Zapis transmisji na dysku za pomocą telewizora Samsung

 1. Zapis transmisji na dysku za pomocą telewizora Samsung Odpowiadając na pytanie, jak nagrywać wideo...
 2. Korzystanie z dodatkowego sprzętu
 3. Będziesz potrzebować
 4. Kilka sposobów nagrywania wideo z telewizji

Zapis transmisji na dysku za pomocą telewizora Samsung

Odpowiadając na pytanie, jak nagrywać wideo z telewizora na komputer, można od razu zauważyć, że nie jest wymagany specjalny telewizor dla wszystkich nowych modeli telewizorów. oprogramowanie . Te funkcje, które są już w nich wbudowane, umożliwiają przeprowadzenie całej procedury przy minimalnym czasie i wysiłku, potrzebujesz tylko urządzenia do przechwytywania i programu zainstalowanego na komputerze z możliwością edycji nagrań wideo.

Niezależnie od tego, czy używasz komputera lub laptopa do nagrywania wideo, musisz wziąć specjalny kabel AV, który zazwyczaj jest podłączony do urządzenia i nie wymaga dodatkowego zakupu. Ten kabel powinien być podłączony do telewizora. Jeśli prefiks jest dołączony do tego ostatniego, kabel łączy się z nim. Nietrudno zrozumieć, w jaki sposób wkłada się kabel, standardowy kolor wtyczki musi odpowiadać kolorowi portu urządzenia.

Gdy jedna strona przewodu jest podłączona do telewizora, druga powinna być podłączona do portu w komputerze. Rozpoznanie urządzenia zajmuje trochę czasu. Wcześniej użytkownik musi zainstalować dowolny program do edycji według własnego uznania, na przykład Adobe Premiere lub iMovie.

Widget z SocialMart

Następne kroki

Po zakończeniu połączenia, gdy program jest gotowy do pracy, musisz otworzyć element menu Plik i kartę Przechwyć. Dalsze kroki obejmują:

  Wybór metody przechwytywania (najlepiej zanotować aparat cyfrowy - Capture From Digital Video Camera);

  Wpisz dowolną nazwę przyszłego pliku z klawiatury, jeśli zainstalowany program oferuje;

  Kliknij przycisk rozpoczęcia przechwytywania w programie do edycji.


Z powyższego wynika, że ​​należy najpierw uruchomić aplikację do edycji Z powyższego wynika, że ​​należy najpierw uruchomić aplikację do edycji. Po wykonaniu wszystkich tych kroków, musisz uruchomić w telewizji żądaną transmisję. Po zakończeniu transmisji należy kliknąć przycisk Stop i zapisać nagrany. Możesz go znaleźć później w folderze określonym przez ciebie początkowo.

Należy zauważyć, że połączenie przez Porty HDMI wymagają dużej ilości pamięci na komputerze lub laptopie dysk twardy oraz częstotliwość procesora co najmniej 3 GHz dla urządzeń jednożyłowych. Ważne jest, aby porty komputera i telewizora były takie same.

Biorąc pod uwagę fakt, że nowoczesne technologie nie stoją w miejscu, istnieją modele odbiorników, które pozwalają odbierać program telewizyjny odpowiednio z kosmosu, można nagrywać telewizję bezpośrednio z tego źródła.

Korzystanie z dodatkowego sprzętu

Jeśli telewizor jest starszym modelem i nie ma niezbędnych portów, logicznym pytaniem jest, jak nagrać film z telewizora na komputer. Jest wyjście z tej sytuacji - użycie dodatkowych urządzeń. Ten sam program do edycji będzie używany jako urządzenie do nagrywania programów telewizyjnych, a tak zwane narzędzie do przechwytywania będzie specjalną kartą lub tunerem. Oba są zainstalowane w specjalnych gniazdach. Czasami sterowniki i inne aplikacje do nagrywania współpracują z tymi urządzeniami na płytach DVD.


Jeśli istnieje możliwość podłączenia do tunera Kabel USB To ułatwi, ponieważ jednostka systemowa nie trzeba demontować, aby dostać się do slotów. Jednak urządzenia zewnętrzne są droższe niż urządzenia wewnętrzne, ponieważ trzeba się nimi zajmować mniej.

Zasady konfiguracji sprzętu:

  Wstaw Płyta DVD w napędzie laptopa lub komputera, po czym wszystkie dalsze ustawienia i rozpoznawanie zostaną zaimplementowane automatycznie;

  Potwierdź bieżące operacje;

  Aby ręcznie znaleźć żądane filmy, które są nadawane w telewizji, które są następnie nagrywane przez program (instalacja zwykle wymaga ponownego uruchomienia komputera).

Po nagraniu żądany plik i zapisz go, możesz z nim zrobić prawie wszystko - edytuj, jak chcesz dodatkowe programy z dużymi możliwościami, popraw jakość i więcej. Zanim jednak nagrasz program z telewizji, powinieneś przygotować wszystko z wyprzedzeniem, ponieważ nie zajmie to kilka sekund.

Filmy transmitowane na telewizorze do komputera , nie jest potrzebne specjalne oprogramowanie do przesyłania wideo między urządzeniami. Większość standardowych programów do edycji wideo może również nagrywać filmy i programy telewizyjne.

Będziesz potrzebować

 • - urządzenie do przechwytywania wideo;
 • - Oprogramowanie do edycji wideo.

Instrukcja

Podłącz kabel AV urządzenia do przechwytywania wideo do gniazd audio i wideo w telewizorze . Jeśli telewizor jest podłączony do dekodera telewizji cyfrowej, podłącz kabel do gniazd audio i wideo w tym dekoderze. Podczas podłączania kabla postępuj zgodnie z dopasowaniem kolorów (czerwona wtyczka do czerwonej wtyczki, biała do białej i żółta do żółtej).

Jeśli port S-Video znajduje się w telewizorze lub dekoderze, podłącz kabel S-Video do tego portu. Jeśli nie ma portu S-Video, można nagrywać tylko wideo za pomocą kabla AV (aczkolwiek z pewną utratą jakości).

Podłącz koniec USB urządzenia do przechwytywania wideo do wolnego Port USB na komputerze e. Być może trzeba będzie odczekać kilka minut, aby komputer rozpoznał urządzenie.

Otwórz program do edycji wideo, który może przechwytywać wideo z kamery. Na przykład iMovie (dla komputerów Mac), Film w systemie Windows Maker lub Adobe Premiere (na komputery osobiste) obsługują tę opcję.

Przejdź do menu Plik i wybierz opcję Przechwyć lub Przechwyć na głównym ekranie programu do edycji wideo. Jeśli dostępnych jest kilka opcji przechwytywania, wybierz opcję Przechwyć z cyfrowej kamery wideo - przechwytywanie z cyfrowej kamery wideo (w ten sposób urządzenie przechwytujące wideo jest rozpoznawane przez system).

Wprowadź nazwę pliku wideo, gdy zostaniesz o to poproszony w programie do edycji. Wybierz folder na dysku twardym, aby zapisać w nim plik filmowy.

Kliknij przycisk Rozpocznij przechwytywanie lub Rozpocznij importowanie w edytorze wideo. Uruchom film, który chcesz nagrać na swój komputer .

Kliknij przycisk Zatrzymaj przechwytywanie po zakończeniu filmu. Film zostanie zapisany w uprzednio określonym folderze.


Były chwile, kiedy spieszyliśmy się do domu w pośpiechu, aby nie przegapić naszego ulubionego programu lub koncertu. Ale teraz wszystko jest inne, technologia tak się zwiększyła, że ​​nie możemy zmagać się z pracą, jak być na czas, teraz mamy kilka opcji nagrywania programu z telewizora na wymienne nośniki danych.

Kilka sposobów nagrywania wideo z telewizji

Jak nagrywać zawartość wideo na komputerze

Jeśli chcesz nagrywać wideo z telewizora, włącz Komputer osobisty , nie jest konieczne kupowanie określonego sprzętu lub oprogramowania, ponieważ standardowe programy istniejące na komputerze mogą edytować dowolne wideo. Możesz nagrać wszystko, co chcesz z telewizora na komputer.

1. Konieczne jest podłączenie specjalnego kabla przechwytywania wideo AV do złącza TV. Twój telewizor ma połączenie z prefiksem dla transmisja cyfrowa oznacza, że ​​kabel jest podłączony do złącza tego urządzenia.

2. W momencie podłączenia konieczne jest obserwowanie dopasowania kolorów (okablowanie z czerwoną wtyczką jest włożone do złącza w kolorze czerwonym, podobnie kabel z kolorem wtyczki jest biały do ​​białego).

3. Podłącz dodatkowy kabel do portu S-Video (jeśli jest). Gdy nie ma takiego portu, można zapisywać dane na dysku flash USB za pomocą kabla AV. Tylko w tym przypadku jakość może ulec pogorszeniu. Włóż koniec urządzenia USB, które przechwytuje zawartość wideo, do nieużywanego portu w komputerze PC przez USB. Będziemy musieli poczekać, aż nastąpi połączenie, a urządzenie nie rozpozna urządzenia.

4. Z pomocą programu, który edytuje wideo, w którym musisz znaleźć funkcję przechwytywania wideo z każdego urządzenia nagrywającego. Na przykład może to być Adobe Premiere lub iMovie.

5. Z menu Plik znajdź kartę Przechwyć. Przy otwieraniu kilku opcji lepiej wybrać Capture From Digital Video Camera (Przechwytywanie z cyfrowej kamery wideo), która przechwytuje wideo z cyfrowej kamery wideo.

6. Konieczne jest wpisanie nazwy przyszłego pliku na wypadek, gdyby sugerowano to podczas procesu nagrywania przez program. Po wybraniu odpowiedniego folderu na dysku zapisz plik z nowym klipem.

7. Po kliknięciu przycisku w „Rozpocznij przechwytywanie”. Możesz zacząć pokazywać i nagrywać wideo na komputerze.

8. Teraz zatrzymaj nagrywanie, naciskając przycisk „Stop Capture”, wideo zostanie nagrane w określonym folderze.

Dzięki tej wiedzy możesz teraz nagrać dowolny klip wideo na komputerze lub dysku flash USB. Zrób też własne dłonie prezenty dla bliskich, nagrywając ich ulubione koncerty i transfery na dysk.

Wideo, jak nagrywać z telewizji

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о