyjaciele! Wielu z tych, którzy wybrali tę książkę, słucha Radia Rosja. Od siedmiu lat na falach tej stacji radiowej nadawany jest program „Doradzaj, doktorze!”. Z biegiem lat program zyskał ogromną popularność. Słuchają jej nie tylko w Rosji. Źródła medycyny domowej, wybitni lekarze naszych czasów na żywo, doradzają słuchaczom radia z całego świata. Listy od słuchaczy pochodzą z Niemiec, Francji, Izraela, Australii, Meksyku!

Staramy się, aby nasz program stał się swego rodzaju pomostem między lekarzami a pacjentami, uczymy ludzi ostrożnego i odpowiedzialnego leczenia ich zdrowia, słuchania ich ciała, słyszenia sygnałów o niebezpieczeństwie, które daje nam ciało, a ostatecznie kompetentnego zajmowania się nim.

Program „Poradzić lekarzowi!” Jest emitowany w głównym krajowym radiu państwowym, ma charakter społeczny i jest pozbawiony podtekstów komercyjnych. Goście programu „Doradzaj lekarzowi!” To renomowani lekarze, trenerzy sportowi, fizjolodzy i autorzy oryginalnych technik odnowy biologicznej. Wszyscy nasi goście mają wykształcenie medyczne i prawie wszyscy mają doktorat lub kandydata na stopień naukowy. Staramy się utrzymać wysoki status programu, odpowiadający poziomowi głównej stacji radiowej Federacji Rosyjskiej.

Rozmowy z gośćmi programu „Doradzaj doktorowi” zawsze odbywają się w atmosferze dobrej woli i wysokim poziomie duchowości. Chcemy, aby lekarze nadawali na antenie „bez białych fartuchów” i komunikowali się z naszymi studentami na równych zasadach, nie tylko jako wysokiej klasy profesjonaliści, ale tak samo jak osoby chore, starają się radzić sobie ze złymi nawykami i rozwiązywać problemy psychiczne, które czasami doświadczają strachu i niepewności, wątpią w dogmaty, nie głoszą wspólnych prawd i wraz ze wszystkimi szukają odpowiedzi na złożone pytania o byt.

Zawsze szczerze staramy się pomóc słuchaczom zadawać pytania na żywo. Nasi rozmówcy-słuchacze mają możliwość dalszej bezpłatnej konsultacji na miejscu z gościem programu, do którego zadali pytanie. Staramy się pomóc wielu słuchaczom, którzy są już poza ramami transmisji, ponieważ problemy ludzi są czasami tak pilne, że po prostu nie możemy wyłączyć mikrofonu i zapomnieć o wszystkim i opuścić studio. Regularnie organizujemy spotkania z lekarzami - gośćmi programu. Podczas takich spotkań słuchacze radia mają możliwość osobistej komunikacji z wysokiej klasy specjalistami i bezpośredniego zadawania im pytań. Informacje o nadchodzących spotkaniach są zawsze nadawane w programie „Doradzaj lekarzowi!”.

Książkę, którą trzymasz, napisała prowadząca program „Doradzaj lekarzowi!” Olga Kopylova na podstawie materiałów z jej transmisji. Planujemy regularnie publikować książki z serii „Poradzić lekarzowi!” Na najciekawsze i najistotniejsze tematy wyrażone w programie. Wielu słuchaczy w swoich listach prosi o powtórzenie tej lub innej audycji, odpowiedź na pytanie, które nie było słyszane na antenie, przesłanie opisu tej lub innej zastosowanej techniki uzdrawiania, zainteresowany przepis, powtórzenie testów do autodiagnozy, wysłanie adresu kliniki lub lekarza, który uczestniczył w programie. Teraz mamy okazję zaspokoić te prośby. Seria książek „Doradzaj lekarzowi!” Pozwala nam to zrobić!

Należy podkreślić, że nasze książki nie będą powtarzać programów nadawanych na antenie. Format publikacji drukowanej pozwala na umieszczenie w nich znacznie bardziej przydatnych informacji niż 47-minutowa audycja radiowa. Najlepsze programy tematyczne plus wszystko, co pozostaje za kulisami, teraz opublikujemy na stronach serii książek o tej samej nazwie - „Poradzić, doktorze!”. Wiele unikalnych przepisów zdrowotnych od wiodących rosyjskich lekarzy, najlepsze metody leczenia, testy do autodiagnozy, cenne zalecenia dotyczące medycyny domowej - wszystkie przydatne informacje stosowane są teraz dostępne dla wszystkich, poszukaj ich w książkach autorstwa słynnego dziennikarza, gospodarza „Doradzaj, doktorze! »Olga Kopylova.

Wszystkim czytelnikom tej książki życzymy dobrego zdrowia!

Kreatywny zespół programu „Doradzaj, doktorze!” Radio Rosji

Drodzy przyjaciele! W każdą sobotę spotykamy się z wieloma z was na kanale Radia Rosja w programie „Doradzaj doktorowi!”. I pomimo tego, że kilometry dzielą nas i nie znamy osobiście, zawsze czuję twoją niewidzialną obecność po drugiej stronie powietrza, zawsze czuję twoje wsparcie i ludzkie ciepło, doceniam twoje szczere zainteresowanie programem. Za każdym razem, gdy czekam na nowe spotkanie z tobą, przygotuj się na to, staraj się, aby program był tak interesujący i użyteczny, jak to możliwe. Jeśli podczas transmisji na żywo można pomóc komuś z radą, wspierać moralnie, zawsze jest to dla mnie wielka radość i zachęta do kreatywności. Naprawdę uwielbiam swoją pracę, zawsze czerpię przyjemność z czegoś nowego i cieszę się, że teraz mam okazję spotkać się z wami na stronach serii książek opracowanych na podstawie naszych materiałów transmisyjnych! Mam nadzieję, że podoba wam się te książki, zainspiruję was do walki z chorobami i pomogę sobie z nimi poradzić.

Każda książka z serii Doctor's Advice jest poświęcona jednej chorobie. Na przykład w książce, którą trzymasz w rękach, zebrałem ważne i interesujące zalecenia od gości naszego programu dotyczące leczenia nadciśnienia. Wiele z tych zaleceń zostało sformułowanych w różnych programach „Porady

doktorze! ”, próbowałem zebrać je w jedną książkę. Taka kombinacja materiałów wydaje mi się bardzo cenna, ponieważ zdarza się, że ciekawe wskazówki dotyczące leczenia choroby brzmią w programach poświęconych zupełnie innym problemom i jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek mógł studiować wszystkie programy. Musiałem zbierać interesujące informacje i praktyczne porady od lekarzy na temat leczenia różnych chorób krok po kroku z różnych transmisji.

Ponadto wiele pozostaje za kulisami transmisji. Nie mamy czasu, aby powiedzieć coś ważnego, niektóre pytania nie mieszczą się w ramach transmisji, na przykład w ogóle nie można wyrazić informacji o konkretnych lekach, ponieważ można je uznać za reklamę. Jeśli widziałeś, ile folderów z unikalnymi zastosowanymi informacjami, które nie brzmiały w powietrzu o tym, kto, gdzie i jak dziś leczy różne choroby w Rosji, poszedł na półki mojej domowej biblioteki! Korzystając z okazji, chciałbym szczerze podziękować Wydawnictwu Eksmo za umożliwienie mi opublikowania cennych informacji, które zebrałem w najlepszych klinikach w kraju, podczas rozmów z wiodącymi lekarzami naszych czasów, z podanych przez nich źródeł. Mam nadzieję, że cenne rekomendacje opublikowane w tych książkach zapewnią prawdziwą pomoc czytelnikom w walce z chorobami.

Chciałbym podkreślić, że informacje, które zebrałem na temat poszczególnych chorób podczas audycji radiowych i podczas ich przygotowywania, oczywiście nie są wyczerpujące. Istnieje wiele interesujących książek innych autorów - renomowanych lekarzy, a także inne źródła informacji, z którymi polecam wszystkim zainteresowanym czytelnikom zapoznanie się.

Mam nadzieję, że ta książka pomoże czytelnikowi poruszać się po morzu popularnej literatury medycznej. Wybór czegoś naprawdę cennego i przydatnego przy tak dużej liczbie książek jest w rzeczywistości bardzo trudny. Na stronach publikacji z serii „Doradzaj doktorowi!” Dam czytelnikom rekomendacje, co należy czytać na interesujące tematy.

Drogi Czytelniku! Jeśli nie jesteś jeszcze słuchaczem programu Radio Rosja „Radzić lekarzowi”, pozwól mi zaprosić Cię na moją transmisję. Czekam na was na falach Radia Rosja w każdą sobotę od 13:10 do 14:00 czasu moskiewskiego. Dziękuję, drodzy słuchacze, za to, że zawsze tam jesteście. Staraj się nie zachorować!

Twoja Olga Kopylova

Posłuchaj programu „Poradzić lekarzowi!” Na kanale Radia Rosja. Na antenie możesz zadawać pytania najlepszym rosyjskim specjalistom z różnych dziedzin medycyny i uzyskać konsultację korespondencyjną.

Możesz złapać radio na tych falach:

LW 261 kHz (1149 m)

CB 873 kHz (343,6 m)

VHF 66,44 MHz

Koniec fragmentu wyjaśniającego

JAK KSIĄŻKA?

Olga Kopylova   120 do 80
Ta książka kosztuje mniej niż filiżanka kawy!
ZNAJDŹ CENĘ

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о