Program do czytania Słowa. Jak otworzyć dokument Worda w telefonie do czytania

 1. Inteligentne biuro - teraz w 3D
 2. OfficeSuite - bezprzewodowo twórz i drukuj dokumenty
 3. Quickoffice - 15 GB do przechowywania plików biurowych za darmo
 4. Jak otwierać dokumenty na Androidzie w Microsoft Word
 5. Jak otworzyć system Android i czytać dokumenty programu Word z OneDrive
 6. Jak otworzyć i odczytać dokument Android z przechowalni Worda z Dropbox
 7. Otwórz dokument Worda na Androida - wniosek

Smartfony i tablety na Androida mogą być świetnym pomocnikiem w sprawach szkolnych, zawodowych, biznesowych i innych. Aby uczynić swój gadżet takim, musisz nauczyć go otwierania plików w formacie DOC i innych dokumentach biurowych. Programiści z całego świata zaprezentowali wiele programów, które mogą to zrobić. Twoja uwaga jest zapraszana potrójnie najlepsze aplikacje z najwyższą oceną użytkownika.

Inteligentne biuro - teraz w 3D

Smart Office jest uważany za najlepszy pakiet biurowy dla urządzeń z systemem Android. Wcześniej program był znany jako Picsel Smart Office.
Program jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Pozwala tworzyć, wygodnie przeglądać i edytować różne dokumenty Microsoft Office, obrazy w większości istniejących formatów, dokumenty PDF i wiele innych.

Obsługuje synchronizację z usługą przechowywania plików Dropbox. Interfejs programu jest przejrzysty i logiczny, nie ma niepotrzebnych i mylących przycisków i funkcji dla użytkownika, działa dość szybko. Wbudowane pełne tłumaczenie rosyjskie. Istnieje nawet możliwość przeglądania dokumentów w 3D, ale wielu użytkowników nie rozumiało, jak ta funkcja jest przydatna podczas przeglądania dokumentów biurowych.

OfficeSuite - bezprzewodowo twórz i drukuj dokumenty

OfficeSuite to najpopularniejszy do tej pory program. Umożliwia pracę z większością istniejących formatów „biurowych”.W najnowsze wersje programiści znacznie rozszerzyli możliwości aplikacji. Pojawiła się funkcja eksportowania tabel i slajdów prezentacji do formatu PDF iz powrotem, dodano możliwość pracy z klawiaturą numeryczną, co ułatwia wprowadzanie liczb itp. Utworzone dokumenty można wysyłać do drukowania na niektórych modelach drukarek. Pełna lista znajduje się w odpowiedniej sekcji aplikacji. Przyjazny i intuicyjny interfejs pozwala opanować pracę z programem, nawet nieprzygotowanym użytkownikiem.

Quickoffice - 15 GB do przechowywania plików biurowych za darmo

Quickoffice - popularne darmowy program przesłane przez Google. Umożliwia tworzenie, wygodne przeglądanie i wprowadzanie zmian w plikach DOC i innych dokumentach biurowych.Deweloperzy oferują autoryzację w aplikacji za pomocą konto google . Umożliwia to zapisywanie plików w chmurze Google i natychmiastowy dostęp do nich z dowolnego innego urządzenia. Każdy użytkownik otrzymuje całkowicie darmową 15 GB przestrzeni wirtualnej, co stanowi dużą przewagę nad innymi podobnymi aplikacjami.

Łącząc Quickoffice z kontem Google, będziesz mógł w pełni z nim pracować Dokumenty Microsoft Office, przeglądaj zapisane pliki na Dysku Google ze swoich i innych urządzeń, przeglądaj pliki PDF, otwórz dostęp do folderów na Dysku Google dla innych użytkowników, dołącz niezbędne pliki do e-maile i tak dalej

W rzeczywistości programy do otwierania DOC na Androida to znacznie więcej. Otrzymałeś 3 z najlepszych, otrzymałeś najwyższą ocenę i największą liczbę dobre recenzje od użytkowników gadżetów na Androida. Wybierz aplikację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się pełną pracą z dokumentami biurowymi.

Sieć to ogromna liczba książek i dokumentów w formacie Word, a urządzenia z Androidem stopniowo przejmują Internet.

O ile pamiętam w starych wersjach Androida - nie ma do 5.0 programów do otwierania takich formatów.

W systemie Android 5.0 i nowszych jest biuro firmy Microsoft (nie będę podpisywać się dla wszystkich - mam jedno).

Zwykle uruchamianie programów zwykle nie jest konieczne. Jeśli masz je zainstalowane, system zastosuje je niezależnie.

Jeśli istnieją dwa programy, będzie oferować wybór - który z nich będzie używany, tylko może zostać zastosowany na stałe w przyszłości.

Najpierw musisz otworzyć aplikację. Jeśli nigdy nie przeczytałeś ani nie utworzyłeś dokumentu Word na telefonie, smartfonie lub tablecie z Androidem, lista będzie pusta.

Jeśli korzystałeś już z programu, którego chcesz użyć, powinieneś zobaczyć wszystkie dokumenty, z którymi ostatnio pracowałeś, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane - po prostu kliknij na jeden z nich, aby go otworzyć.

Jak otwierać dokumenty na Androidzie w Microsoft Word

Następnie kliknij linię „To urządzenie”.

Teraz możesz uzyskać dostęp do dokumentów, które nie pojawiają się na liście ostatnio otwartych.


Aby rozpocząć czytanie, wybierz miejsce, w którym się znajduje: jeśli jest pobrane, a następnie w folderze - Pobierz, jeśli zapisano, a następnie Przechowuj lub Dokumenty.

Jak otworzyć system Android i czytać dokumenty programu Word z OneDrive

Aby otworzyć dokumenty zapisane w OneDrive, przejdź do ekranu początkowego.

Następnie wybierz (kliknij) OneDrive, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików.

Teraz wybierz folder, w którym przechowywane są Twoje dane, po prostu kliknij jego nazwę.

Jak otworzyć i odczytać dokument Android z przechowalni Worda z Dropbox

Podobnie jak w innych miejscach, otwieranie plików w Dropbox rozpoczyna się od kliknięcia ikony w głównym oknie aplikacji.

Musisz kliknąć Dropbox, aby wyświetlić pliki zapisane w tej usłudze w chmurze.

Otwórz dokument Worda na Androida - wniosek

Microsoft Office Suite dla Androida to nowoczesna aplikacja, co oznacza, że ​​możesz otwierać i czytać nie tylko pliki w telefonie, smartfonie lub tablecie.

Masz również możliwość uzyskania szybkiego dostępu do różnych usług w chmurze.


Otwieranie dokumentów na lokalnym urządzeniu, OneDrive i Dropbox to bardzo prosty proces i prawie identyczny w każdym przypadku.

Nie musisz uczyć się różnych menu i ustawień dla każdego konta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z Microsoft Office dla Androida - skontaktuj się z nami w komentarzach. Sukcesy.

Zrzuty ekranu:
Cechy programu Program do czytania Dokumenty Word :

 • tworzenie i edycja dokumentów
 • wygodny interfejs
 • obsługa wielu języków
 • pracować z pamięcią masową w chmurze
Opis:
- najczęściej używany pakiet oprogramowania do przeglądania plików PDF, tworzenia, edycji i przeglądania pliki doc , exel i tak dalej. na Ekran Android smartfon lub tablet.
Aplikacja jest bezpłatna, a niektóre niezbędne funkcje do obsługi można nabyć bezpośrednio z niej. Na tej liście synchronizacja dokumentów z komputera, połączenia z różnymi magazynami w chmurze, praca z dokumentami i docx oraz plikami oraz możliwość otwierania plików chronionych hasłem.
Ponad piętnaście lat Program do czytania dokumentów Word jest instalowany na wielu gadżetach. Ponadto użytkownicy gadżetów Android ponad czterdzieści milionów razy zainstalowali go samodzielnie. Program do czytania dokumentów Word w języku rosyjskim daje możliwość wykonywania różnych operacji. Obecność technologii InTact Technology ™ pozwala zapisać oryginalne formatowanie dokumentów, które mają być edytowane. Aplikacja jest bardzo wygodna w użyciu, ponieważ wszystkie niezbędne pliki do pracy są wyświetlane w jednej aplikacji. Pozwoli to uniknąć konieczności pobierania różnych programów lub komponentów, które mogą być wymagane podczas pracy z operatorami chmurowymi. W arsenale aplikacji kilka opcji synchronizacji i zapisywania plików. W razie potrzeby można je zapisać na komputerze, laptopie, na jednym z magazynów w chmurze lub na dowolnym Urządzenie z Androidem . Obecnie aplikacja jest dostępna w kilku językach: rosyjskim, angielskim, niemieckim, japońskim itd.

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о