Badanie słów kluczowych SEO

  1. Słowa kluczowe SEO mogą również składać się z kilku słów
  2. Jaka jest różnica między słowami kluczowymi SEO a wyszukiwanymi hasłami?
  3. Cel badań słów kluczowych SEO 1: znajdź warianty
  4. Które słowa kluczowe są istotne?
  5. 1. Jak nasza oferta pasuje do intencji wyszukiwarki?
  6. 2. Jak często używane jest wyszukiwane hasło?
  7. Znajdujemy więc najpopularniejsze słowa kluczowe SEO
  8. Badanie słów kluczowych Cel 2: Analiza konkurencji
  9. Odpowiednie słowa kluczowe SEO: drugie przejście poprawia wynik
  10. Celowe badania odpowiednich słów kluczowych SEO i zapytań są warte zachodu

Słowa kluczowe SEO są warunkami, według których twoja treść znajduje się, gdy potencjalni klienci wchodzą w zapytania do wyszukiwarki. ich grupa docelowa robi to, ponieważ ona Odpowiedzi na pytania lub rozwiązania problemów zbadane. Ten artykuł zawiera podstawową strategię określania odpowiednich terminów, z których potencjalni potencjalni klienci mogą skorzystać. Omówimy również sposób skupienia się na właściwych słowach kluczowych i wyeliminowania zbędnych.

Możesz także użyć tego posta jako podcast słuchać:

http://traffic.libsyn.com/marketingstar/Marketing019.mp3

Słowa kluczowe SEO mogą również składać się z kilku słów

Termin „ Hasło „Może odnosić się do kilku słów, a nawet całych zdań. Mówi się także o tak zwanych „długich słowach kluczowych”, jeśli chodzi o kilka słów. Przeanalizujmy to na przykładzie. Powiedzmy, że chcemy zidentyfikować odpowiednie słowa kluczowe dla firmy, która planuje ogrzewanie dla swoich klientów. Dokładniej, jest to firma zajmująca się projektowaniem i obliczaniem systemów grzewczych dla większych budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej.

Jaka jest różnica między słowami kluczowymi SEO a wyszukiwanymi hasłami?

Słowo kluczowe to perspektywa dostawcy, a wyszukiwane hasło to perspektywa wyszukiwarki. Kiedy potencjalny klient wprowadza termin „profesjonalnie zaprojektować grzejnik?”, Oczekuje pewnego rodzaju wyniku. Jeśli wprowadzisz ten termin wyszukiwania (stan na grudzień 2015 r.), Będziesz rozczarowany, ponieważ żaden z pierwszych wyników nie daje odpowiedzi na to pytanie. Najwyraźniej w tym czasie żaden z dostawców nie oczekiwał tego zapytania i nie oferował treści dopasowanych do słów kluczowych.

Jeśli wyszukiwarka zmieni teraz swoje wyszukiwanie i wejdzie w „Jak zaprojektować grzejnik?”, Wydajność będzie lepsza. Te wyniki wyszukiwania są zupełnie inne niż wcześniej. A te wyniki są bardziej istotne. Profesjonalna firma planistyczna mogłaby z łatwością znaleźć oba zapytania wysoko, gdyby oferowała treści zoptymalizowane pod kątem słowa kluczowego „specjalista ds. Planu ogrzewania”.

Warto więc przetestować różne warianty zapytań, aby osiągnąć dwa cele: Warto więc przetestować różne warianty zapytań, aby osiągnąć dwa cele:

Cel badań słów kluczowych SEO 1: znajdź warianty

Jak pokazał test, niewielkie modyfikacje wyszukiwanego terminu mogą dać bardzo różne wyniki. Kto profesjonalny marketing treści dlatego powinniśmy zacząć myśleć o właściwych słowach kluczowych na początku. Marketing treści ma na celu stworzenie portfolio treści na jednej stronie, które oferuje odpowiednie rozwiązania dla wielu tematów z różnych perspektyw.

Przejdźmy przez proces planowania słów kluczowych na przykładzie naszego planowania ogrzewania. Jako pierwszy pomysł na słowo kluczowe można wybrać „plan ogrzewania”. Jeśli wprowadzisz to słowo kluczowe jako wyszukiwane hasło w Google, otrzymasz pierwszy wynik wyszukiwania. Obecnie naszym celem jest znalezienie sensownych wariantów, aby uzyskać przegląd odpowiednich zapytań i optymalnie zaplanować treść.

Użyj autouzupełniania dla odmian słowa kluczowego

Nawet podczas wprowadzania wyszukiwanego terminu „planowanie systemu ogrzewania” w Google, niektóre nieco inne terminy wyszukiwania pojawiają się jako sugestia. Google nazywa tę funkcję „autouzupełnianiem”. Wyświetlane są wyszukiwane hasła, które Google uważa za istotne i które zostały już wprowadzone przez innych użytkowników. Możemy bardzo dobrze wykorzystać tę funkcję do zbierania pomysłów na alternatywne słowa kluczowe. Co najważniejsze, tworzymy tabelę, w której różne terminy wyszukiwania są między sobą. Oczywiście możesz to zrobić za pomocą wariantów wariantów i nadal gromadzić w ten sposób cały fundusz słów kluczowych.

Oczywiście możesz to zrobić za pomocą wariantów wariantów i nadal gromadzić w ten sposób cały fundusz słów kluczowych

Podobne wyszukiwania do badań przez SEO Słowa kluczowe

Inną cechą Google są „powiązane wyszukiwania”, które pojawiają się na dole strony wyników wyszukiwania Inną cechą Google są „powiązane wyszukiwania”, które pojawiają się na dole strony wyników wyszukiwania. Oferują one również opcje odmian słowa kluczowego. Możemy je zebrać na liście, aby zidentyfikować wszystkie możliwe odmiany słowa kluczowego.

Znajdź automatyczne odmiany słowa kluczowego za pomocą „Übersuggest”

Znajdź automatyczne odmiany słowa kluczowego za pomocą „Übersuggest”

Badanie słów kluczowych Ubersuggest

Obecnie bezpłatne narzędzie "Übersuggest" oferuje automatyzm, dzięki któremu można znaleźć dowolne warianty wyszukiwanego słowa. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, wybrać typ wyszukiwania (sieć, zdjęcia, filmy itp.) I język, a następnie uzyskać długą listę odmian, które można natychmiast wyeksportować jako listę za pomocą jednego kliknięcia.

Które słowa kluczowe są istotne?

Naszym wynikiem pośrednim jest długa lista możliwych słów kluczowych. Jednak nie wiemy jeszcze, które z nich są dla nas naprawdę istotne. Znaczenie słowa kluczowego można określić na podstawie dwóch aspektów:

1. Jak nasza oferta pasuje do intencji wyszukiwarki?

Nie możemy jednoznacznie wyjaśnić tego czynnika podczas planowania terminu wyszukiwania. Dlatego ważne jest, aby regularnie mierzyć i analizować wyniki naszych działań w zakresie marketingu treści w miarę ich postępu. W każdym razie powinniśmy upewnić się, że tak zwany „fragment” - pierwsza część wyniku wyszukiwania wyświetlana na liście wyników wyszukiwania Google - pasuje do intencji wyszukiwarki i że tam znajdują się najważniejsze słowa.

2. Jak często używane jest wyszukiwane hasło?

Odpowiedź na to pytanie dostarcza narzędzie Google „Planner słów kluczowych”, którego częścią jest „Google AdWords” za darmo jest oferowane. Potrzebujesz konta w Google AdWords które możesz skonfigurować za darmo. Google oferuje to narzędzie reklamodawcy znaleźć właściwe słowa kluczowe dla reklam. Obecnie używamy tego narzędzia niezależnie od zamiaru umieszczenia reklamy.

W pierwszym kroku logujemy się do AdWords i wybieramy „Narzędzia”, a następnie „Planowanie słów kluczowych” w menu W pierwszym kroku logujemy się do AdWords i wybieramy „Narzędzia”, a następnie „Planowanie słów kluczowych” w menu. Teraz wybieramy drugą opcję „Pobierz objętość wyszukiwania i trendy”, po czym otrzymujemy dane wejściowe, w których możemy skorzystać z naszej obszernej listy słów kluczowych. Następnie nie będziemy wybierać regionu geograficznego, w którym analiza ma się odbywać.

Jeśli chcemy, możemy również wykluczyć wyszukiwane hasła. Może to być przydatne, na przykład, jeśli chcesz zapobiec wyświetlaniu określonych słów w wyszukiwanych terminach. Ponieważ nasz inżynier ogrzewania chce wykluczyć prywatnych właścicieli domów, może wykluczyć słowo „wolny”, aby wykluczyć wszelkie zapytania zawierające to słowo.

Wynikiem jest tabela zawierająca słowo kluczowe w każdym wierszu. Zobaczymy średnie miesięczne wyszukiwania, intensywność konkurencji, która jest pod reklamą danego słowa kluczowego, a następnie cenę ofertową za kliknięcie zalecaną przez Google. W tej chwili interesuje nas głównie liczba zapytań wyszukiwania.

Oprócz tabeli otrzymujemy także wykres słupkowy pokazujący, w którym miesiącu zazwyczaj jest wykonywanych wiele zapytań dla wszystkich wyszukiwanych słów. Najechanie na małą ikonę po lewej stronie jednej z wartości wierszy dla zapytań wyszukiwania bez kliknięcia spowoduje wyświetlenie wykresu przedstawiającego sezonowość tylko dla tego wyszukiwanego terminu.

Znajdujemy więc najpopularniejsze słowa kluczowe SEO

Mamy teraz listę odpowiednich słów kluczowych, które pokazują częstotliwość w porządku malejącym. Ciekawe, że pierwotnie wybrany termin „planowy system grzewczy” z zaledwie 70 wyszukiwaniami miesięcznie jest daleki od innych słów kluczowych. Intensywność konkurencji wskazuje, ilu różnych reklamodawców wyświetla reklamy dla tego wyszukiwanego hasła. Można zauważyć, że nie ma wyraźnej korelacji między częstotliwością wyszukiwanego terminu a intensywnością konkurencji.

Może to wynikać z tego, że niektóre słowa kluczowe są powszechnie używane, ale nie przekładają się dobrze na potencjalne zapytania lub zapytania, dlatego te słowa kluczowe są obecnie zaniedbywane przez reklamodawców. Ale może to być po prostu spowodowane faktem, że do tej pory w kontekście tego słowa kluczowego nie przeprowadzono kompleksowych badań. I to prowadzi nas do drugiego celu, który chcemy osiągnąć dzięki analizie słów kluczowych.

Badanie słów kluczowych Cel 2: Analiza konkurencji

Teraz, gdy już zidentyfikowaliśmy słowa kluczowe, powinniśmy sprawdzić, która z naszych konkurentów znajduje się na szczycie najlepszych wyszukiwanych haseł. Warto zrozumieć ich treść i spojrzeć na nią z perspektywy potencjalnych klientów i potencjalnych klientów. Zajmiemy się tak zwaną „techniką wieżowca”. Chodzi o analizę wiodącej zawartości i lepsze wyniki dzięki ulepszonej wersji.

Odpowiednie słowa kluczowe SEO: drugie przejście poprawia wynik

W tej chwili przyjrzyjmy się, w jaki sposób nasza lista słów kluczowych może zostać znacząco poszerzona poprzez ponowne wprowadzenie najlepszych słów kluczowych w polu wyszukiwania. Jeśli zrobimy to za pomocą słowa kluczowego „oblicz ogrzewanie”, wynik wyszukiwania pojawi się na górze, zapewniając nowe impulsy dla większej liczby słów kluczowych SEO. W tym przypadku jest to słowo kluczowe „określ wydajność ogrzewania”. Ponadto dostępne są teraz warianty z „kalkuluj”, „kalkuluj” i „planuj”, które już w ostatniej rundzie połączyliśmy z innymi rzeczownikami.

Ten przykład pokazuje, że kombinacja „obliczaj wydajność ogrzewania” ze średnią 1300 zapytań miesięcznie i do 2400 zapytań w miesiącach zimowych jest najczęściej używanym terminem wyszukiwania. Analizując słowa kluczowe w konkursie, byliśmy w stanie zbadać inne, znacznie silniejsze słowo kluczowe, które pomimo dużej liczby wyszukiwań wydaje się w tej chwili słabo zwalczane. Jeśli wygenerujemy odpowiednią treść dla tego zapytania, prawdopodobnie będziemy w najlepszych wynikach wyszukiwania w bardzo krótkim czasie.

Celowe badania odpowiednich słów kluczowych SEO i zapytań są warte zachodu

Kombinacja słów „obliczanie wydajności ogrzewania” jest wprowadzana pięć razy częściej niż nasze najsilniejsze dotychczasowe słowo kluczowe „obliczyć ogrzewanie”, a nawet około 40 razy częściej niż nasze pierwsze słowo kluczowe „plan ogrzewania”. Jeśli używasz tej metody przy planowaniu odpowiednich haseł, możesz wyraźnie ustalić priorytety produkcji treści i zachować ostrożność, używając terminów odpowiednich dla potencjalnych klientów.

Ta strategia badań słów kluczowych idzie w parze z regularnym pomiarem wyników. Ponadto sukces słów kluczowych SEO jest ustalany i stale ulepszany.

Źródło okładki Obraz: © Fotolia 2016 / ramsah

1. Jak nasza oferta pasuje do intencji wyszukiwarki?
2. Jak często używane jest wyszukiwane hasło?
Jaka jest różnica między słowami kluczowymi SEO a wyszukiwanymi hasłami?
Kiedy potencjalny klient wprowadza termin „profesjonalnie zaprojektować grzejnik?
Jeśli wyszukiwarka zmieni teraz swoje wyszukiwanie i wejdzie w „Jak zaprojektować grzejnik?
Które słowa kluczowe są istotne?
1. Jak nasza oferta pasuje do intencji wyszukiwarki?
2. Jak często używane jest wyszukiwane hasło?

Новости

Вакансия Преподаватель вокала в Минске
Быть преподавателем под силу не каждому человеку. Находить подход к ученику, объяснять обыкновенными словами сложный материал, вдохновлять на учёбу – вот задача преподавателя. Учителю математики надо и

Видео рок с женским вокалом
Опубликовано: 10.09.2017 Рок ДИВЫ, которых ты не знал Nightwish — финская метал-группа, исполняющая песни преимущественно на английском языке. Была образована Туомасом Холопайненом в 1996 году в городе

Видео транс вокал радио
Опубликовано: 09.07.2017 [Trance] Female Vocal Trance (June 2017) #125 Если хочется в полной мере насладиться ощущением полета, раскрыться навстречу свежим впечатлениям и окунуться в бездонный океан

Уроки вокала для взрослых
Опубликовано: 30.08.2018 УРОКИ ВОКАЛА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ №2 (ПОСТАНОВКА ГОЛОСА, КАК НАУЧИТЬСЯ КРАСИВО ПЕТЬ) Школа пения в Москве «Петь легко» обучит Вас всем базовым навыкам пения и поможет раскрыть Ваши

Как заработать вокалисту на новый год
Опубликовано: 30.08.2018 Кaк oднa фрaзa пoменялa мoю жизнь? [Автoр - Егoр Щербинa] Новогодние праздники уже на носу. Кто-то спешит потратить заработанные честным трудом денежки на развлечения и подарки,

Вирус «вокальной посредственности»
Когда мы только начинаем чем-то заниматься, мы стремимся стать таким же, как те, кто долго занимается этим делом. А первые успехи провоцируют стать лучше всех. И это нормальное развитие событий. Но, бывают

Методика постановки голоса в студии эстрадного вокала
На сегодняшний день в значение «вокального искусства» вкладывается гораздо больше, чем это было несколько лет назад. Теперь недостаточно иметь просто красивый голос и действительно уметь петь. С современными

Бэк-вокал - Мои статьи - Интересно почитать - A-Kittens
Что такое бэк-вокал («Backing vocal»)? Перевести эту фразу с английского языка можно примерно так – «Поддерживающий вокал», а в несколько другой смысловой вариации – «Прикрывающий вокал». Что же…

Уроки Гроулинга/скриминга/пиглета(экстрим-вокал)
Надеюсь,малята, буду сюда выписывать свои и не свои статьи о том какправильно орать(одинчувак выпустил ДВД по этому и заработал кучу бабок,но я чувак некоммерческий и подарю вам это исскуство бесплатно)...

Мифы о вокале
Опубликовано: 01.09.2018 Мифы o вoкaле: Чтo есть и пить, чтoбы петь? Недавно одна моя ученица спросила: «А что, мой головной голос реально идет из головы?».  И я решила сделать подборку мифов о